41tt kontrola až po 8 dnech

Anonymní
7.4.21 09:04

41tt kontrola až po 8 dnech

Zdravim všechny maminky,

mam takovy maly dotaz. Čekam třetí miminko, termin porodu už je za námi a jsem nyni 40+4 a na prvni kontrolu do porodnické ambulance jdu až zitra, přitom posledni kontrolu jsem měla 31.3.
Dříve prý nemají čas. Všude čtu, že po termínu se chodi cca co 3 dny na kontroly, tak jsem z toho celkem nervozni.

Je to normální, že mě budou vyšetřovat až po takové době?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
176
7.4.21 09:14

Ja jsem chodila po 7dnech, i po terminu, akorat mezi to soupli navic monitor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1842
7.4.21 09:37

Já jsem po termínu chodila obden. Nicméně pokud cítíš pohyby, tak zkus být v klidu. Pokud jsi nervózní hodně, můžeš se nechat zkontrolovat už dnes..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
582
7.4.21 10:15

Taky jsem šla po termínu až po týdnu, ale s monitorem mezi tím navíc. Což nevím, jestli se vůbec dneska ještě dělá, protože ty monitory nějak omezili nebo co. Ale pamatuju si to, byla jsem taky pekelně na nervy. Nabídli mi totiž vyvolání buď tři dny po termínu nebo pak až za týden s tím, že mezitím nemají místo. Doma mi nadávali, když jsem se rozhodla čekat, že prý riskuju a blabla. Nakonec to dobře dopadlo, dcera si sama řekla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
7.4.21 11:32

@Santa Juana ja myslim, ze to asi zalezi dost na porodnici. Rodila jsem ted 1/2021 a teda snaha nechat me v peci meho gynekologa do konce byla velika (Podoli, takze klasicky natresk) :lol: ale nakonec me chteli mit pod dohledem, takze od 37tt kontroly v porodnici a to bylo standardne s monitorem vzdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
7.4.21 14:05

Já šla v den termínu - pondělí, pak pátek (jen monitor), pak jsem měla jit zase v pondělí, ale v nedeli jsem porodila. Týden mi přijde dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
7.4.21 14:13

Já šla na vyvolání 40+6 a rodila jsem následující den… Nenechali mě přenášet. ty jsi asi v pořádku tak čekají jestli se to nespustí samo řekla bych :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
7.4.21 18:58

Děkuji všem za reakce.
Do zitra to už vydržím, jen mě to překvapilo ze strany nemocnice, že právě ani neví v jakém jsem stavu (ještě mě neviděli). Ale pohyby miminka citim, tak uvidim co mi reknou zitra na kontrole.

Doufam, že se miminko brzo narodi a vyvolávání se vyhnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.21 19:00
@GábiO píše:
Děkuji všem za reakce.
Do zitra to už vydržím, jen mě to překvapilo ze strany nemocnice, že právě ani neví v jakém jsem stavu (ještě mě neviděli). Ale pohyby miminka citim, tak uvidim co mi reknou zitra na kontrole.Doufam, že se miminko brzo narodi a vyvolávání se vyhnu.
  • Citovat
  • Nahlásit
4587
9.4.21 22:58

@GábiO Dobrý den, teď jsem pročetla diskuzi a zajímá mě, jak vám to dopadlo a nebo jestli jste už náhodou neporodila?? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
10.4.21 08:09

Ráno v den kontroly jsem začala pociťovat slabé kontrakce, takže když jsem dorazila na kontrolu, už si mě tu nechali s tím, že se porod rozjíždí. Prcek byl ještě ten den na světě :D :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4587
10.4.21 18:29

@GábiO :kytka: jee tak to je paráda, moc gratuluji a přeji hodně zdravíčka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu