4DX kino Anděl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrejka_13
Kecalka 440 příspěvků 30.03.18 16:03
4DX kino Anděl

Ahoj. Chystám se s manželem na 4DX Anděl na film Ready Player One: Hra začíná.. nebyl jste náhodou někdo na tomto filmu? nikdy jsem ve 4DX kině nebyla, stojí to zato?

Reakce:

Gortyna
Kecalka 406 příspěvků 30.03.18 19:14

Na andělu ve 4dx jsem byla na hunger games a rychle a zběsile. Tak je tam efekt navíc. Třeba když. letí vrtulník tak nakloní sedačky dopředu a pustí vzduch jakože vítr. Nebo když někdo dostává nákládačku, tak máš jakoby pěsti v sedačce, střílí pistole a vedle hlavy vypustí zvuk. Na mě to bylo kolikrát až moc, že jsem kvůli tomu chvilku nevnímala děj. Jestli to stojí. za to? No záleží jak jsi náročná… Za mě poprvé ano, podruhé zjistíš, že les voní v obou filmech stejně

Andrejka_13
Kecalka 440 příspěvků 30.03.18 19:18

@Gortyna moc díky..spíš si to chci vyzkoušet, tak to risknu a uvidim :) mám to jako prekvapko pro manžela… a prosím poradis jaka řada je tak nejlepší?

Gortyna
Kecalka 406 příspěvků 30.03.18 19:31

:) @Andrejka13 jdi to není risk, řada je asi jedno. Jsou tam udělané čtyřsedačky, které se hýbou spolu jako jedna lavice. Obecně se u 3d brýlízz ne úplně nahoru. Jen nebuďte ověšení nákupem, nedovolí ti dát nic na zem. Užijte si to! Jestli máš ráda akční zábavu a nejsi věčný remcal, tak se ti to bude líbit. Já bych teď klidně šla, co jsem.na rodičáku, ale každý film bych takhle vidět nemusela

Andrejka_13
Kecalka 440 příspěvků 30.03.18 21:04

@Gortyna Určitě náročná nejsem, já nikdy moc neočekávám, tak většinou bývám spíše překvapená :-) ale říkala jsem si, že to není málo peněz, tak jsem chtěla vědět, zda to stojí zato dávat (navíc, co jsem na mateřské, tak jdeme do kina poprvé)..a už mám rezervovanou vstupenku :-) tak moc díky!

Gortyna
Kecalka 406 příspěvků 30.03.18 21:55

:mrgreen: @Andrejka13 tak dej vědět, jak se ti to líbilo…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >