5. měsíce miminko se budí v noci po hodině.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pabe14
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 06.02.17 09:16
5. měsíce miminko se budí v noci po hodině.

Ahoj maminky, moje jinak ohromně spavé miminko přestalo spát :-( je to cca týden a bude nám 5 měsíců. Noc probíhá asi takto: cca 7-8 kojení a spánek. Okolo 22.00 - 23-00 první buzení - kojení. Cca 24.00 probuzení, 1:00 papat nechce pochová se a usne. a tak dále..pak okolo 2-4 kojení a pak většinou tak 1,5 hodiny nespí usíná 5-6 ráno…do 7.00. U mě v posteli být nechce…nevím co s tím :nevim:…dřív spala klidně i 5 hodin v kuse v noci…MÁTE ZKUŠENOST?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Lanna
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 06.02.17 09:22

Zkusit dat do jineho pokoje? Treba ji budite, nektera miminka potrebuji na spani klid ;)

Lendeš
Kelišová 5403 příspěvků 06.02.17 09:27

@pabe14 Měli jsme to takto u syna kolem šestého měsíce. Trvalo to asi 14 dní, co se v noci pořád budil a bylo to kvůli zubům. Po těch 14 dnech se mu prořezala první dolní jednička a zase se to zlepšilo.

pabe14
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 06.02.17 09:43

Mě přijde na zoubky brzy…ani v pusince nic není videt @Lendeš taky mě to napadlo. @Lanna Já mám doma ještě 2,5 letou holčičku, ta se občas taky v noci ještě budí…nevím, jak to mám organizačně zvládnout :-(

Natálka26
Kelišová 5398 příspěvků 06.02.17 09:57

@pabe14

Brzo na zuby? Moje mají zuby od 4. měsíce :lol: :lol: :lol: osobně si myslím, že by mohlo pomoci dát spát do jiného pokoje, ač se to nezdá tak i přetočení v posteli může budit. Já obě holky měla od začátku samotný v pokoji a od konce šestinedělí spaly celou noc pouze s jedním krmením okolo 4 ráno.

blumen
Hvězda diskuse 41908 příspěvků 06.02.17 10:06

@pabe14 my takovych fazi meli. Muzou to byt ty zuby a zase to samo odezni. Muzes zlusit dat na noc na dasne Calgel (pokud se jeste vyrabi).

tabusenka
Kecalka 274 příspěvků 1 inzerát 06.02.17 10:36

KAmarádka to tak taky s malým měla, je mu rok a půl a stále k němu vstává po hodině 8o

pabe14
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 06.02.17 11:44

Holky ja prave nevim protoze s prvni dcerou jsem nespala od porodnice do dvou let…a tady u prdolky jsem si 4 mesice libovala, ze se probouzi maximalne 2×…a najedou tohle. Ten vlastni pokoj by bylo dobre vymyslest…u prvni dcery zub az 7 mesic

Sisie
Stálice 63 příspěvků 08.02.17 12:06

Mám mimi 5m a máme poslední 3 týdny stejný problém. Usne třeba v 8 večer a za hodinu je vzhůru a kolikrát už nejde uspat i když je unavená, poté se budí každou hodinu a u prsa hned zase usne. Doktorka nám doporučila zkusit kačičku na večer, jestli nemá třeba hlad, tak unažujeme, že to zkusíme. Jinak mi občas přijde, že ji bolí bříško a prdí a nebo chce jen cucat a hlad ani nemá. :nevim: Nejlépe mi spí ráno nebo dopoledne. To vydrží klidně 3 i 4hod, tak to někdy dospávám s ní dopoledne ;)

Sisie
Stálice 63 příspěvků 08.02.17 12:11

A ještě chci dodat ke konverzaci, že by možná spaní v jiné místosti pomohlo, ale já to radši vydržím, než nemít v noci mimi u sebe, pro mě je na to ještě moc malinká :hug:

blumen
Hvězda diskuse 41908 příspěvků 08.02.17 12:54
@Sisie píše:
A ještě chci dodat ke konverzaci, že by možná spaní v jiné místosti pomohlo, ale já to radši vydržím, než nemít v noci mimi u sebe, pro mě je na to ještě moc malinká :hug:

Ale treba by se ONA vyspala lepe, nejen Ty :nevim: ;)

Sisie
Stálice 63 příspěvků 08.02.17 13:23

@blumen Vím, že to není jen kvůli mě. Ale opravdu bych to nedokázala ji dát jinam. :)

pabe14
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 19.02.17 10:46
Tak mi úplně to samé…ale teď se k tomu přidalo, že špatně spí i přes den…dřív spala klidně 2-3 h..teď 20 minut…taky nám mudr poradila příkrmy…vše se jen zhoršilo…strašný bolebřich
@Sisie píše:
Mám mimi 5m a máme poslední 3 týdny stejný problém. Usne třeba v 8 večer a za hodinu je vzhůru a kolikrát už nejde uspat i když je unavená, poté se budí každou hodinu a u prsa hned zase usne. Doktorka nám doporučila zkusit kačičku na večer, jestli nemá třeba hlad, tak unažujeme, že to zkusíme. Jinak mi občas přijde, že ji bolí bříško a prdí a nebo chce jen cucat a hlad ani nemá. :nevim: Nejlépe mi spí ráno nebo dopoledne. To vydrží klidně 3 i 4hod, tak to někdy dospávám s ní dopoledne ;)

ccudlik
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 19.02.17 12:26

Malýmu bude za týden 5 měsíců.. dnešní noc horor.. od 1:30 do 4:15 nechtěl spát.. předtím krásně spal, a ted se to pomalu zhoršuje.. ale dnešní noc byla tedy fakt šílená…už se mi chtělo i brečet..
bohužel nepatří mezi miminka, které dám jen do postýlky a hned usne.. musím vždy nějak houpat..
takže to bylo: zavinutí, bílý šum, hacka, rozvinutí do postýlky, pak k sobě do postele, prso, zase zavinutí hacka, bílý šum, rozvinutí bez šumu a konečně pak usnul.. děsnýýý

pabe14
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 19.02.17 13:24
Máme t taky tak…nosím a houpu v zavinovačce…cho­dím…hraje mořský koník…budí se často a pak má v noci cca mezi 4-5… 1h - 1,5 h pauzu. U nás už to začalo i přes den…jinak spala cca do 4 měsíce celkem dobře 8o
@ccudlik píše:
Malýmu bude za týden 5 měsíců.. dnešní noc horor.. od 1:30 do 4:15 nechtěl spát.. předtím krásně spal, a ted se to pomalu zhoršuje.. ale dnešní noc byla tedy fakt šílená…už se mi chtělo i brečet..
bohužel nepatří mezi miminka, které dám jen do postýlky a hned usne.. musím vždy nějak houpat..
takže to bylo: zavinutí, bílý šum, hacka, rozvinutí do postýlky, pak k sobě do postele, prso, zase zavinutí hacka, bílý šum, rozvinutí bez šumu a konečně pak usnul.. děsnýýý
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >