4měsíční miminko a znovu těhotná - sourozenecký kočárek

21.3.17 09:41

4měsíční miminko a znovu těhotná - sourozenecký kočárek

Ahoj holky, mám doma čtyřměsíčního chlapečka a zjistila jsem, že jsem zase těhotná :D… Byla jste některá v podobné situaci? A máte nějaký tip na sourozenecký kočárek?
Moc děkuji :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

794
21.3.17 09:48

Já mám dvojčátka a mám easy walker. Takže určitě bych se dívala po kočárku pro dvojčata, kde se dá dát jak korbička, tak i sporták. Jinak gratuluji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.17 09:54

Moc děkuji :D nečekali jsme tak brzy ale nevadí :D dvojčátka jsme taky chtěli :palec: sranda by byla kdyby teď byly opravdu dvě :mrgreen: :mrgreen: a děkuji za tip :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
21.3.17 09:55

Gratuluji a ano mám sourozence relativně brzy od sebe krásných 19 měsíců. Koupili jsme Easy walker Duo sourozenecká verze. Musím říct že je to super kočárek, projedu s ním všude, je bytelný má nafukovací kola takže na procházky do terénu super. Nicméně mohu poslat do SZ další informace o tomto kočárku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
21.3.17 09:56

Záleží jak dráhy kočárek chceš. ja budu taky v létě kupovat.maly bude mít rok a 4 měsíce když se mi narodí druhý prcek.pani mi v obchodě nabízela za 6,500 jinak jsou i drahy kolem 20…Myslím že je dobrý ten jak dám dáš vloženou tašku pro.mimi a sporáková korba pro starší. :dance: jinak gratuluju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18781
21.3.17 09:59

@Marketkr Zkus se podívat po bazarech na jené twin, taky to není špatná varianta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.17 10:00

Záleží jak dráhy kočárek chceš. ja budu taky v létě kupovat.maly bude mít rok a 4 měsíce když se mi narodí druhý prcek.pani mi v obchodě nabízela za 6,500 jinak jsou i drahy kolem 20…Myslím že je dobrý ten jak dám dáš vloženou tašku pro.mimi a sportaková korba pro starší. :dance: jinak gratuluju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1962
21.3.17 10:08

@Marketkr Já měla rozdíl mezi dětmi 11 m a kupovala jsem Baby jogger city select. Kvůli výtahu jsem musela mít kočár za sebou, starší jezdil po směru nahoře a mladší byl otočený na mně a jezdil dole.Moc se mi to osvědčilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13176
21.3.17 10:15

Ahoj holky jsou od sebe 13 měsíců :lol: :lol:
Koupila jsem Graco Duo a super podle me nemá ani dražší cenu.. starší už moc v kočárku byt nechce takže je to investice fakt třeba jen na rok.. Takže dat 20 tis za kočárek mi přijde nesmysl…
Jinak ti preju pevný nervy :D :D :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.17 10:20

Holky, děkuji moc za tipy, kouknu na všechno :hug:… Ty pevné nervy určitě budu potřebovat :mrgreen: ale když to zvládá někdo s dvojčaty, tak snad to zvládneme taky :mrgreen:… Moc děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
21.3.17 10:24

To záleží, jaký kočárek potřebuješ (do města, víc do terénu, úzký kvůli dveřím…) a kolik do toho chceš vrážet. A taky je rozumné s nákupem počkat co nejdýl. Mimčo může být nosicí opička a starší náruživý chodec ;) Měla jsem za sebou i vedle sebe a obě varianty mají něco do sebe a současně i pár mušek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
21.3.17 10:27

Ja byt tebou, tak si dojedu nekam do obchodu a vyzkousej si vic tipu kocarku, co vyhovuje jedne, nemusi druhe. Jinak ja vozila v EW duo a byla jsem maxi spokojena, vyborne se ovlada, skoro vsude projedes a pohodli maji obe deti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
658
21.3.17 10:35

No nedělej si srandu, aby nebyli dvě, zrovna jednu takovou znám a úplně stejný případ až na to že doma už má dvě děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1421
21.3.17 11:59

Ahoj a take gratuluji :kytka: Mam chlapecky 16 mesicu od sebe. Mladsi byl narozeny na podzim, proto jsem moc nechtela nositko kvuli zimy. Sourozenecky kocarek jsem koupila az bylo mladsimu mesic, se starsim jsem pesky nikam nedosla a neosvedcilo se ani stupatko, je na nej asi jeste nevyzraly :D Mame tedy ABC Design Tandem Plus a naprosta spokojenost. Chodime po poli, meste, jezdime MHD.. Mladsi je ve vlozne tasce, i v zime pohoda a da se sehnat z druhe ruky dost levne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24837
21.3.17 13:26

@Marketkr Jak už tu padlo, záleží, co od kočáru očekáváš - kudy budeš potřebovat projet, zda jste nějak omezeni skladností do auta, v jakém terénu budeš hlavně jezdit. Osobně máme zkušenost s ABC Design Tandemem, ABC Design ZOOM, PaT a Peg Perego Triplette (pro vás samozřejmě ve variantě Duette pro dvě děti). Každý kočár má něco do sebe, ještě jsem nenašla takový, který by byl bez chyby, za mě ideální neexistuje. K mému zděšení se přestal vyrábět Peg Perego Duette s volantem, je pouze ve variantě bez, ale i tak to něj teď zřejmě půjdeme ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama