40+1 lehce zelený hustý výtok ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Leonarose
Povídálka 15 příspěvků 02.04.18 11:05
40+1 lehce zelený hustý výtok ?

Ahoj holky, dnes ráno jsem se probudila a šla má wc a na vložce jsem měla hustejší lehce nazelenalý výtok. Poldovka by prý byla čirá a bylo by ji víc ale krev na intimce není proste jenom jako výtok jen má jinačí barvicku než jsem zvykla. Je možné ze je to hlenova zadka? Nic mě nebolí v podbrisku vůbec nic jen ten Výtok. Mate některá zkušenosti s tímto? Dekuju :kytka:

Reklama

Reakce:

Helileli
Ukecaná baba ;) 2240 příspěvků 02.04.18 11:07

S nazelenalým bych jela okamžitě do porodnice, zátka je žlutá či krvavá nebo hnědá, nazelenalý výtok může být únik zkažené plodové vody…

Kelliee
Zasloužilá kecalka 733 příspěvků 02.04.18 11:09

Nazelenalá barva značí zánět. Píšu z vlastní zkušenosti (hodně blbé).

hehehe
Extra třída :D 11501 příspěvků 1 inzerát 02.04.18 11:10

@Leonarose
Jela bych ihned, bála bych se zkažené plodovky.

Uživatel je onlinePety2
Ukecaná baba ;) 2053 příspěvků 02.04.18 11:11

Podle mě hlenová zátka, ale zavolala bych do porodnice, zda by nebylo lepší přijet, udělají na intimce test na plodovku a budete mít jistotu.

Markétka111
Kecalka 134 příspěvků 02.04.18 11:20

Bala bych se plodove vody, pokud je zelena, je zkazena a znaci to, ze je dite v nejakem stresu. Rozhodne bych radeji jela zbytecne do nemocnice nez neco zanedbat. Drzim palce

Jogrr
Závislačka 3942 příspěvků 02.04.18 11:27

Jela bych do porodnice. Maly se narodil 40+6 a plodovka byla vzadu zkazena a zakalena a on se toho nalokal.

Tarinka
Echt Kelišová 8103 příspěvků 02.04.18 11:29

Jj s timto hned do porodnice, ono to teda nic byt nemusi, treba je to zatka, ta byva takova mlecne zluta. Ale zelena by mohla byt prosakujici zkazena plodova voda.

Leonarose
Povídálka 15 příspěvků 02.04.18 11:54

Dekuju vám holky tak já jedu a uvidíme. Raději to nebudu podcenovat i když nemám bolesti. Raději zbytečně než abych ublizila malému

pe-terka
Extra třída :D 14118 příspěvků 02.04.18 11:59
@Leonarose píše:
Dekuju vám holky tak já jedu a uvidíme. Raději to nebudu podcenovat i když nemám bolesti. Raději zbytečně než abych ublizila malému

raději jed do poroky. Na druhou stranu neboj se předčasně - taky jsem párkrát zelenou plodovku u porodu měla a děti byly v pořádku. Ale chce to kontrolovat, je to případ od případu.

Leonarose
Povídálka 15 příspěvků 02.04.18 13:52

Tak jsem holky jela a rovnou si mě tu nechali opravdu se jedna o plodovou vodu zakalenou budou mě pozorovat a do zítra bude prý malý na světě :palec:

Ice79
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 02.04.18 14:32
@Leonarose píše:
Tak jsem holky jela a rovnou si mě tu nechali opravdu se jedna o plodovou vodu zakalenou budou mě pozorovat a do zítra bude prý malý na světě :palec:

Moooc držím palce!!! :hug: :kytka:

Kelliee
Zasloužilá kecalka 733 příspěvků 02.04.18 20:26

Dobře jsi udělala. Držím palce :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Podezřelý výstup Skripalové: Mluvila jako robot, Britové ji prý drží v zajetí!

Utekla hrobníkovi z lopaty a úspěšně se zotavuje z útoku nervově paralytickou... číst dále >

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Reklama