40. narozeniny - tipy na dárek od dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
1pipa
Kelišová 6091 příspěvků 07.01.18 22:08
40. narozeniny - tipy na dárek od dětí

Ahoj,
manžel bude mít 40. narozeniny a děti mu chtějí vyrobit nějaký pěkný dárek. Mají 6 a 4 roky a nejsme nijak výtvarně nadaní, proto budu ráda za nějakou inspiraci.
Pokud byste měly tip i na nějakou srandičku ode mě, budu ráda. Hlavní dárky mám zajištěné, teď uvažuju nad nějakými drobnostmi a nic mě nenapadá :-(. Uvažovala jsem, že by bylo pěkné nechat udělat manželovi kvalitní diář s fotkama, nenechávaly jste si některá vyrobit?

Reakce:
Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 07.01.18 22:18

Udělala jsem chlapovi koláž fotek - jeho fotek od malinka s popiskama. Byl vyloženě dojaty :srdce:.
Dělala jsem to v PC, ale určité by se dalo i rucne z kopii a daly by se zapojit děti.

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 07.01.18 22:20

Nevím, jakou mas představu, co se diáře týče, ale to by melo být jen na rok, ne? Nechtělo by to něco víc na památku?

1pipa
Kelišová 6091 příspěvků 07.01.18 22:32
@Aries6 píše:
Nevím, jakou mas představu, co se diáře týče, ale to by melo být jen na rok, ne? Nechtělo by to něco víc na památku?

Ahoj, díky za reakci. Já vím, je to jen na rok, ale on diář potřebuje a říkala jsem si, že by se mu asi takový diář líbil. Navybírala bych tam fotky jeho a dětí. Ještě jsem si říkala, že bychom mu mohli vyrobit nějaké pěkné vícestránkové přání, ale jsem fakt absolutní antitalent na výtvarku a fantazie v této sféře je taky dost chabá, takže se snažím čerpat inspiraci jinde :roll:

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 07.01.18 22:50

@1pipa Já taky nejsem kdoví jak zručná, jdu na to citem. Pro mýho chlapa to byla prachobyčejná ko­láž.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >