Miminko (4 měsíce) celou noc zvedá nohy a budí se

21
22.6.21 08:25

4měsični mimčo, celou noc zvedá nohy a budí se

Ahoj, maminky nemáte doma něco podobného?
Malá ma 4 měsíce, nedávno „objevila nožky“ :D asi 14 dni z původní klidné noci, kdy usla ve 21 a spinkala do 6 se teď budí 3-4× za noc, kouknu do postýlky a Moni se drží za nohy a směje se a občas tak mlátí nohama o matraci ze jsme vzhůru všichni :D napřed to bylo srandovní, ale po 14 dnech jsem už dost unavená, když mě to budí. Přes den si dost hrajeme. Zajímá mě, kdy tahle etapa naše přejde zase ve spinkání :srdce: :srdce: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1662
22.6.21 08:30

Myslím, že by spíš bylo zvláštní, kdyby spala celou noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2561
22.6.21 08:33

Dej ji spat na brisko nebo do zavinovacky, i kdyz ve 4m treba dcera uz zavinuta byt nechtela, tak spala na brisku a takhle se ji uklidnily ruce i nohy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
825
22.6.21 08:46

U dcery se zacalo zhoršovat spaní právě v těch 4 měsících. Do té doby taky spala pěkně. Od 7 do 14 měsíců to pak byla katastrofa. Asi jsem tě nepotesila…

Je teda fakt, že zavinovačku už od těch 4 či 5 měsíců neměla. Už mi na ni přišla velká. Zkoušela jsem spací pytel, ale byla v něm celá zpocená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12928
22.6.21 08:46

Tak spaní na břiše se nedoporučuje!
Prostě je to miminko, ja byla ráda že se budí a věděla jsem, že žije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7529
22.6.21 08:48

Ve 4 měsících zavinovacku už vážně ne. Když už, tak spací pytel. Jinak musíte prostě vydržet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
22.6.21 09:34

@g.sandova
Nedavam ji spát na bříško. Ja jsem teda radši když spinká v kuse, protože tohle spaní na etapy, neprospívá ani mě ani ji, kdyz jsem ráno dost unavená. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
22.6.21 09:41

@Santa Juana
Jejda no tak ja budu doufat že to nebude trvat tak dlouho :) že se nožiček nabaží 😄 a bude zase spinakt
Pytel máme taky, ale ted jsou dost vedra a byla upocená.
V zavinovačce spinkala do doby než se začala vic hybat to potom už v ní být nechtěla a tak ji mela jen tak kolem sebe a trcely ji nohy ven a byla spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2067
22.6.21 09:42

@Matulka11 ale bohužel to tak je.. Tím jak se vyviji tak se mění i spankovy režim který se z mých zkušeností ustaluje někde kolem 2.roku…nic zvláštního za mě na tom není a nějaké řešení to asi nic moc nema

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10881
22.6.21 09:51

Teď jsou to nohy, pak to budou zuby, pak si začne stoupat a hopsat… Připrav se, že se spánkový režim každou chvíli mění a bohužel pro nás mámy, většinou k horšímu. Moje děti měly ještě období,, nočních párty ", kdy ve dvě vstaly a usnuly zase kolem 5.-6. To bylo někdy kolem 9.měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7529
22.6.21 10:00
@Matulka11 píše:
@g.sandova
Nedavam ji spát na bříško. Ja jsem teda radši když spinká v kuse, protože tohle spaní na etapy, neprospívá ani mě ani ji, kdyz jsem ráno dost unavená. 8o

No jo. Měla jsi štěstí na spící dítě od narození a teď jsi překvapená a unavená, když musíš 2-3× za noc vstát. :lol: nemyslím to špatně, ale spánkový režim se mění každou chvíli. Rodič se musí přizpůsobit, jiná cesta není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12928
22.6.21 10:14
@Matulka11 píše:
@g.sandova
Nedavam ji spát na bříško. Ja jsem teda radši když spinká v kuse, protože tohle spaní na etapy, neprospívá ani mě ani ji, kdyz jsem ráno dost unavená. 8o

já tě chápu, ale tak to prostě je. Ber to tak, že jednou se prostě vyspíš. Čtvrté dítě mám teď úplně jiné, každou chvíli se mění režim, holt to tak beru.
Jednou bude líp!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12928
22.6.21 10:15
@Matulka11 píše:
@g.sandova

s tím břichem přece reaguji na jinou uživatelku!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
22.6.21 10:19

@janickaIII
Právě ze neměla první dva měsíce jsem vstávala co 2 hodiny a trávila hodně casu venku s kočárem protože doma prostě neusla. Mám únorové mimi takze snih či déšť byl fuk, není to o pohodlnosti ale spis o me vyčerpanosti. Začal 3 mesic a zacala krásně spinkat budicek jen max 2× za noc, a teď jedem zase jinou párty… těším se az začnou k tomu zuby :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
22.6.21 10:19

Taky te nepotesim :lol: dcera mi spala docela hezky od porodnice, budila se, ale jen na nakojeni a spala dal. Pred mesicem (ve 4m) se zacala otacet na brisko a tim skoncilo i spani. Usnuti je zalezitost na hodinu, protoze s sebou mele a porad se pretaci. Nad ranem s sebou uz taky mele, budi se, nocni dvouhodinove mejdany…je to normalni, jak prochazi psychomotorickym vyvojem…da se s tim asi tak…vydrzet ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat