4měsíční kojenec zvrací příkrm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MaryJackie
Kecalka 222 příspěvků 5 inzerátů 19.01.19 13:09
4mesicni kojenec zvraci prikrm

Zdravim, mam 4mesicniho syna, uz treti den ma prikrmy (propasirovanou mrkev a zbytek mleko),ale vzdycky to zvraci. Prvni a druhy den jen pri rihnuti (ale hodne),dnes rihnuti ciste a asi pet minut na to zvracel hodne. Pul hodiny na to zas a po dalsich 20 minutach jeste trochu. Nesedi mu mrkev nebo je problem jinde?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
hapolda
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 19.01.19 13:14

Mozna je jeste nezraly k prikrmum :think: nechala bych jen mleko tak 14 dnu aspon a pak zkusila znovu, neco jinyho

Kaci89
Kecalka 402 příspěvků 19.01.19 13:18

Me prijde ,ze je na prikrm jeste brzo.

ka2ka
Extra třída :D 13771 příspěvků 19.01.19 13:22

ještě počkej kojíš nebo je na um?

Aduš8
Závislačka 3470 příspěvků 19.01.19 13:24

Jestli je na příkrm brzy je otázka, na kterou ti odpoví každý jinak. Kolik příkrmu ti sní? Na začátku stačí opravdu tři, čtyři malé lžičky, klidně i méně. Opravdu jen dávat ochutnávat. Můj syn tedy jedl od začátku větší množství, ale nic mu to nedělalo. Jestliže má o jídlo zájem, úplně bych to neodsouvala, jen fakt dávala malinko.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 19.01.19 13:30

Mně se zdá malinký. Příkrmy se dávají od půl roku, ne? Když teda chce, baští a dělá mu to dobře, tak bych je dala klidně dřív, ale pokud je zvrací, to bych brala jako jasnou známku, že ještě není zralý. Vrátila bych mlíko a nestresovala se zvracením.

Kristynka22
Kecalka 417 příspěvků 19.01.19 13:31

Za mě: miminku do 6 měsíců do břicha nepatří nic jiného, než mléko.

MaryJackie
Kecalka 222 příspěvků 5 inzerátů 19.01.19 13:33

Je na UM,prikrmy ma podle doktorky,dostava male plastove lzicky,na zacatku dostal jen 2. Vypada to,ze mu to chutna,jen to neumi moc zpracovat. Tak jestli nemam ze zacatku mixovat uplne na kasi.

Kaci89
Kecalka 402 příspěvků 19.01.19 13:34

Ja myslim,ze nekojene deti maji mit prikrm driv,doktorka mi rikala nejdriv ukonceny 4 mesic

ka2ka
Extra třída :D 13771 příspěvků 19.01.19 13:35
@MaryJackie píše:
Je na UM,prikrmy ma podle doktorky,dostava male plastove lzicky,na zacatku dostal jen 2. Vypada to,ze mu to chutna,jen to neumi moc zpracovat. Tak jestli nemam ze zacatku mixovat uplne na kasi.

to víš že to musí být na kaši, na kousky je malíčký má času dost

stinga
Kelišová 5147 příspěvků 3 inzeráty 19.01.19 13:44

@MaryJackie určitě mixovat úplně na kaši, propasírované je vhodné tak 8-9 měsíc, to teď neumí žaludek ještě zpracovat - dala bych mu týden oddech a pak zkusit mixovaný příkrm pomalu a opatrně

Micaella22
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 19.01.19 13:45

Jasne, ze to ma byt uplne na kasi, do toho nejaky tuk - kokosovy olej, olivac nebo maslo,aby to klouzalo. Dej mu par lzicek. Pokud zvladne vic, tak dej, at se naji. Pak bych dala chvili pauzu od UM nez ho pak dopucnout mlikem.

MaryJackie
Kecalka 222 příspěvků 5 inzerátů 19.01.19 13:45

@ka2ka myslela jsem si to,ale doktorka rekla,ze jen propasirovat pres sitko. A tchyne to same. A ja, blbec,je poslechla,protoze kdyz jsem navrhla mixovani, tak ze ne a ze si na sebe pletu bic,ze se to musi naucit uz ted atd.

MaryJackie
Kecalka 222 příspěvků 5 inzerátů 19.01.19 13:47

@stinga Tak asi fakt zmenim doktorku,tohle mi radila ona.

@Micaella22 Dr rikala,ze tuk az tak po dvou tydnech. A mliko pry muzu dat hned,tak nevim,kde to vzala. Každopádně dekuju,dam mu pauzu a pak to zkusim znovu s uplnym namixovanim.

ka2ka
Extra třída :D 13771 příspěvků 19.01.19 13:50
@MaryJackie píše:
@ka2ka myslela jsem si to,ale doktorka rekla,ze jen propasirovat pres sitko. A tchyne to same. A ja, blbec,je poslechla,protoze kdyz jsem navrhla mixovani, tak ze ne a ze si na sebe pletu bic,ze se to musi naucit uz ted atd.

ale jo naučit jo ale né ve čtyřech měsících musíš pomalu a postupně, ted to vysad a počkej minimálně týdne radši dýl a pak opatrně zkus znova a jen jednu lžičku a třeba jen olíznout a né dvě

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >