5 dní do termínu porodu a já šílím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 14:47
5 dní do terminu porodu a já šílím

Ahoj. Mám 5 dni do terminu a nic nenasvědčuje tomu, ze bych měla rodit. Čekám na to každý den, nemyslím na nic jiného, všechno mě boli, do toho ty horka, malička mi už hrozne chybi a začínám z toho být už zoufalá a plačtivá.. zkratka emoce jak na horské draze.. měly jste to taky tak? :(

Přečtěte si článek: Bezbolestný porod

Reakce:
Kotatko03
Echt Kelišová 8709 příspěvků 09.06.19 14:51
:hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66593 příspěvků 09.06.19 14:59

Ne, mě bylo konečně dobře, tak jsem si to užívala a vůbec jsem neměla pocit, že by se měl malý už narodit… a to byl 6 dnů po termínu. A druhá byla o skoro 14 dní dřív, tak tam to bylo úplný překvápko.

Sashie
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 09.06.19 15:07

Já jsem přenášela 10 dní… Je to pak na hlavu :lol: Vydrž, za chvilku už to bude :hug:

Kalukap
Ukecaná baba ;) 1773 příspěvků 09.06.19 15:11

:hug: :hug: :hug: Čekáš první miminko? Rozumím ti, taky mi to na konci přišlo náročné na psychiku, člověk neví dne ani hodiny, moc se těší, trochu bojí… Pořád jsem doufala, že na kontrole uslyším, že se příště už určitě neuvidíme. Když mi naposled doktor s kamennou tváří opět řekl, že se nic, ale ABSOLUTNĚ! nic nechystá a že se pravděpodobně potkáme příště znovu, měla jsem slzy v očích, na záchodě jsem to rozdýchala a šlo se dál. Nakonec jsme se viděli až na šestinedělní kontrole. V den, kdy praskla voda, jsem nic netušila, odpočívala, večer přišel příval energie a těsně před usnutím potopa. Pět dní před termínem. Přeju, ať je to brzo (ono určitě bude, hned jak bude miminko připravené), hladký a jemný průběh porodu a zdravého prcka v náručí. :)

lovethelife
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 09.06.19 15:15

Hormony, strach, životní změna a to všechno máš zasazený do nějakýho data :hug: zkus si třeba pustit nějaká videa na youtube, třeba takový ten sestřih okamžiku, kdy se miminka narodí. To mě vždycky navnadilo, a na porod jsem se zase tesila :D také jsem chtěla porodit, už jsem toho měla plné kecky, ale ač se to nezdá, po porodu teprve přijde ten masakr. Tím nechci strašit, jen ač se ti to ještě nezdá, užívej si tohle období, je to poslední čas tvého bezdetneho života. ;) a neupinej se na termín, rodí se +-2 týdny od termínu, takže můžeš ještě rodit fakt za dlouho. Třeba já 41+6 spontánně a super :hug: jestli potřebuješ zaměstnat hlavu prací, uvar co můžeš, náplň mrazák omackami, vývary, rizotem… budeš za to potom šťastná a víc ti to teď bude utikat ;) maličká bude brzy u Tebe, jen ji dej cas :hug:

Příspěvek upraven 09.06.19 v 15:17

BaMaK
Závislačka 3035 příspěvků 18 inzerátů 09.06.19 15:16
@Anonymní píše:
Ahoj. Mám 5 dni do terminu a nic nenasvědčuje tomu, ze bych měla rodit. Čekám na to každý den, nemyslím na nic jiného, všechno mě boli, do toho ty horka, malička mi už hrozne chybi a začínám z toho být už zoufalá a plačtivá.. zkratka emoce jak na horské draze.. měly jste to taky tak? :(

Taky jsme neměla žádné příznaky. A kontrole řekli že nic, ještě jsme šli na 5km procházku, na večeři, všechno ok. Žádné příznaky, zadní poslicči nic. V jednu v noci první kontrakce a za 6 hodin byla malá na světě. Takže nezoufej, až bude správný čas, tak mimčo bude chtít ven. A upřímně. Užívej si, dokud jsi ještě 2v1. :lol:

Zoe1
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 09.06.19 15:51

Taky si pamatuji na ty poslední týdny, taky jsem už chtěla strašně porodit, byly hrozný vedra (loni v srpnu) a od 38. týdne jsem chtěla porodit, aby byla mimčo donošené. Nakonec jsem porodila 38+5, ve 22:00 mi praskla plodová voda. Ten den byl úplně stejný jako všechny ostatní, břicho jsem měla pořád nahoře, nic nenasvědčovalo tomu, že porodim, akorát si pamatuji, že jsem jela k večeru na nákup a když jsem se vracela k autu, tak ze mě něco vyteklo (byla to asi hlenová zátka), to už mi začalo být trochu podezřelé, že jsem si říkala, že by to teda mohlo přijít, no a v deset večer ze mě proudem začala téct voda, takže jsem jela s ručníkem mezi nohama do porodnice :-D. Jen chci povzbudit, že to opravdu může přijít každým dnem, aniž by něco nasvědčovalo tomu, že budeš rodit :-) já si to dám letos v srpnu ještě jednou, podařilo se mi tři měsíce porodu zas otěhotnět :-D

Cizinka 999
Kecalka 350 příspěvků 09.06.19 15:53
@Anonymní píše:
Ahoj. Mám 5 dni do terminu a nic nenasvědčuje tomu, ze bych měla rodit. Čekám na to každý den, nemyslím na nic jiného, všechno mě boli, do toho ty horka, malička mi už hrozne chybi a začínám z toho být už zoufalá a plačtivá.. zkratka emoce jak na horské draze.. měly jste to taky tak? :(

Ne, diky bohu nebot prvni jsem prenasela 12-dni. a druhou 14

KKatka23
Echt Kelišová 9177 příspěvků 09.06.19 16:00

Druhou dceru jsem přenášela deset dní, druhou pět dní - úplně rozumím. Tu poslední jsem rodila vloni na konci července, bylo mi tak hrozně v těch vedrech a tak hrozně mě to tam dole všechno bolelo, že každý večer až jsem uspala děti, tak jsem si sedla do obýváku a brečela jsem. Ty poslední dva večery jsem jí už i v duchu nadávala, že je hnusný zlý mimino…bylo mi fakt příšerně. pak když jsem ji měla konečně u sebe, tak jsem se jí omlouvala, hrozně mě to mrzelo, že jsem byla na ni zlá, ale fakt jsem byla vyčerpaná. Přeju ať máte malou brzo u sebe - všichni říkají, že šestinedělí je to nejhorší, ale pro mě teda šestinedělí bylo o moc snazší než ty poslední dva, tři týdny těhotenství… :pocitac:

MichaelkaT
Povídálka 38 příspěvků 09.06.19 21:33

Ahoj, to je normalni, ja byla taky jak na trni. Muzes to zkusit popohnat, u nas to rozjel sex, hodinu po tom mi zacly kontrakce, to bylo v 40+2 :D ale stejne to prijde az bude miminko pripraveny, driv ne.. chce to se nejak zamestnat, uzivej si klidu a volna, poradne uklid barak, divej se na filmy, chod na prochazky, protahuj se, cti knizky, uvar si.. az mimi prijde, moc toho casu nebude :lol:

Kajka9
Závislačka 4564 příspěvků 09.06.19 22:36
@Anonymní píše:

Hlavně klid. Můžeš začít rodit z ničeho nic. mě ráno nic nebylo a před obědem kontrakce…
odpočívej.. jíá rodila 31 srpna největší pařáky a to jsem měla pupek jak balon

Váš příspěvek
Reklama