40 týden těhotenství - bolesti v podbřišku, častá stolice

69
17.3.18 01:20

40 TT bolesti v podbřišku, častá stolice

Ahoj holky, dnes jsem 40+0 a asi už od včerejška mám pichlavou bolest v podbřišku a mám pocit jako by mi co chvíli mělo upadnout břicho. Navíc po každém jídle chodím na velkou a mám strašně vzdušné prdíky :oops: :oops:. Myslíte že se tělo připravuje na porod nebo to bude zatím ještě trvat delší dobu? Jo a ještě jsem se chtěla zeptat jestli některá z Vás taky nemohla třeba i týden v kuse usnout, pomohlo vám něco? Děkuji za odpovědi :* ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12669
17.3.18 05:24

Byva to castoand „cisteni“ pred porodem…ve 40+O se uz neni cemu divit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3396
17.3.18 23:38

Jak to vypadá? Ještě máš stejné potíže?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
18.3.18 01:53

@Laddmie ahoj ano, mám stejne potíže stále. Jen mi navíc přibilo píchání na levé straně v podbrisku, tak snad to bude už brzy : :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3396
18.3.18 18:59

Jsem myslela, že už mas třeba po porodu. Bude to každým dnem, tělo se chystá. Já tak od prvních příznaků porodila 4.den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
18.3.18 19:25

@Laddmie ne neporodila jsem přidávaji se k tomu další příznaky ale pořád nic tak snad už to bude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
562
18.3.18 20:52

Já jsem taky běhala na toaletu, ale přisuzovala jsem to odpolednimu vetrniku se šlehačkou a druhý den byla malá na světě :mrgreen:, ani jsem nedostala klystyr, bylo to zbytecny :lol: Držím palečky, ať to máš co nejdřív za sebou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama