4+2 - je brzo na těhu příznaky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kerolajnaa
Nováček 7 příspěvků 23.08.19 08:46
4+2 - těhu příznaky je brzo ?

Ahoj holky, prosím o radu 8o. Dnes jsem 4+2 neboli teda 17DPO.
Je ještě brzo na nějaké příznaky? Testy jsou pozitivní už od soboty celý týden pociťuji bolesti v podbřišku a mám citlivější a nalitější prsa ale nic hrozného. :think:
Minulý týden a ještě tento na začátku jsem měla pálení žáhy a bolesti žaludku ale to už je fuč. :nevim:

Mám stále pocit že se nic moc neděje a tak mám obavy :nevim:. Na potvrzení jdu na gyndu až 5.9. na začátku 7 týdne :zed:

Děkuji všem za každou zprávu :srdce:

Příspěvek upraven 23.08.19 v 09:06

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Karleon
Kelišová 5840 příspěvků 23.08.19 08:50

Citlivá prsa a bolesti břicha jsou běžné kolem menstruace i v začátku těhotenství, další příznaky se u mě přidaly až o dva týdny později.

Yves6511
Kecalka 385 příspěvků 23.08.19 08:52

@Kerolajnaa někdo příznaky má hned od začátku, někomu se objeví postupně, někdo to podle příznaků nepozná vůbec. Proč řešíš těhu příznaky, když máš pozitivní test? :lol: to je přece ten nejlepší důkaz.. gratuluji a užij si těhotenství.

petula.bir
Závislačka 2509 příspěvků 23.08.19 08:54

Ahoj, pokud jsi citlivější určitě se jedná o ranní nevolnosti - já skoro před ms věděla, že jsem těhotná :D bylo mi opravdu špatně a začala jsem jist rajčata a mozzarellu + tousty a kakao, jinak nic jeného do mě neslo :poblion:

Já po revizi v 10tt mám i PMS - vše stejně jako pri těhotenství až na pozitivní testy.
Držím ti pesticky ať je vše v pořádku a gratuluji k těhotenství :srdce: :hug:

Kriss Tina
Extra třída :D 12155 příspěvků 23.08.19 08:56

Pokud máš pozitivní testy můžeš mít příznaky. Způsobuje je ten stejný hormon, na který reaguje ten test. Bolavá prsa sem měla už před termínem ms, zbytek příznaků se dostavil kolem 8tt. Taky žádné mít nemusíš, není to ukazatel toho, že se těhotenství vyvíjí dobře.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1516 příspěvků 23.08.19 09:03

Urcite muzes mit priznaky tehu :potlesk:

Kerolajnaa
Nováček 7 příspěvků 23.08.19 09:04

No a to je přesně to z čeho mám obavy aby se vše vyvíjelo dobře, hrozně těžko se mi myslí pozitivně :zed: jsem strašná, přidělávám si starosti :think:

zuza92
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 23.08.19 09:06

Ahoj já jsem nějaký 4+5. Podbřišek mě bolel jako bych měla dostat ms ale teď už to přešlo. A prsa bolí taky. A už asi týden před očekávanou ms se mi pořád motala hlava. K doktorce jdu 10.9. :mavam:

Kerolajnaa
Nováček 7 příspěvků 23.08.19 09:08

@zuza92 je to jsme kousek od sebe :kytka: moc ti gratuluji. Je to vaše první? Tak to máš ještě dýl než já přijde mi to nekonečně dlouhý. nevědět nic :think:

Kajka9
Kelišová 5759 příspěvků 23.08.19 09:09

@Kerolajnaa je brzo nemusíš mít hned plno příznaků…me do 7tt nic nebylo a od 7tt jsem blula blula, prsa, břicho a záda mě bolely..pak třeba 2 dny nic a pak znova a ještě horší

Sab.inQa93
Povídálka 24 příspěvků 23.08.19 09:13

Můžeš. Já třeba když sem byla v práci tak mi komplet všechno srdelo a už mě boleli prsa. I když mi přítel nevěřil tak sem věděla, že sem těhotná… A teď je to v 7tt hukot. Maso a uzeniny cítit nemůžu a je mi po tom zle… Únava jako blázen a dneska se už i ukázal zas tlak :think:

zuza92
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 23.08.19 09:15

@Kerolajnaa děkuju, taky gratuluju. My už máme doma jednu holčičku.
No to čekání je dlouhé. Hlavně ta nejistota jestli je všechno jak má a hlavně tam kde má být. Ale snažim se na to nějak nemylet.

Kerolajnaa
Nováček 7 příspěvků 23.08.19 09:52

Děkuju všem :) budu věřit že je vše v pořádku a počkám si na první ultrazvuk :) :dance:

Anonym.Ma
Povídálka 15 příspěvků 23.08.19 11:10

Ahoj :hug: tak to jsme na tom podobně… Já budu podle doktorky tak max. ve 4tt a na potvrzení na gyndu jdu 10.9. Také mě bolí prsa, občas mě poboliva břicho jak před MS a někdy mě tam i píchne :nevim: ty obavy z toho, co tam řeknou, jsou děs…Ale snad bude vše v pořádku :potlesk:

Teulina
Stálice 97 příspěvků 23.08.19 16:32

V

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama