4tt mohu na pohotovost?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
220
20.5.22 05:54

4tt mohu na pohotovost?

Ahoj, včera jsem si udělala test rano - pozitivní, pak druhy kolem oběda - pozitivní. Večer jsem začala krvacet a tak jsem si udelala test (jiné značky) pozitivní i když slabší čárka. Podle výpočtu jsem teď 4tt, můj doktor neordinuje v pátek, mohu jít na pohotovost nebo mně stejně moc nepomohou v začátku? Teď rano pouze lehce narůžovělý papír, udělám si ještě během dopoledne opět test. Moc se bojím :(
Nám už 5ti létě dítě doma a s nim toto neznám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
39758
20.5.22 05:58

Nikam bych nesla, ted je to na přírodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
20.5.22 06:04

Biochemické těhotenství, s tím nikdo nic nezmůže..Bohužel. Namají ti jak pomoct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
720
20.5.22 06:08
@Kokoska17 píše:
Ahoj, včera jsem si udělala test rano - pozitivní, pak druhy kolem oběda - pozitivní. Večer jsem začala krvacet a tak jsem si udelala test (jiné značky) pozitivní i když slabší čárka. Podle výpočtu jsem teď 4tt, můj doktor neordinuje v pátek, mohu jít na pohotovost nebo mně stejně moc nepomohou v začátku? Teď rano pouze lehce narůžovělý papír, udělám si ještě během dopoledne opět test. Moc se bojím :(
Nám už 5ti létě dítě doma a s nim toto neznám.

Určitě jet můžeš! Jako je to tvoje budoucí dítě. Na kecy typu příroda kašli. Pokud to už je rozjetý potrat, tak to nezastaví, ale může to být hematom, cokoliv… Na krvácení může pomoct Ascorutin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.22 06:14

@Boo01 děkuji za tip, Ascourtin mám dokonce doma tak si hned vezmu. A odpoledne kdyžtak pojedu když to nepřestane

• Citovat
  • Nahlásit
83135
20.5.22 06:21
@Boo01 píše:
Určitě jet můžeš! Jako je to tvoje budoucí dítě. Na kecy typu příroda kašli. Pokud to už je rozjetý potrat, tak to nezastaví, ale může to být hematom, cokoliv… Na krvácení může pomoct Ascorutin.

Ano, jet muze, nikdo nema zakazano jezdit na pohotovost zbytečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
720
20.5.22 06:25
@Anonymní píše:
@Boo01 děkuji za tip, Ascourtin mám dokonce doma tak si hned vezmu. A odpoledne kdyžtak pojedu když to nepřestane

🤞🏻 🤞🏻 Držím palce, ať to přestane!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
720
20.5.22 06:26
@j.a.n.i1 píše:
Ano, jet muze, nikdo nema zakazano jezdit na pohotovost zbytečně.

Ty jsi doktorka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26621
20.5.22 06:48
@Boo01 píše:
Ty jsi doktorka?

Ve 4 tt to není potrat, ale jen dostala menzes. S tím se na pohotovost opravdu nejezdí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
579
20.5.22 06:53
@Boo01 píše:
Ty jsi doktorka?

a ty? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.22 06:55

@Janli ale teď jsem si delala test a je stále pozitivní

• Citovat
  • Nahlásit
2162
20.5.22 06:55

Jet můžeš :oops:
Já když ležela v nemocnici s krvácením ve 24tt, tak vedle mě byla holčina taky s krvácením v 5tt, hospitalizace byla ale kvůli jejím silným nevolnostem. Každopádně krvácela z neznámé příčiny a tak jí krvácení zastavovali. Když jsem odcházela domů, tak tam ještě byla a těhotenství se jí udrželo, teda alespoň tam.
Nicméně, pokud je to potrat, nebo klidně i ten hematom, tak ti asi vážně nepomohou. Mohou jen pomoci zastavit krvácení, které někdy vznikne a může sebou vzít i vajíčko.

Já osobně bych tohle nechala opravdu na přírodě. Kdysi jsem četla zajímavý článek, tak jak zvířata odmítají po porodu slabé jedince, tak ženy odmítnou špatné embryo už v začátku a pokud ne, tak to stejně končí potratem během těhotenství.

Ale nevěš ještě hlavu, možná máš jen prokrvenou sliznici a krvácení ustane a embryo se udrží a bude vše v pořádku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
579
20.5.22 06:58
@Anonymní píše:
@Janli ale teď jsem si delala test a je stále pozitivní

Já nechci nic přivolávat, to opravdu ne, ale pokud by to mělo být biochemické, i tak může test být ještě několik dní pozitivní.
Za mě se uklidni, protože teď stejně nikdo nic neovlivní. Víc odpočívej a dej tomu pár klidovějších dní. Buď se rozjede menstruace, nebo to bude dobré. Jiné možnosti nejsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.22 06:59

@Markéta188 děkuji za komentář, no my jsme měli prave včera rano sex, a hned po něm jsem měla křeče (přítel je obdarenejsi) a pak to asi po 5ti minutách ustalo, cely den nic a večer na wc krev. Teď rano jen naruzovely papír a moč a test stále pozitivní, tak věřím ze jen “pták ohnivák” narusil cevku nebo tak :,( :D

• Citovat
  • Nahlásit
2162
20.5.22 07:04
@Anonymní píše:
@Markéta188 děkuji za komentář, no my jsme měli prave včera rano sex, a hned po něm jsem měla křeče (přítel je obdarenejsi) a pak to asi po 5ti minutách ustalo, cely den nic a večer na wc krev. Teď rano jen naruzovely papír a moč a test stále pozitivní, tak věřím ze jen “pták ohnivák” narusil cevku nebo tak :,( :D

A tak to klidně může být po sexu. Čípek je hodně prokrvený. Nasaď si na pár dní ascorutin a uvidíš.
Držím palce :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat