40. narozeniny - tipy na dárek od dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

1pipa
Kelišová 6077 příspěvků 07.01.18 22:08
40. narozeniny - tipy na dárek od dětí

Ahoj,
manžel bude mít 40. narozeniny a děti mu chtějí vyrobit nějaký pěkný dárek. Mají 6 a 4 roky a nejsme nijak výtvarně nadaní, proto budu ráda za nějakou inspiraci.
Pokud byste měly tip i na nějakou srandičku ode mě, budu ráda. Hlavní dárky mám zajištěné, teď uvažuju nad nějakými drobnostmi a nic mě nenapadá :-(. Uvažovala jsem, že by bylo pěkné nechat udělat manželovi kvalitní diář s fotkama, nenechávaly jste si některá vyrobit?

Reklama

Reakce:

Aries6
Generální žvanilka 21876 příspěvků 2 inzeráty 07.01.18 22:18

Udělala jsem chlapovi koláž fotek - jeho fotek od malinka s popiskama. Byl vyloženě dojaty :srdce:.
Dělala jsem to v PC, ale určité by se dalo i rucne z kopii a daly by se zapojit děti.

Aries6
Generální žvanilka 21876 příspěvků 2 inzeráty 07.01.18 22:20

Nevím, jakou mas představu, co se diáře týče, ale to by melo být jen na rok, ne? Nechtělo by to něco víc na památku?

1pipa
Kelišová 6077 příspěvků 07.01.18 22:32
@Aries6 píše:
Nevím, jakou mas představu, co se diáře týče, ale to by melo být jen na rok, ne? Nechtělo by to něco víc na památku?

Ahoj, díky za reakci. Já vím, je to jen na rok, ale on diář potřebuje a říkala jsem si, že by se mu asi takový diář líbil. Navybírala bych tam fotky jeho a dětí. Ještě jsem si říkala, že bychom mu mohli vyrobit nějaké pěkné vícestránkové přání, ale jsem fakt absolutní antitalent na výtvarku a fantazie v této sféře je taky dost chabá, takže se snažím čerpat inspiraci jinde :roll:

Aries6
Generální žvanilka 21876 příspěvků 2 inzeráty 07.01.18 22:50

@1pipa Já taky nejsem kdoví jak zručná, jdu na to citem. Pro mýho chlapa to byla prachobyčejná ko­láž.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Marešovi lezou v Peru po Andách: „Já jsem tvoje vikuňa,“ vtipkuje „lama“ Monika

Pak že bez luxusu nedají ani ránu! Leoš (42) a Monika (37) Marešovi si po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama