4dny před očekávanou MS a pozitivní test

20
13.3.21 15:10

4dny před očekávanou MS a pozitivní test

Ahojky,
Jsem tu nová a jdu hned s dotazem. Mám aplikaci a MS i plodné dny, podle ní bych měla mít čtyři dny do MS. Plodné dny mi vycházeli od 26do 3 února. Každopádně jelikož se s manželem snažíme o mimi tak jsem si dělala test a vyšel pozitivní. Nejsou to úplně dalnice, ale takové silnice druhé třídy :lol:
Ale k věci. Minulý měsíc jsem měla duchy na testech. Testovala jsem protože jsem splnila snad čtrnáct dní a pak přišla MS jako hrom. Usoudila jsem že se mimi neudrzelo. Jsem po odstranění vaječníků kvůli teratomu a ještě kyretáži čípku. Snad to dává smysl.
Myslite, že se můžu radovat nebo radši počkat jestli MS nepřijde? Pokusím se fotku vložit snad se to povede :)
Děkuji moc za vaše názory.
Našla jsem tu témata ale ty byli vždy s duchem a tohle podle mě už duch opravdu není.
:srdce:
P. S. Test jsem dělala teď odpoledne jen tak z divného pocitu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20
13.3.21 15:11

Ta automatická oprava na mobilu mě jednou přivede do blázince :D :D :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
13.3.21 15:24

Za mě je určitě hezky pozitivní test 😊ale ještě vydrž pokud nedorazí MS… Je fakt že já sem si dělala test 6 dnů do ms a test byl stejný jak tvůj 😁ted sem 19+3tt tak uvidíš 🍀hodně štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
13.3.21 15:27
@Misasisi píše:
Za mě je určitě hezky pozitivní test 😊ale ještě vydrž pokud nedorazí MS… Je fakt že já sem si dělala test 6 dnů do ms a test byl stejný jak tvůj 😁ted sem 19+3tt tak uvidíš 🍀hodně štěstí

Moc děkuji. Nám se to právě minulý rok skoro ve stejnou dobu nepovedlo. Byl jen prázdný obal a když doktor hledal jestli to není mimodelozni tak právě našel ten teratom. Tak snad se konečně povede :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
13.3.21 15:34

Budu držet palce vždycky dokud nepřijde MS naděje je vždycky tak snad se vám zadarilo a pak dej vědět 🍀 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
13.3.21 15:36
@Misasisi píše:
Budu držet palce vždycky dokud nepřijde MS naděje je vždycky tak snad se vám zadarilo a pak dej vědět 🍀 😊

Určitě dám. Úplnou jistotu budu mít až od doktorky, jestli to zase nebude jen Bílek bez žloutku, ale pevně verim, že se to povede. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
13.3.21 15:37

@Beatrisie vždy je naděje a člověk musí jen věřit 😊 :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1836
13.3.21 16:32

Po odstranění válečníků? :think: Nebyl to spíš vejcovod?
Test vypadá dobře, držím palce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
13.3.21 16:35
@Lil Kitkatt píše:
Po odstranění válečníků? :think: Nebyl to spíš vejcovod?
Test vypadá dobře, držím palce ;)

No jo. Pravda. Jsem se spletla. Omlouvám se. Ještě mi to telefon opravil na vaječníků jakoby se dalo otěhotnět bez nich :D :D

Děkuji. ☺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
13.3.21 18:56

Gratuluji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
13.3.21 19:18
@Ojanka píše:
Gratuluji :kytka:

Děkuji moc :) i když úplně klidná budu až po návštěvě dr. :)
Myslela jsem jestli třeba pozitivní testy nejsou běžné před MS :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
13.3.21 20:03

@Beatrisie jsem důkazem toho že můžou 😁a hned na to jsem si pak dělala clear blue test a tam mi ukázal týdny ❤️🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
13.3.21 20:09
@Misasisi píše:
@Beatrisie jsem důkazem toho že můžou 😁a hned na to jsem si pak dělala clear blue test a tam mi ukázal týdny ❤️🍀

Ten si chci koupit zítra. Tak jsem zvědavá. Protože jak jsem těch 14dni splnila a pak měla silnou MS tak to mohlo být všelijak :) hlavne ta aplikace je přeci jen aplikace ani nevěřím že jak mi to ukazuje plodné dny tak je to tak. Ovulace testy nebo tak jsem nikdy neresila. Už jsem to řekla manželovi a ten byl sice šťastný ale taky řekl že počká až na dr. Vzhledem k tomu že už se to jednou nepovedlo. Ale věřím že už to teď bude v pohodě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
13.3.21 20:16

@Beatrisie tak nám se díky bohu postestilo hned… Ani nevím zda jsem měla plodne dny nebo tak nikdy jsem to nekontrolovala.. V listopadu jsme se snažily v prosinci sem si domů nesla fotecku s fazolí 😁 ❤️🍀.. Ale předtím sem udělala ten Digital a bylo tam 2-3 tt takže sem hned volala dr ta mě objednala a bylo už vidět i to ❤️.. Tak sem měla radost 😊tak dej zítra vědět jestli budeš mít Digital jak si dopadla 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
13.3.21 20:26
@Misasisi píše:
@Beatrisie tak nám se díky bohu postestilo hned… Ani nevím zda jsem měla plodne dny nebo tak nikdy jsem to nekontrolovala.. V listopadu jsme se snažily v prosinci sem si domů nesla fotecku s fazolí 😁 ❤️🍀.. Ale předtím sem udělala ten Digital a bylo tam 2-3 tt takže sem hned volala dr ta mě objednala a bylo už vidět i to ❤️.. Tak sem měla radost 😊tak dej zítra vědět jestli budeš mít Digital jak si dopadla 🙂

Určitě určitě. Podle MS bych měla být 4+5 ale nevím no. A jak jsem měla ty plodné dny tak jsme se snažili den před to bylo druheho března ale to se mi zdá že ta čárka je nějaká silná na nějaké dva týdny 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat