4měsíční miminko špatně spí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NatyKli
Kecalka 182 příspěvků 05.08.19 05:53
4měsíční miminko špatně spí

Ahoj maminky.. mám momentálně 4měsíčního syna, od narození mi spával úplně nádherně, vzbudil se 1× za noc a hned zase spinkal dál.. Jenže před cca 14 dny jakoby se mu úplně změnil režim. Najednou se budí někdy i co hodinu, pak má problém usnout a nespí déle než do 5 ráno.. už jsem z toho neskutečně unavená, uvažovala jsem, že mu zkusím začít dávat na noc nějakou kašičku jestli to třeba není z hladu ale to se mi taky moc nezdá protože přes den mi bez kojení vydrží i 4-5hodin.. Máte někdo prosím zkušenosti? :(

Reakce:
Lorry1
Kecalka 110 příspěvků 05.08.19 05:59

Teoreticky to hlad byt klidne muze, vecer byva obvykle nejmin mleka z celeho dne a zaroven dite potrebuje na noc nejvetsi davku (alespon u nas).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 06:16

Režim dítěte se stále mění a ještě dlouho bude. Dcera mi spala od 4 do 9 měsíců celou noc. Od 9 měsíců se budí minimálně jednou za noc na UM. Nyní 19 měsíců a když spí celou noc, tak jásám, ale to je opravdu výjimečně. Má období kdy vstává v 6:30, teď zase vstává v 5 h. Všichni mi tvrdili spánek bude lepší a lepší čím bude dítě starší, tak furt čekám kdy už se konečně vyspím :lol:

Tiffany1
Závislačka 4630 příspěvků 05.08.19 06:16

@NatyKli Přidávám se, že to může být hlad. Hlavně, když přes den vydrží 4-5 hodin bez kojení, tak toho mlíka nemusíš mít tolik. Už jsou mu 4 měsíce, myslim, že kaší nic nezkazíš, když ji zkusíš na noc… :think:

Russet
Neúnavná pisatelka 17985 příspěvků 05.08.19 07:57
@NatyKli píše:
Ahoj maminky.. mám momentálně 4měsíčního syna, od narození mi spával úplně nádherně, vzbudil se 1× za noc a hned zase spinkal dál.. Jenže před cca 14 dny jakoby se mu úplně změnil režim. Najednou se budí někdy i co hodinu, pak má problém usnout a nespí déle než do 5 ráno.. už jsem z toho neskutečně unavená, uvažovala jsem, že mu zkusím začít dávat na noc nějakou kašičku jestli to třeba není z hladu ale to se mi taky moc nezdá protože přes den mi bez kojení vydrží i 4-5hodin.. Máte někdo prosím zkušenosti? :(

Miminu se mění spaní několikrát. Syn mi v pět „vstával“ dlouho. Vyspi se, když spí mimino. A vítej do světa nevyspalých matek. Jestli mu kojení normálně stačí, nedokrmovala bych. Syn stejně po kaši nespal celou noc. Pořádně jsem se v kuse v noci vyspala až po roce a něco.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 919 příspěvků 05.08.19 08:07

Nenechávej ho přes den tak dlouho bez kojení.
Jinak u nás se režim spánku poprvé u všech dětí měnil ve 4 měsících. U všech k horšímu.

Prigionia
Kecalka 350 příspěvků 2 inzeráty 05.08.19 08:16

Mně vstava prcek už čtyři měsíce ve čtyři ráno :potlesk: a pomalu si na to začínám zvykat 8o :lol:

Váš příspěvek
Reklama