5 dnů průjem, bolesti hlavy a zad

Anonymní
10.7.21 08:59

5 dnů průjem, bolesti hlavy a zad

Dobrý den prosím vás mám na vás jen otázku prosím
Od úterý se mi drží průjmy několikrát za den i noc. zvraceni..U lékaře jsem byla ve čtvrtek nařídila dietu a enterol ale bez úspěchu..dneska se už opravdu cítím vyřízena co vypiju jde hned průjmem ven :,( už nevím co mám dělat. Nejaka ráda prosim?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
186
10.7.21 09:10

Covid?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.7.21 09:14

Jsem už měla v lednu a jsem očkovaná na covid.tak nevím uz

• Citovat
  • Nahlásit
30645
10.7.21 09:18
@Anonymní píše:
Dobrý den prosím vás mám na vás jen otázku prosím
Od úterý se mi drží průjmy několikrát za den i noc. zvraceni..U lékaře jsem byla ve čtvrtek nařídila dietu a enterol ale bez úspěchu..dneska se už opravdu cítím vyřízena co vypiju jde hned průjmem ven :,( už nevím co mám dělat. Nejaka ráda prosim?

Zkusila jsi třeba Imodium? To mi zabírá nejlíp na průjmy. Udělala doktorka aspon výtěr? Klidně to může být salmonela nebo jiné podobné. Dcera dokonce brala antibiotika, ted si nevzpomenu, co to bylo za bakterii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.7.21 09:20

Neee nedělala jen vzala moc na nějaký rozbor a že ji mám zavolat v pondělí jak vyšli výsledky. Nezkusila beru Endiaron ale nezabírá… Chodím i několikrát v noci na záchod. Strasne mě bolí záda už. a do toho jsem dneska dostala ještě menstruaci.

• Citovat
  • Nahlásit
17611
10.7.21 09:30

Jak bereš ten enterol? Mně zabral vždycky. První dva dny brát 3×2 tablety a potom snížit na 3×1.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.7.21 09:49

3× 1

• Citovat
  • Nahlásit
757
10.7.21 10:23

Pošli někoho do lékárny pro tekutý Hylak forte, ten jsem brala i pri kampylobakteru. Nebo pak Normix tbl, ale to už je ATB na recept..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.7.21 10:25

A je možný zajít na pohotovost třeba na krev? Jestli nemám nějak bakterií? Jenže sem ráno dostala menstruaci a bojím se že budou dělat stěr z konečníku :,(

• Citovat
  • Nahlásit
3744
10.7.21 10:57

Nemůže to mít souvislost s menstruací? U ní bývají i zažívací problémy a bolesti zad i kloubů, atd. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30645
10.7.21 11:02
@Anonymní píše:
A je možný zajít na pohotovost třeba na krev? Jestli nemám nějak bakterií? Jenže sem ráno dostala menstruaci a bojím se že budou dělat stěr z konečníku :,(

No pri prujmu je to prave vyter konecniku. Ale nevim, jestli to delaji na pohotovosti. Asi ani tu krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.7.21 11:04

Menstruací mám právě od rána ale průjem už od úterý…klouby mě bolí hrozně ruce nebo ale já mám dnů tak to přidávám k tomu.

• Citovat
  • Nahlásit
2391
10.7.21 11:18

@vokishka i na pohotovosti udělají ster.. Mám to též za sebou 😁 😁 😁je to dva roky zpět co sem měla takhle prujem a udělali mi ho..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.7.21 16:53

Z popisu se neda usuzovat. Prosim doplnit :
barva a konzistence stolice,
krece?
teplota?
Dietni chyba?
Neco co tomu predchazelo?
Lekarka vam vzala moč na rouzbor?

Klidne do SZ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.7.21 17:02

Ano vzala do červené zkumavky že prej na bakterie. krece mám šíleně vždy před stolici a během ní…na kolonoskopii jsem byla v únoru vše bylo ok. chybou v jídle si myslím že to nebylo jelikož jsme vždy vše jedli všichni doma a nikomu nic není. barva je hnědá, tet už je to taková spíš vodnatá.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat