40 týden těhotenství - bolesti v podbřišku, častá stolice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
arventis_2
Stálice 56 příspěvků 17.03.18 01:20
40 TT bolesti v podbřišku, častá stolice

Ahoj holky, dnes jsem 40+0 a asi už od včerejška mám pichlavou bolest v podbřišku a mám pocit jako by mi co chvíli mělo upadnout břicho. Navíc po každém jídle chodím na velkou a mám strašně vzdušné prdíky :oops: :oops:. Myslíte že se tělo připravuje na porod nebo to bude zatím ještě trvat delší dobu? Jo a ještě jsem se chtěla zeptat jestli některá z Vás taky nemohla třeba i týden v kuse usnout, pomohlo vám něco? Děkuji za odpovědi :* ;)

Přečtěte si článek: Jak probíhá 40. týden těhotenství?

Reakce:
beruska9
Extra třída :D 10754 příspěvků 17.03.18 05:24

Byva to castoand „cisteni“ pred porodem…ve 40+O se uz neni cemu divit ;)

Laddmie
Závislačka 3377 příspěvků 17.03.18 23:38

Jak to vypadá? Ještě máš stejné potíže?

arventis_2
Stálice 56 příspěvků 18.03.18 01:53

@Laddmie ahoj ano, mám stejne potíže stále. Jen mi navíc přibilo píchání na levé straně v podbrisku, tak snad to bude už brzy : :roll:

Laddmie
Závislačka 3377 příspěvků 18.03.18 18:59

Jsem myslela, že už mas třeba po porodu. Bude to každým dnem, tělo se chystá. Já tak od prvních příznaků porodila 4.den.

arventis_2
Stálice 56 příspěvků 18.03.18 19:25

@Laddmie ne neporodila jsem přidávaji se k tomu další příznaky ale pořád nic tak snad už to bude

amka.82
Kecalka 489 příspěvků 1 inzerát 18.03.18 20:52

Já jsem taky běhala na toaletu, ale přisuzovala jsem to odpolednimu vetrniku se šlehačkou a druhý den byla malá na světě :mrgreen:, ani jsem nedostala klystyr, bylo to zbytecny :lol: Držím palečky, ať to máš co nejdřív za sebou :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >