5 dní zpoždění a TT asi negativní

Anonymní
21.1.21 12:04

5 dní zpoždění a TT asi negativní

Ahoj holky,

přítel je kamioňák, takže doma skoro není, nicméně styk byl naposledy 2.12. (6DC) styk byl chráněný, ale párkrát do mě zajel naostro. Poté jsem MS klasicky dostala. Ale teď mám 5 dnů zpoždění, od té doby toho 2.12. žádný styk nebyl. Dnes jsem dělala TT přijde mi negativní, ale nejsem si jistá, jsem ještě poměrně mladá a dnes jsem si TT dělala poprvé v životě, tak bych se chtěla jen ujistit, jestli to vidíte stejně nebo už jen blázním :zed:
Je to v rozmezí minut až jedné hodiny (to jsou ty dva poslední) jinak BT mám stále kolem 35,8 u mě klasika

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
910
21.1.21 12:07

Test je negativní.. K tomu jsi už jednu MS normálně měla. Nejsi těhotná. Může to být klasické zpoždění, třeba stresem atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6518
21.1.21 12:12

Mě ten test připadá vadný. Ale předtim si menstruaci dostala, těhotná nebudeš. Zpoždění bude mít jinou příčinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.21 13:54

Ten test připadá nějaký divný asi vadný kousek ale podle mého těhotná nebudeš. Neměla jsi třeba tenhle měsíc v práci hodně stresu? někdy je to zpožděný z toho :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 14:56

Díky holky, já si právě taky říkám, že se respektive nic nestalo a zase už bych musela být tak ve 2. měsíci, tak by tam snad i ty // byly i přes vadný test? Jsem z toho celá špatná, nervózní, nemůžu spát. Už se mi to jednou stalo, letos v létě, doteď nevím, co bylo příčinou. Jinak na sobě vůbec nic nepociťuji, žádná bolest, únava, nevolnost, jen to špatné svědomí a MS nikde, jenom se víc potim, možná rozhozené hormony, ale nevím. Je pravda, že jsem teď od ledna začala dost intenzivně cvičit a pít ve velkém množství bylinné zelené čaje, tak jestli to nemůže být tím, cvičím na trampolíně :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
910
21.1.21 15:23

Může to být, pokud jsi i zhubla, tak to může ovlivnit cyklus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
21.1.21 16:00
@Anonymní píše:
Díky holky, já si právě taky říkám, že se respektive nic nestalo a zase už bych musela být tak ve 2. měsíci, tak by tam snad i ty // byly i přes vadný test? Jsem z toho celá špatná, nervózní, nemůžu spát. Už se mi to jednou stalo, letos v létě, doteď nevím, co bylo příčinou. Jinak na sobě vůbec nic nepociťuji, žádná bolest, únava, nevolnost, jen to špatné svědomí a MS nikde, jenom se víc potim, možná rozhozené hormony, ale nevím. Je pravda, že jsem teď od ledna začala dost intenzivně cvičit a pít ve velkém množství bylinné zelené čaje, tak jestli to nemůže být tím, cvičím na trampolíně :roll:

Určitě to může být tím nebo tím, že se kvůli tomu stresuješ, Já byla v podobné situaci a jen díky velkému stresu se mi o týden opozdila. Bud v klidu, těhotná nejsi to by test ukázal navíc ještě když už jsi jednu ms po styku měla :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
21.1.21 18:18

Taky mam zajimavy pripad. Posledni MS jsem mela v listopadu.Test negativni a na utz nic. Dostala jsem v utery vyvolavacku a dnes mam pozitivni ovu test…uz tomu nejak nerozumim :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat