46.den cyklu, cca 7tt,na utz jen gestační váček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 20:54
46.den cyklu, cca 7tt,na utz jen gestační váček

Zdravím vás, je tu někdo, kdo na tom byl (nebo je) podobně? Byla jsem u dr na kontrole, kdy jsem cekala, že už v 6+3 bude vidět i srdce, ale doktorka viděla jen ohraničený gestacni váček. O zloutkovem nic neříkala. Ani velikost.
Prý že je možné, že je těhotenství mladší. Délku cyklu mám 30 dní, ovulace netuším kdy byla. Úplně první slabý duch mi vyšel na testu 23.5.,ale silnější než kontrolní čárku jsem měla na testu až 6.6.,to je 4 dny zpatky.
Myslite, ze je možný, že bude vše v pořádku? Na další kontrolu jdu až za 10 dní :think: :roll:
Děkuji všem za odpovědi.

Reakce:
PrincesseLucy
Kecalka 155 příspěvků 10.06.19 21:04

Hezký večer, také jsem byla na kontrole, když jsem byla 6+3. Na ultrazvuku byl jen gestační váček o nějakých 8 mm. Doktorce i docela dlouho trvalo, než ho našla. Nic jiného vidět nebylo. Doktorka mě objednala přesně za 14 dní na další kontrolu, a tam už bylo vidět i srdíčko. Takže si myslím, že to bude dobré.

Katy987
Kecalka 137 příspěvků 10.06.19 21:05

Ja bych byla v klidu ;) ja byla někdy asi 7+1 a taky jen váček a zítra jdu na screening :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 21:14

Buď v klidu, v prvním těhotenství jsem byla na 1. Kontrole v 6+4 a byl jen gestacní Vacek, za dva týdny mimčo se srdeční akcí. Teď při druhém 1. Kontrola v 6+1 a byla už i srdeční akce… Anonym nebo smazat.

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10831 příspěvků 10.06.19 21:21

Těhotenství může být mladší, pokud nevíš kdy byla přesně ovulace, před těma 4 dny už ten ovulační test spíš reagoval na těhotenství než že by probíhala ovulace… Ještě bych čekala, zatim není nic ztraceno ;)

lentilka1993
Kecalka 104 příspěvků 10.06.19 21:41
:think:

Příspěvek upraven 10.06.19 v 21:43

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 21:43

@PrincesseLucy děkuji za příspěvek s tvojí zkušenosti :* snad to bude u mě stejne. Ta nejistota a čekání je děs :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 21:44

@Katy987 opravdu? Tak to moc děkuji za uklidnění. Držím palce ať to dopadne co nejlépe :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 21:45
@Anonymní píše:
Buď v klidu, v prvním těhotenství jsem byla na 1. Kontrole v 6+4 a byl jen gestacní Vacek, za dva týdny mimčo se srdeční akcí. Teď při druhém 1. Kontrola v 6+1 a byla už i srdeční akce… Anonym nebo smazat.

Koukám, že co těhotenství, to originál. Děkuji ta komentář :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 21:46

@Kriss Tina já psala o tehotenskem testu, ne ovulačním. Ty jsem nepoužívala :P ale i tak děkuji za uklidnění :hug:

Kajka9
Závislačka 4643 příspěvků 10.06.19 22:14
@Anonymní píše:
Zdravím vás, je tu někdo, kdo na tom byl (nebo je) podobně? Byla jsem u dr na kontrole, kdy jsem cekala, že už v 6+3 bude vidět i srdce, ale doktorka viděla jen ohraničený gestacni váček. O zloutkovem nic neříkala. Ani velikost.
Prý že je možné, že je těhotenství mladší. Délku cyklu mám 30 dní, ovulace netuším kdy byla. Úplně první slabý duch mi vyšel na testu 23.5.,ale silnější než kontrolní čárku jsem měla na testu až 6.6.,to je 4 dny zpatky.
Myslite, ze je možný, že bude vše v pořádku? Na další kontrolu jdu až za 10 dní :think: :roll:
Děkuji všem za odpovědi.

já jsem dělala tt 44dc byly slabé // k dr jsem šla měla jsme být 7tt byla jsem teprve začátek 5tt a tam vůbec nic v 6tt váček a v 7tt srdíčko…takže je možné že ovu byla později o třeba 3 dny a proto nic neviděla..ted prostě čekat

Váš příspěvek
Reklama