4měsíc tt-žádné bříško-štítná žláza?

Iri
140
28.4.06 14:40

4měsíc tt-žádné bříško-štítná žláza?

Ahoj holky,
trošku se strachuju o mé mimi v bříšku, protože mi břiško zatím vůbec neroste a ještě k tomu hubnu. :roll:
Jsem 14+5 a mám minimální bříško, ještě k tomu jsem ho ve třetím měla větší než ted. Ted mi jakoby splasklo.
Byla jsem tento týden u dr. a srdíčko buší spokojeně, ale zhubla jsem o necelé kilo. Jím pořád stejně, nic mi není. Beru jen prášky na štítnou žlázu.(hyperfunkce) S mojí první dcerkou jsem už ve čtvtém měsíci měla větší bříško. :P
Pro informaci ted vážím 51kg a měřím 161cm. Že by ta štítná žláza? 8O

Díky za vaše zkušenosti a odpovědi
iri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2901
28.4.06 14:55

Myslím, že by jsi se se svými obavami (i s podezřením na štítnou žlázu) měla svěřit lékaři.

Baghira

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
28.4.06 16:14

já myslím, že ve 14tt ještě moc velké bříško nebývá. Vážim podobně, v prvním těhu se trochu bříško objevilo až tak ve 20tt, teď ve 12 tt mám taky minimální nárůst. Buď ráda, že je všechno v pohodě, oni by si doktoři řekli.. :wink:
Na endokrinologii určitě během těhu taky pravidelně chodíš..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1817
28.4.06 16:36

Ahooj,

me zacalo rust brisko az tak v 25tt :) porad jsem se na nej tesila a ono nikde - ale nakonec vylezlo a mohla jsem vystrkovat pupik. (hubla jsem do 18tt - 177cm 56kg)… zadne komplikace jsem nemela, miminko je v poradku, porodni vaha 3150g, 51cm…

neboj, urcite ti jeste naroste!

pekne tehotenstvi.

papa

marka + marketka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Iri
140
28.4.06 16:55

Holky díky :D
Už jsem klidnější :wink: Iri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
981
28.4.06 19:15

Iri: tak jak říkají holky, pokud se cítíš dobře a mimi je v pořádku, tak bych si nedělala velké starosti. Taky jsem se těšila na bříško. Mám dojem,že mi začalo růst až tak koncem páteho měsíce a nedávno s manži vylezlo, že si mého „břicha“ všiml až v osmém měsíci, kdy jsem taky rodila. Takže jsem si bříška moc neužila. Za celé těhu jsem přibrala 9kg, což mě překvapilo, protože jsem kus baby. A první 4 měsíce jsem nepřibrala ani gram.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10808
28.4.06 19:41

Mě začalo pomalinku (ale opravdu pomalinku) bříško růst v 15. týdnu. Teprve ve 20. týdnu bylo na mě vidět, že nějak hrubnu. A teď ve 24. týdnu už nezapřu, že jsem těhule. Takže bych se nijak nestresovala tím, že bříško pomalu roste. Navíc, pokud Dr. nemá žádné pochybnosti, tak se není čeho bát :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2518
28.4.06 21:13

Je to, jak píšou holky:-)

Chodím na předporodní kurzy a zrovna dnes jsme probírali bříška. Je tam plno maminek, které jsou v cca 17 - 20. týdnu a mají pidi bříška. Porodní asistentka říkala, že je to u každé maminky jiné. Pokud jsi štíhlá, tak bříško vyleze později - ale určitě si ho užiješ!!! Starosti bych si s tím v tomto týdnu opravdu nedělala :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
28.4.06 21:20

Docela nedávno jsem na tohle téma mluvila s endokrinoložkou a říkala že při prípadném těhotenství se musí změnit způsob dávkování léků. PS: na bříško je ještě brzo, mně začlo růst až kolem 23 týdne a to jsem hubeňourek taky.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
162
28.4.06 21:22

Ahoj,
já první 4m. jenom zvracela,zvracela a shodila jsem 7kg.I mi hrozili nemocnicí.Pak to ze dne přestalo a k porodu jsem šla o 20kg „větší“(13+7 shozených).
S bříškem to bylo podobné,do 5m.jsem místo břicha měla propadlý lávor a ze dne na den jsem se nevešla do kalhot.Neboj,taky vyrosteš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
28.4.06 22:40

ahoj,tak ja ti muzu jen napsat ze ja do 25tt nemela skoro zadne broscho-jen mirne vydute.uz jsem si pripadal blbe,kdyz jsem neco vybirala na mimi, a vsude maminy s brichama.ja zvracela prvnich13tt a zhubla 2-3kg.pak najednou od toho 55tt to vyjelo nahoru a celkem jsem pribrala 12kg.
o te stitne zlaze moc nevim, ja to nemela.tak neporadim,snad to bude v pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Iri
140
29.4.06 09:35

Díky moc za další odpovědi. :P
Měla jsem obavu taky kvůli tomu, že jsem v 6-7tt čekala dvojčátka a pak se jedno postupně ztrácelo. Bylo to ale tak brzy, že ještě se nedá říci, že to bylo mimi :roll:
Tak to druhý se drží zuby nehty a proto jsem i více nervóznější.

Ale jak píšete, na bříško si počkám a už jsem klidnější.
Ještě jednou díky
a hodně zdravíčka těhulkám a miminkám :D
Iri

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
29.4.06 10:35

ahoj Iri, myslim si ze se nemusis obavat. Ja jsem az do pateho mesice nepribirala a naopak jsem zhubla 7 jilo. Ted mam mesic pred porodem a vse se dostalo do normalu. Jinak do toho 5 mesice na me ani brisko nebylo videt. Myslim, ze se nemas obavat. Na nekterych tehulkach je to videt hned jak pribiraji a nekterych az pozdeji. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama