41tt - krátké a časté křeče v podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 20:38
41tt - krátké a časté křeče v podbřišku

Ahoj holky :kytka:
Dnes jsem 40+3, ráno jsem byla v poradně. Na monitoru ráno kontrakce pravidelné zhruba co 10 min, dosahovaly většinou hodnoty 90-100. Dle Dr a vnitřního vyšetření se však vůbec nic nechystá, hrdlo uzavřené, čípek 2 cm.
Od odpoledne cítím takové křeče v podbřišku, nepřijde mi, že by se bolest stupňovala, jsou spíš častější… a to třeba co minutu, dvě, ale jsou opravdu velmi krátký, spíš jen bodání, několikavteřinový. Teď jsem se byla chvilku projít, jestli to nepomůže, při chůzi lepší, ale teď se to zase rozjíždí… poslíčky vůbec nemívám, max teď poslední víkend několik tvrdnuti břicha a slabší bolest, ale to je spíš výjimečný. Nemáte některá zkušenost? :nevim: Na poslíčky i kontrakce mi to přijde jako divný bolesti :mrgreen:
Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lumíkovec
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 26.08.19 20:44

Na monitoru 90-100? Ve 120 se rodi, to se asi pletes, ne? Jinak jestli jen par vterin, tak to jeste asi porod neni, ale minimalne se to uz blizi do finale a kazdym dnem se to rozjede, drzim palce :)

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 12151 příspěvků 26.08.19 20:52

Dej si horkou sprchu možná se to rozjede.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 20:52

@Lumíkovec nepletu :mrgreen: PA se ptala, jestli nemám bolesti a neměla jsem :nevim: No já bych byla strašně šťastná, kdyby se to rozjelo, po dnešním nálezu doktor vyhrožoval vyvolanim příští týden a to se mi teda vůbec nechce :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 20:54

@Kriss Tina aaaano, zkusím, děkuji :kytka:

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 26.08.19 20:59

Já byla uzavřená, podle Dr.se nic nechystalo, cipek 1,5cm a do toho kontrakce po 10 min a do 5 hod jsem porodila :nevim: zkusila bych teplou vanu a uvidíš :hug:

Lumíkovec
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 26.08.19 21:01

No tak v tom pripade mozna zazijes bezbolestny porod :lol: nalozila bych se do teply vany a pockala, co se bude dit :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 21:15

@MyDestinka no to by bylo baaaajecny, kdyby se to opravdu rozjelo :dance: doktor se tvářil naprosto presvedcene, že s takovou je příští tejden vyvolání jasný, tak jsem z toho byla rozhozená… místo, aby se mě snažil trochu povzbudit :lol: tak jsem už vidinu spontánnih o porodu úplně zahodila :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 21:17

@Lumíkovec teď o tom schválně čtu a asi je to hodně individuální, někdo porodil při hodnotách 60 a někdo při 100 nic :mrgreen: ale jdu na tu sprchu a lehnout, uvidíme, co ne/přijde… :kytka:

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 26.08.19 21:23
@Anonymní píše:
@MyDestinka no to by bylo baaaajecny, kdyby se to opravdu rozjelo :dance: doktor se tvářil naprosto presvedcene, že s takovou je příští tejden vyvolání jasný, tak jsem z toho byla rozhozená… místo, aby se mě snažil trochu povzbudit :lol: tak jsem už vidinu spontánnih o porodu úplně zahodila :oops:

Mě si v porodnici nechali jen díky pozitivnímu streptokokovi a po příjmu už to byl najednou fičák… Držím palce :hug:

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 26.08.19 21:25

Dej vědět :kytka:

Kristyna.Vechtova
Extra třída :D 10630 příspěvků 26.08.19 21:28
@Anonymní píše:
@MyDestinka no to by bylo baaaajecny, kdyby se to opravdu rozjelo :dance: doktor se tvářil naprosto presvedcene, že s takovou je příští tejden vyvolání jasný, tak jsem z toho byla rozhozená… místo, aby se mě snažil trochu povzbudit :lol: tak jsem už vidinu spontánnih o porodu úplně zahodila :oops:

Joo me v lednu dr tvrdil paní Věchtová to k porodu není tak ve čtvrtek nástup - jasně :lol: v úterý mi celý den vubec nic nebylo ve 13:14 jsem odjížděla z porodnice se sepsanýma papirama, v 15:30 první bolesti, 17:52 příjem, 18:05 odtok plodové vody - to jsem byla ještě na monitoru, u vyšetření jen lem a v 18:49 dcera na světě. Takže můžeš klidně porodit během noci :)

tumpach
Kelišová 6675 příspěvků 26.08.19 21:55

Může, nemusí, dej vanu a uvidíš,
pak se nám ozvi :) :), jak to celé dopadlo, ;) ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 22:03

@Lumíkovec no ja jsem pri hodnote 90 citila mirne tvrdnuti bricha a nic se nedelo a pri samotnem porodu jsem nemohla ani stat a hodnotu teda nevim, ale bylo to tak milionkrat silnejsi :D kazdopadne sestricka rikala, ze prisly strasne rychle hodne silne kontrakce a taky to byl fofr. Na pokoji semnou byla holka pri vyvolavanem porodu a kolem stovky nic necitila a pri hodnote 200 mela bolesti, ale nerodila. Sestricka rikala, ze vic uz to nemeri. Takze je to dost individualni.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 08:12

Tak holky situace stále stejná :pocitac:
V noci jsem to spala, probudilo mě jen pár poslíčků, od rána od šesti asi zase ty samé bolesti co včera večer… :zed: tak nevím. Zítra jdu zase do poradny, tak uvidíme :,(
A já už si dělala takový naděje… s takovou neporodím ani do Vánoc :roll: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama