4.porod krátce po sobě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MiJaPaViKu
Povídálka 25 příspěvků 08.09.18 20:21
4.porod krátce po sobě

Ahojky,
jen se chci zeptat maminek, které rodily už po 4 jaký to byl porod a zda byl rychlejší než ostatní.
Jelikož rodím 14 měsíců po porodu 3 všichni mě straší abychom vůbec stihli dojet..
Od 32 týdne mě strašili doktoři jak porodím předčasně dnešním dnem jsem 38+4 a stále se nic neděje :).
Tak už z toho začínám být unavená přece jen ten konec bývá náročný zvlášť to čekání kdy to přijde :) všechny děti předešlé jsem v tomto termínu už měla porozené :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 08.09.18 20:32

číslo čtyři jsem měla přesně v den termínu a čtyři a čtvrt kilové dítě šlo ven bez nástřihu i bez nátrhu :pankac: časově to bylo rychlejší, ale překotné ne.. i když převlíknout do erárního jsem se nestihla, musela jsem hezky ve svých šatečkách

MiJaPaViKu
Povídálka 25 příspěvků 08.09.18 20:34

@sinapis.alba tak to jsem zvědavá :) známý záchranáři si dělají ze mě srandu, že snad budu jediná kdo čeká 4 dítě a bude ho přenášet na to všechno teda čím mě strašili :) nemám vůbec pocit že bych měla rodit :) a nechci se dočkat vyvolávání :) já měla zatím první porod za 2,50 minut, 2.porod a 3.porod do hodinky :)

Helala
Kecalka 185 příspěvků 08.09.18 20:40

Já 4. rodila v termínu a porod byl nejdelší, protože slabé kontrakce jsem měla víc než 24 hodin. Ale silné bolesti jsem měla krátce a když mně pichli vodu, malá byla na světě za 15 minut.

MiJaPaViKu
Povídálka 25 příspěvků 08.09.18 20:45

@Helala Jé tak to sis užila :(. Mě už poslední týden bolí úplně vše 2 plané výjezdy a furt nic .. Nejraději bych teda rodila hned čím déle to trvá tím víc se začínám bát :)

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 08.09.18 20:54

@MiJaPaViKu 4. porod byl 4 roky a 3 měsíce od prvního. U tohoto porodu mi začaly slabé kontrakce, pak odtekla voda, kontrakce ustaly a porod byl vyvoláváný oxytocinem.

Jana206
Nadpozemská drbna 26547 příspěvků 08.09.18 21:09

Já jsem měla 4.porod rak rychlý,že jsme málem nestihli dojet,zato 5.porod mi odtekla voda,potom se 12 hodin nic nedelo,potom se to zniceho nic rozjelo a byl to fofr. Synteticky oxytocin ve velkém mnozstvi dostat nesmim,takže byla volba pokud je dítě v pořádku,nechat to na přírodě,jinak cs.

MiJaPaViKu
Povídálka 25 příspěvků 08.09.18 21:12

@Jana206 No právě vzhledem k předešlým "rychlým " porodům se bojím abychom dojeli :(. Navíc prý kdxž je to takhle krátce po sobě je to furt dole připravené …

eryby
Kecalka 420 příspěvků 08.09.18 21:17

Já sice čtvrté dítko rodila s větším odstupem, ale rozhodně jsem nečekala, že i když se mi o dost zkrátily cykly směrem k průměru, že budu rodit tak dlouho po vypočítaném termínu i o proti všem předchozím dětem, myslela jsem, že víc jak 5 dnů se to nedá vydržet, ale vydržela jsem to ještě týden navíc, taky mě překvapilo, že se vyklubal kluk, když to fintění tak trvalo :lol: Rychlý jsem měla 3.tí porod, ale čtvrtý byl zase pozvolný a jemný, krásný…Skutečný porod bylo na ten porod čekat, už 3 týdny před ním jsem si myslela, že rodím a nic a furt nic a zase nic…

Jana206
Nadpozemská drbna 26547 příspěvků 08.09.18 21:19

@MiJaPaViKu Me naopak rikali,ze čím víc porodů krátce po sobě,tím víc je deloha unavená a oslabená a je větší riziko,ze se tělo sekne,odtece voda,ustanou kontrakce a nic se neděje. Rozestupy mezi porody jsou u mě v průměru dva roky. Taky jsem necekala po rychlých porodech takový průběh.

Toto se nedá ovlivnit,lepší je neresit a nic si nepredstavovat. Pokud nebydlis tam,kde lišky dávají dobrou noc,tak je u Tebe při nejhorším za pár minut záchranka pri prekotnem porodu.

MiJaPaViKu
Povídálka 25 příspěvků 08.09.18 21:21

@eryby Mám to stejně :) každý den říkám, že dneska rodím , že už tohle dlouho nemůžu vydržet všechno mě bolí sotva chodím, tlaky mám dolu jako prase. Záda i břicho a každé ráno se vzbudím s tím, že zase asi nic :D. V práci se mi smějou že malý vyjede na lyžích :). Tak to jsem ráda, že je možné 4 dítě přenášet :D

amálka1111
Povídálka 46 příspěvků 08.09.18 21:22

Já čtvrtý porod strašně krásný. První tři byli několik dní před termínem tak den před termínem jsem byla už dost nervózní. Večer mě víc tvrdlo břicho trochu v něm dloubalo tak jsem tu hopsala na míči. Strašně už jsem chtěla aby to přišlo ale moc tomu nevěřila, že bych to nastartovala. Jenže najednou přišli pravidelné kontrakce po pěti minutách. Takhle začaly všechny moje porody. Při druhé holce jsem se probudila v 1.30h hodinu přemýšlela jestli rodim a v 5.15h byla na světě. Při třetím něco říkaly o překotném porodu, ale bylo to nejhorší. Prostě hodinová kontrakce šílený a pak když se šlo tlačit tak nic. Tak teď každý strašil že nemám šanci tam dojet. Máme to 20km ještě udat děti a byl sníh, tak jsme vyrazili. O půlnoci váhám jestli zazvonit aby nás nevyhodili jako při prvním porodu pak jsme to málem nestihli. Ale mladý milí personál nás přivítal a dali na monitor. Po půl hodině už mi bylo jasné, že rodim. Jen jsem řekla že chci nechat dotepat šňůru, žádný klistyr ani nastrih prý to je samozřejmost. V příjemném pokojíčku objimaje manžela praskla voda privolany personál jen radil jak nejlépe dýchat ani nerozsvitili. Ve 2.01h se narodil synovi vytoužený bráška, nevěděli jsme co čekáme. Ani nebrecel hned hledal prso a to měl ještě dobu šňůru. Bylo to krásný předčilo to má očekávání. Věděla jsem už přesně jak si to predstavuji. Jak dýchat že nesmím lizt do sprchy to mi moc urychluje. Nehopsat na míči. Nejlíp se mi rodí na zádech na posteli. No člověk už přece jen ví co potřebuje. Hlavně bejt v klidu a poslouchat svý tělo. A manžel pro mě velká opora u holek bohužel nebyl u kluků jo. Sestřička s doktorkou obě mladší jak já bylo to jako bych jen tak blbla s kamaradkama vůbec ne jak v nemocnici. Havlíčkův Brod.

MiJaPaViKu
Povídálka 25 příspěvků 08.09.18 21:22

@Jana206 To ano to je . Já jen kdybych nebyla takový strašpytel. 3 dítě nám umřelo tudíž mám pocit, že jsem o to víc teď hysterická než při předešlých porodech a tak nějak mám furt strach aby bylo vše jak má být…

MiJaPaViKu
Povídálka 25 příspěvků 08.09.18 21:25

@amálka1111 krásný :)

Jana206
Nadpozemská drbna 26547 příspěvků 08.09.18 21:26

Taky to záleží na postavení plodu,ja jsem zazila levé i pravé,i kp ještě ve 3.trimestru,kdy se ale dítko nakonec samo otocilo. Ctvrty porod bylo postavení 2-pravé,byl to fofr,dítko bylo dole uz pár týdnů pred porodem.Mela jsem ve zpravach z kontrol neco o hmatne hlavicce. Obecně se ale traduje,ze se toto postaveni hůř rodí.
5.porod byl levé postavení,ditko vysoko ještě pri prasknutí vody.

Každý porod je jiný,nejde to naplanovat nebo se na neco spoléhat.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >