4týdenní novorozenec brečí nejvíce u mně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 11:39
4tydenni novorozenec breci nejvice u me

Zdravim, mame 31denni miminko, ktere po navratu z porodnice bylo uplne v pohode, kojila jsem co 2-3 hodiny. Postupne se intervaly snizovaly a poslednich nekolik dni chce byt u prsu snad co pul hodiny. V noci je to lepsi, to spi i 3-4 hodiny, ale pres den usne jen na mne a kdyz se ho snazim polozit tak sileny rev a zas hleda prso. Ale co me trapi uplne nejvice je, ze snad vsem ostatnim vydrzi cucet v naruci, posloucha hlasy. Ale jakmile se s nim chci mazlit ja, povidat mu, zpivat mu, tak jen rve :( strasne se za to stydim, pripadam si jako hrozna matka.

Reakce:
unuděná
Kelišová 7077 příspěvků 03.04.19 11:42
@Anonymní píše:
Zdravim, mame 31denni miminko, ktere po navratu z porodnice bylo uplne v pohode, kojila jsem co 2-3 hodiny. Postupne se intervaly snizovaly a poslednich nekolik dni chce byt u prsu snad co pul hodiny. V noci je to lepsi, to spi i 3-4 hodiny, ale pres den usne jen na mne a kdyz se ho snazim polozit tak sileny rev a zas hleda prso. Ale co me trapi uplne nejvice je, ze snad vsem ostatnim vydrzi cucet v naruci, posloucha hlasy. Ale jakmile se s nim chci mazlit ja, povidat mu, zpivat mu, tak jen rve :( strasne se za to stydim, pripadam si jako hrozna matka.

Proč hrozná matka?? Neblázni, cití z tebe mléko, proto pláče :hug: Koj ho tak často, jak jen chce a uvidíš, že se to brzy srovná. Může jít o růstový spurt, něco si o tom klidně tady načti. Pokud ale jinak čůrá normálně (alespoň 5 počůraných plen denně) a přibírá pěkně, tak buď úplně v klidu. Mimochodem, nervozitu z tebe cítí taky, tak se snaž co nejvíc hodit do pohody :mavam:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21033 příspěvků 03.04.19 11:50

@unuděná souhlasím :palec:
Zakladatelko, koj, jak dítko potřebuje, půjde dost pravděpodobně o spurt (objevuje se ve 3 a 6 týdnech, pak ve 3 a 6 měsících, ale jen přibližně, takže to by mohlo odpovídat).
Takže klídek, dobře jez a dobře pij, ať máš dost výživy, protože kojení je přecijen hodně energeticky náročná sranda ;) a hlavně!!! Nepřipadej si jako hrozná máma. Si nejlepší máma, jakou může tvoje děťátko mít, tak se toho neboj :srdce:

mofiz
Závislačka 2728 příspěvků 1 inzerát 03.04.19 12:55

Máme to samé ;) hlavně buď v klidu

Elessa
Stálice 57 příspěvků 03.04.19 15:00

@unuděná presne tak, souhlasim :-)

A zkousela jste nosit mimco v satku? U nas to vzdy zabralo :-)

Váš příspěvek
Reklama