5 dní zpožděni, na testu duch a špinení. Je ještě šance?

Anonymní
1.8.21 15:32

5 dni zpožděni, na testu duch a špinení. Je ještě šance?

Ahoj holky,
Snažíme se s manželem o miminko už rok. Mám 5. Den zpozdeni, dělala jsem si druhy den test a byl tam mini duch, skoro neviditelné. Dnes jsem dělala test znova a výsledek mate před sebou. Je vidět určitě víc, jak ten druhy den.. :-) Akorát už třetí den špinim… bojím se, ze to bude biochemické. Stalo se to některé a přesto se pak podařilo? 😊

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
571
1.8.21 15:37

Šance veliká, myslím, že jsi těhotná, měla jsem to vždy stejně… Přišla jakoby menstruace, ale slabá, špinění… Uvidíš, jestli bude duch sílit. Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
874
1.8.21 15:45

Je to buď a nebo, mě se to tedy nestalo ale hodně děvčat tu píše že na začátku spinili v době kdy měla přijít MS… Nezbývá než čekat a testovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11659
1.8.21 16:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Snažíme se s manželem o miminko už rok. Mám 5. Den zpozdeni, dělala jsem si druhy den test a byl tam mini duch, skoro neviditelné. Dnes jsem dělala test znova a výsledek mate před sebou. Je vidět určitě víc, jak ten druhy den.. :-) Akorát už třetí den špinim… bojím se, ze to bude biochemické. Stalo se to některé a přesto se pak podařilo? 😊

Znám plno zem co špinila první 3 měsíce… nesmíš mít křeče a jesnecervenou krev…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1121
1.8.21 21:45

5.ty den spozdeni uz by mela byt carka o hodne silnejsi.
Mela jsem to tak to a bohuzel biochemko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
1.8.21 21:57

Já spinila do 13 tt, někdy to tak je. Objednej se k doktorovi. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8596
2.8.21 19:34
@Prdolinka86 píše:
5.ty den spozdeni uz by mela byt carka o hodne silnejsi.
Mela jsem to tak to a bohuzel biochemko.

Absolutně není pravda, stačí že ovulace byla posunutá a je to..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8596
2.8.21 19:36

Šance je vždy i když ty začátky jsou nejasné..já spinila a krvácela do poloviny druhého trimestru..teď tu vedle mě v autosedačce chrni 7. měsíční synator..držím palce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1121
2.8.21 19:54

@Skaiqy to mas pravdu. To by musela byt ovulace sakra par dni pred ocekavanou MS. Podle carky. Zalezi kdy byla ovulace to zakladatelka nenapsala.
Drzim palce at sílí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.21 10:03

Holky, tak se dostavila MS, hodně silná a bolestivá.. Nejspíš teda biochemické :( Tak snad priste… Děkuji za reakce :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat