5 dní zpoždění, negativní testy, bazální teplota 37.4

2
22.1.21 14:45

5 dní zpoždění,negativní testy, bazální teplota 37.4

Zdravím holky, jdu za Vámi s dotazem. Poslední menstruaci jsem měla 16.12-22.12,pak jsme se začali s manželem „snažit“,necháváme tomu volný průběh. Snažili jsme se kolem předpokládané ovulace několikrát. Den po předpokládané ovulaci jsem měla lehké špinění, z toho dva dny více krve ale žádné hrudky, nic mě něbolelo, v podstatě bych to jinak nepoznala. Teď mi mešká MS už 5 den, testy jsou stále negativní, BT 37,4. Ráno trochu růžové špinění ale přes den už nic. Normálně mívám několik dní před menstruací příznaky jako zvětšení prsou a lehká bolest, bolest v podbřišku atd. ty jsem ale tentokrát vůbec neměla, až včera se mi docela nafoukli prsa a při dotyku jsou citlivá. Tak nevím co dál, celý ten měsíc mi to přišlo všechno nějaké divné, nikdy jsem si ovulaci ani nekontrolovala ani neměla nějáké příznaky, tak nevím, jestli ještě pár dní počkat a udělat další test, nebo se objednat k dr? Někdo nějaké podobné zkušenosti? MS mám větsinou přesnou jak švýcarské hodinky. Nějak se tím nestresuju, neočekávám že by se to povedlo hned napoprvé ale ještě se mi tohle nestalo 8o Děkuji za odpovědi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
292
22.1.21 14:54

Negativní test znamená, ze těhotná nejsi. Jen ovulace mohla byt později, tudíž by pripadne teho mohl detekovat déle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1444
22.1.21 14:55

Kdyz tomu nechavate volny prubeh, tak proc resis petidenni zpozdeni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
22.1.21 15:05

Protože jak píšu se mi to ještě nestalo :? Myslela jsem že jestli někdo řešil podobný problém, mohl by mít nějakou odpověd @VitaminC @Dorotka101 právěže kolikrát tu čtu že i po 9 dnech meškání měli negativní test a pak až přišla čárka, někdo to zase řeší už první den zpoždění a z těch diskuzí jsem docela zmatená co teda mám nebo nemám očekávat/dělat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
22.1.21 15:08

Také jsem měla zpoždění 4 dny třeba a jinak pravidelný cyklus. Udělala jsem test po zpoždění, byl jasne negativní, tím to pro mě končilo a ms do dvou dnů došla sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
22.1.21 15:11

Když jsme se začali s manželem snažit o mimi, tak ( ač nevím jak je to možný) měla jsem to podobné, o týden opožděná ms a celkově jsem sem cítila jinak.
Ono možná mysl dokáže hodně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3945
22.1.21 15:14

Ukaž graf.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1133
22.1.21 21:47

Na gynde mi rekli, at přijdu 14 dnů po vynechani. Tehotenstvi se může ještě ukázat, je to normálnejsi, nez že se tady kde kdo furt testuje ;) osobně bych s tím ale pro klid duše nepočítala, stejne tak je normalni, jak výše napsáno, že se cyklus jenom za čas zprasi :lol: Teplota je jedno, zalezi, jestli klesla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
26.1.21 08:21

@Lizziel13 mám podobný případ.
Nasazený clostyl a utrogestan tento cyklus.
MS meska 2 den, poboliva mě už tak 5-6 dní podbrisek a v krizi, zvětšené a bolavé prsa, což se mi obvykle neděje a test negativní..
Bych se zbláznila.
My se ale snažíme už přes 2 roky. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat