4D (nebo 3D) UTZ a podoba miminka

1983
20.6.06 15:58

4D (nebo 3D) UTZ a podoba miminka

Ahoj, vím že tady je diskuze o podobách miminek na maminku nebo na tátu, ale mě by spíš zajímalo, jak moc se miminka sobě podobala, pokud jste s nimi byly před porodem na 3 či 4D ultrazvuku …?

Sama jsem ho absolvovala s poměrně hezkými výsledky (že by malý model? :lol: ) Tak jsem na to zvědavá …

Díky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

43
20.6.06 17:36

Naše mimino si podobné bylo, až sem se divila. Nos, baculatý tvářičky i pusinka seděly. :P
Když se někdo divil, jaký má baculatý tvářičky a já odpověděla, že to měla už v bříšku, tak na mě nezasvěcení koukali jako na blázna, ale je to tak.
Mimochodem čím víc se mi blížil termín porodu, tak jsem častěji koukala na fotky a video a přemýšlela, jaká bude. 8O :lol: Proto naprosto chápu tvůj dotaz. Příjemné čekání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1983
20.6.06 17:46

Child
Díky :-)
Já jsem fakt ohromně zvědavá.
Podle foteček je totiž naprosto úžasný :lol: Ale která z nás by to netvrdila, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1547
20.6.06 17:48

Ahojík holky, nedavno jsem byla na 4D UTZ, takže jsem ještě plná dojmů - vážně si bude mimísek podobnej i po narození? 8O :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
677
20.6.06 17:56

Ahoj, já měla fotku ze 3D ultrazvuku dokonce ze dne, kdy se malý začal klubat na svět (ráno v 9 jsem byla v poradně už s nepravidelnýma kontrakcema a Ondra se narodil ve 2 ráno) a podoba neuvěřitelná. Opravdu. Tvar nosu, propadlá bradička, hodně znatelná rýha nad rty, fakt nehorázný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
20.6.06 18:03

Ja mam fotku z 3D utlrazvuku. Tiez neskutocna podoba :-). Hlavne nostek, no tiez bradicka, licka. Dcerka ma uz rok :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1547
20.6.06 18:15

Jůůwa, takže naše Terezka bude celej tatínek… vlastně je :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1983
20.6.06 18:18

A Matyáš bude celá já - jé to je bezva :-)

Hele :wink:
http://finance.pb.cz/….2006_10.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2107
20.6.06 18:29

baby, neurazte sa, ale mne sa zda, ze snad kazdemu davaju ten isty obrazok, tie fotky su proste na „jedno kopyto“ :wink: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1983
20.6.06 18:33

Baboo
Proto jsem se ptala :wink:
Pochlubte se svýma miminkama ať to můžem porovnat 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2107
20.6.06 18:39

Pozri do galerky ultrazvuky, tam je toho dost.

A neboj sa, ked ho prvy krat uvidis, bude ten najkrajsi na svete :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1983
20.6.06 20:02

Baboo
Tak musím oponovat!
Ani jedno miminko není podobné druhému a navíc! To moje je nejkrásnější :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ne, ale vážně - fakt se mi nezdá že by si byly podobné. Možná je to tím, že ty barvy jsou stejné a všechny tam vypadají trochu jako „mimozemšťánci“ ale podobní mi fakt nepřijdou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2107
20.6.06 20:09

ook.
necakala som, ze so mnou bude niekto suhlasit, zvlast nie ten, co sa rozplyva nad tou svojou fotkou :wink: :lol:

ale vazne. proste co mozem posudit, hlavne sa podla toho neda predstavit ta skutocna podoba. ale nikomu neberiem, ze on ju tam vidi :wink: :lol:

pa, a nech ti to dobre dopadne ! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1547
20.6.06 21:21

tady jsou fotky naší Terezky. Fakt celej táta :twisted: (až na ten nosánek, ten bude po mě :lol: )
http://mimiblog.wocis.net/…trazvuk.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2133
20.6.06 21:26

Ahoj,
náš Ondra si taky byl podobný…všechno má jako na UZ, nos, bradu, pusu… ovšem tu výslednou podobu jsem si stejně neuměla ani v nejmenším představit…
Ale je to krásný překvápko.
Sylva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama