5 dní zpoždění a nízké HCG

Anonymní
25.9.20 20:42

5 dní zpoždění a nízké HCG

Ahojte, ráda bych se zeptala zatím anonymně, jelikož stále není nic jasné :nevim:

S manželem se o dítě snažíme půl roku, tento týden mi vynechala MS, tudíž jsem si udělala několik těhotenských testů od GSMama. Vyšel mi slabý duch, což mě trochu zarazilo, jelikož test byl dělaný 2 dny po vynechání ms. Nicméně jsem chtěla znovu testovat za 2 dny. Na druhý den večer jsem začala jemně špinit, tak jsem ráno utíkala na gyndu, jelikož špinění trošku zesílilo a zároveň jsem návštěvu na gyndě spojila i s preventivní prohlídkou. Dr. mi vzal krev a poté jsem si volala na výsledky, kde hodnota HCG byla 22.
Dnes jsem šla na kontrolní odběr, který ukazoval HCG 44,2.
Dr. říkal, že hodnota roste, ale mě se to stále zdá na 5.den zpoždění stále málo. Co myslíte vy? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7732
25.9.20 20:59
@Anonymní píše:
Ahojte, ráda bych se zeptala zatím anonymně, jelikož stále není nic jasné :nevim:S manželem se o dítě snažíme půl roku, tento týden mi vynechala MS, tudíž jsem si udělala několik těhotenských testů od GSMama. Vyšel mi slabý duch, což mě trochu zarazilo, jelikož test byl dělaný 2 dny po vynechání ms. Nicméně jsem chtěla znovu testovat za 2 dny. Na druhý den večer jsem začala jemně špinit, tak jsem ráno utíkala na gyndu, jelikož špinění trošku zesílilo a zároveň jsem návštěvu na gyndě spojila i s preventivní prohlídkou. Dr. mi vzal krev a poté jsem si volala na výsledky, kde hodnota HCG byla 22.
Dnes jsem šla na kontrolní odběr, který ukazoval HCG 44,2.
Dr. říkal, že hodnota roste, ale mě se to stále zdá na 5.den zpoždění stále málo. Co myslíte vy? :nevim:

Kdys měla mít menstrauci? Ne vždy záleží na výšce HCG, stačit, že dubluje..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 21:01

@Skaiqy Poslední ms byla 24.8. a nynější měla dorazit 19.9. +-

• Citovat
  • Nahlásit
7732
25.9.20 21:05
@Anonymní píše:
@Skaiqy Poslední ms byla 24.8. a nynější měla dorazit 19.9. +-

Takže 5tt těhotenství a rozmezí HCG je od 19jednotek do 7340 ( +/- ).. takže bych řekla, že sice spodní hranice ale dobrý :) hlavně, že dubluje..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 21:11

@Skaiqy Tak teď jste mě opravdu uklidnila! :srdce: na kontrolu jdu 5.10. tak snad do té doby budu klidnější :D hlavně mě zarazilo a spíše vyděsilo to špinění :nevim: bála jsem se, aby to nebyl probíhající potrat

• Citovat
  • Nahlásit
7732
25.9.20 21:28
@Anonymní píše:
@Skaiqy Tak teď jste mě opravdu uklidnila! :srdce: na kontrolu jdu 5.10. tak snad do té doby budu klidnější :D hlavně mě zarazilo a spíše vyděsilo to špinění :nevim: bála jsem se, aby to nebyl probíhající potrat
Špinění může být z čehokoli, hnízdění, hematom, prokrvený čípek.. ty začátky jsou hop nebo trop ale je dobré vědět, že HCG roste :) já špinila a krvácela do druhého trimestru, nejdřív hematom a pak se neví z čeho, asi čípek :) moc držím palce..
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.9.20 21:29

@Skaiqy Děkuji :srdce: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.20 15:17

Ahoj, jak jsi dopadla? Já dneska byla na kontrole, meskani ms asi 5 dni a hcg 70, tak mám strach.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama