40 týden, píchání v pochvě a tříslech

Anonymní
2.5.20 13:56

40 tt, píchání v pochvě a tříslech

Ahoj.
Mám možná trochu blbý dotaz, ale jsem prvorodička.
Mám sice jen den po termínu, ale delší dobu mě trápí pilchání v pochvě a vždy po zvednutí se ze sedu či lehu mě strašně tahá v podbřišku. Posledních pár dní každý večer více. Malý má podle OG 3,60 a na poslední poradně před necelým týdnem mi sdělila, že se zatím vůbec neotevírám a malý se nikam nechystá, šle hlavičku má už dole hodně našoupanou.
Bolesti v kříži mám spíš jen když si lehnu a jinak pohyby cítím normálně. Nevíte jestli už je to hodně blízko, nebo ne? Opravdu už nevím, co mám dělat.

Děkuji za každou odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2770
2.5.20 14:05

To ti neřekne asi nikdo ;) já byla v porodnici už s kontrakcema a doktor mi rřekl, že jsem na prst a s ttakovým nálezem můžu chodit dva dny nebo do rána porodit..za 4,5 hodiny byl malej venku.
To píchání bude tím, jak už je miminko dole a tlačí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
2.5.20 14:26

To bude asi tím, že už tě dole tlačí. Mám to taky tak. V nemocnici mi řekli, že mám přijet jakmile budou bolesti pravidelné, bude hodně tvrdnout břicho nebo samozřejmě praskla voda či krvácení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.5.20 14:29

@Tarlin bolesti jsou nepravidelné, ale už mě to vůbec nebaví.. snad bych radši i jela na propíchnutí plodové vody nebo nevím… bojím se, že čím dýl půjde, že snad bude mít 4 kg.. a jelikož si i můj gynekolog na kontrole stěžoval, že mám moc úzkou pochvu, tak mám strach.

• Nahlásit
  • Citovat
2770
2.5.20 14:37
@Anonymní píše:
@Tarlin bolesti jsou nepravidelné, ale už mě to vůbec nebaví.. snad bych radši i jela na propíchnutí plodové vody nebo nevím… bojím se, že čím dýl půjde, že snad bude mít 4 kg.. a jelikož si i můj gynekolog na kontrole stěžoval, že mám moc úzkou pochvu, tak mám strach.

Neboj…tyhle odhady můžou být až plus mínus půl kg, takže malý může mít mnohem míň..já bych do toho zbytečně nezasahovala a počkala, až se bude mimču chtít, z nějakého důvodu to tak je. A může to být každým dnem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
248
2.5.20 14:42

To by ti asi neprošlo s tím propichnutim :D Ještě to chvilku vydrž :kytka: předpokládám že na kontrolu jdeš za týden, tak se tam určitě nějak domluvíte, prvorodicku snad nenechají rodit takového macka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.5.20 14:45

@z.holubicka moje máma má 6 dětí a u úplně všech jí museli píchat vodu, jinak by prostě neporodila, takže nevím třeba právě to nebudu mít po ní.

• Nahlásit
  • Citovat
2770
2.5.20 14:51
@Anonymní píše:
@z.holubicka moje máma má 6 dětí a u úplně všech jí museli píchat vodu, jinak by prostě neporodila, takže nevím třeba právě to nebudu mít po ní.

Ale to píchají až u rozběhlého porodu a pravidelnych kontrakcí ;) leda zkusit babske rady..dlouhá procházka, vytírání, sex, horká vana..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2586
2.5.20 14:54

Můžou se ti rozjet kontrakce kdykoli. S tím pícháním vody bych byla opatrná. Začnou pak opravdu intenzivní bolesti a pokud nejsi dost otevřená, protrpíš si to celý a rodíš poprvé. Mě píchali vodu az kdyz jsem byla na 5cm otevrena a podruhé těsně pred tlačením. Prenášela jsem 11dní a vim, jak je to nárocné. Rikej si, ze to max za par dni skonci. Davej si vanu, pohyb, sex. Ono to příjde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1657
2.5.20 15:03

U mě píchání znamenalo že jsem se pomalu otvírála. Asi dva týdny.. Jak přišli kontrakce byl to frcak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.5.20 17:18

@mackA159 já to píchání mám týden a jsem už po termínu.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama