5 den po ET pociťuji, že přijde menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Linda1234
Nováček 8 příspěvků 20.01.19 14:03
5 den po et pocituji, že přijde menstruace

Ahoj, prosím o zkušenosti.
Jsem 5 den po et a cítím, že přijde menstruace a bude, zdá se dost bolestiva. Bolí mě vájecniky a prsa ( tohle mívám před každou ms ).
Mám za sebou 3 neúspěšné ivf, ale nikdy mi ms nepřišla takhle rychle.
Měla jste to nektera stejně?
Děkuji:-)

Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 44739 příspěvků 20.01.19 14:48

No a těhotná jsi byla kolikrát, abys to uměla porvnat? Nehledě na to, že i těhotenství se můžou lišit. Já byla po IVF těhotná 3×, 2× to teda nedopadlo, a před-MS příznaky jsem měla dvakrát z toho, potřetí jsem se cítila velmi velmi těhotně, ale pak to najednou přešlo a byl pozitivní test. No a když jsem se stejně cítila jindy, tak ta MS nedorazila. Prostě hlavní poučka - při IVF tělu nadopovaném hormonama nevěř ani za mák :lol:

Linda1234
Nováček 8 příspěvků 20.01.19 15:05

@ugluk ja vím, už jsem spis skepticka:-)
Těhotná jsem byla jednou pri 3 pokusu, kde jsem teda nic necítila a ve 4 týdnu samovolny potrat.
Díky:-) asi jsem spíš potřebovala připomenout, že s těma hormonama je to nevyzpytatelné:-)

ugluk
Hvězda diskuse 44739 příspěvků 20.01.19 15:23

@Linda1234 je a fakt je to ještě pokaždé jiné. Ten můj úspěšný pokus byl doprovázen takovou dávkou negativismu a skepse, že by mi to zastánkyně názoru „bez pozitivního myšlení to nejde“ a „musí se tomu věřit“ nikdy nevěřily :mrgreen: Po x letech jsem pak otěhotněla přirozeně a stejně jsem na sobě nepoznala nic, typické před-MS příznaky, jen ta MS furt nikde, jen špinění… :lol: Moc držím palce! :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >