4týdenní miminko se bouchlo do hlavičky ve vaničce Shnuggle

Anonymní
21.8.21 20:37

4týdenní miminko se bouchlo do hlavičky ve vaničce Shnuggle

Dobrý den, jsem z toho úplně hotová, koupala jsem svoje měsíční miminko ve vaničce Shnuggle, bohužel na tu manipulaci je to takové nešikovné a v jednu chvíli silně koplo a odrazilo se nožičkama a z druhé strany se dost bouchlo do hlavičky. Je tam teda taková pěnová opěrka pro zádíčka, ale i tak jsem z toho špatná, myslíte že se mohlo miminku něco stát? Chová se normálně i se pak normálně nabaštil a teď spinká…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
579
21.8.21 20:41

Myslím, že vůbec nic. Nebylo to o nic ostrého a ani pád z výšky. Byla bych v klidu ;). Ještě spadne mockrát, na tohle bouchnutí si pak ani nevzpomenes ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.21 20:50

@Baruunečka
Moc děkuji, je to první dítko tak se bojím. Hlavně jak nemá ještě srostlé kosti na hlavičce…

• Citovat
  • Nahlásit
24377
21.8.21 20:53

Nestalo se nic, ty děti jsou gumové. Mě se takhle dítě pravidelně bouchalo třeba na přebalovaku, že vykoplo nohy a jak se ode mě odrazilo, tak se za sebou praštilo o stěnu :roll: kosti na hlavičce srůstají klidně rok, do té doby se praští ještě mnohokrát :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1288
21.8.21 20:55
@Anonymní píše:
@Baruunečka
Moc děkuji, je to první dítko tak se bojím. Hlavně jak nemá ještě srostlé kosti na hlavičce…

A to je právě ta výhoda, ta lebka je na pády připravena. Neboj, bude to ok, trochu ho hlídej, ale v klidu.
Mně se stalo, že mi 7m spadla z metr vysokého přebalovaku a naprosto nic se jí nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2605
21.8.21 21:06

Nestalo se nic, buď v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.21 21:36

Děkuji všem, moc se mi ulevilo :srdce: