5 měsíční dcera věčně zahlenena a nechce moct pít um

284
28.10.19 07:04

5 měsíční dcera věčně zahlenena a nechce moct pít um

Maminky mám dotaz už nevím jak dál. Dcera je od 14 dnech plně na UM prso měla na spaní a ne a ne se napít její porodní váha byla 2720g a 42 cm narozená v termínu 39+4 císařem kvůli koncem pánevním dnes jj bude skoro 6 měsíců a máme málo na váze 4110g a 59 cm nechce jist moc mlíčko snažím se zavádět i příkrmy a to mě někdy sní 50 g někdy i celou skleničku 125g když není čas na vaření. Ale teď poslední 4 dny nechce pít mlíčko ani příkrm ji moc nejede je hrozně zahlenena ale to nás trápí už od jejího 2 měsíce takže vliv by na to nemělo mít.. Teď krásně 14 dní jedla až i na 100ml jsme se dostali a teď katastrofa mliko nutím když nechce tak samozřejmě přestanu a zkouším třeba za hodinu její denní dávka je cca od 520ml-700ml + příkrm 50-125g já už nevím co sní ležely jsme i v nemocnici před měsícem našly ji stafylokoka v nose takže ATB to i kaslala a chrčela teď jen pokašle ale spíš ten hleník ji tam vadí.. Holky chci se zeptat je tu někdo kdo má taky takovyho nejedlika? Ve středu jdeme k doktorce na kontrolu tak se zeptám ale chtěla jsem vědět jestli je na tom někdo podobně s váhou jako my… Jsem z toho už na prášky a napadají mě různé věci mám o ní strach je to první miminko.. Děkuji holky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
389
28.10.19 07:18

@mishula89 A nerostou jí zoubky? Dceři když rostli tak mi nechtěla moc jíst a byla protivná. Nemá cenu jí nutit, stejně si to nevezme. Uvidíte co vám řekne doktorka. Dceři bude rok a má necelých 9 kg a to když se narodila tak měla 3690 g.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
28.10.19 07:24

@Simonkaa01 Simi na dásně se dívala včera moje mamka a neviděla tam nic zvláštního. Takže uvidíme co na to doktorka mám z toho depku už…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
28.10.19 07:26

@Simonkaa01 naší jsou 2 a půl a váží 11kg a slavila jsem to jak největší zázrak. A když jsme řešili s doktorkou, že od roka a půl v podstatě nejí nic krom jogurtu, tak mi řekla musíte to zkoušet :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10108
28.10.19 07:28

Neplaš, teď to můžou být opravdu zuby. Důležité je, že přibírá, i když pomalu. Moje dcera je taky nejedlik, budou jí 4 měsíce a pije 4× denně. Ale je pravda, že přibírá hezky. Já třeba dávala jen skleničky, malému chutnaly víc. Ono celkově po těch příkrmech moc přibírat nebude, pak už to jde pomalu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
389
28.10.19 07:29

@mishula89 Uvidíte u doktorky. A jestli nepláče a je v pohodě tak má prostě nějaké období že nechce jíst. Držím palečky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
389
28.10.19 07:31

@Martanka92 To se jí řekne zkoušet ale když to potom na mě dítě plive a nechce nic jíst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.19 07:46

Je strasne mrnava. Malo kg. Ani na etapy to mliko nevypije? Nepoti se pri jidle? Celkove? Zadychava se? U nas tyto problemy, pak se prislo na to, ze ma v srdci otevrenou Botalovu ducej. Tak ji to katetrizacne zatahli (pohoda, dite po zakroku nebrecelo a bylo ok) srdce se proste moc namahalo, telo pracovala. Nepribirala. Vsechny deti co jsem na kardiu videla tak byly male, hubenejsi, blede. Nechci hned delat zavery, jen ze u nas se na to taky prislo za 5min 12

• Citovat
  • Nahlásit
898
28.10.19 08:17

Treba ji porostou zoubky, nemusi byt nic videt, ani cejtit na dotek, ale taky nez se udela koren, začne z nej rust zub.. trva dlouho.. nasemu je 7 mesicu a taky nekdy neji, nebo papa na etapy.. ale zase ma 9kg..
Po jaky dobe davas mliko? Nas mel obdobi ze jedl az po 4-4,5h.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
28.10.19 08:50

A neboli ji brisko jak ji davas UM po hodinach a proto nechce jist?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
28.10.19 09:29

Krmim většinou po 3 hodinách ale když mě příklad v 6 sní jen 50 ml tak zkouším třeba v 7 a i tak když nechce zkouším uspat a až se vzbudí na tu 9 dávám další dávku.. Akorát je mě divný že 14 dní do teď jedla krásně a zase je to zpátky.. Už jsme tohle období měli a pak jsme skončili v nemocnici tak se bojím aby to zase nebylo to samé.. Jinak se mě tu někdo ptal na pocení tak někdy se potí ale jen malinko oroseny čelo ale doktorka říkala že je to v pořádku a má dlouhé vlásky tak někdy má i za krkem mokro po spinkani.. Ale to jen občas.. Jinak žádný jiný problém nemáme.. A stím jídlem teda bojujeme od porodnice a nepláče kvůli jídlu, směje se reaguje, všechno zkoumá takže není ani apaticka proste normální miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat