5 měsíční dítě přes den nechce jíst a v noci pak kojím furt

143
6.1.21 01:00

5 měsíční dítě přes den neji, v noci pak kojim furt

Zdravím maminky, prosím o rady a zkušenosti. Syn 5 měsíců během dne skoro neji, musim ho premlouvat, aby si trochu dal nebo ho nechat bez jídla dlouho, aby se najedl. Jenže pak mě v noci pořád budi a cuca dokud neodpadne… Driv se za celou noc vzbudil 1× a ted uz nejakou dobu me budi co 2 hodiny. Přes den to navic vypada jako ze nemá čas, furt čučí okolo co se kde děje, musim s nim chodit do loznice a kojit ho v posteli v leže, ale i tam se kolikrát začne na mě culit a prostě neji. Uz nějak nevim jak ho přesvědčit, ze se basti pres den a ne v noci :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
203
6.1.21 01:24

Takovym malým dětem se vše ještě pořád mění jak na kolotoči. Vydrž za týden to může být úplně jinak. Vše je pro něj nové kouká. Pokud prospívá, cura. Tak bych vydrzela. Ale nebo ještě pokud spinká přes den. Tak nezzse úplně vzbudi nakrmit ho v polospanku. To by mohlo pomoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
6.1.21 01:37

@Mkilus
On právě přes den ani moc nespí, většinou za tak 2-3× za den 20-30minutovku. Někdy výjimečně hodinu. Takže člověk se snaží vubec do ložnice nelezt aby spal. Ale muzu hned jak ho uslyším ze se vrti ho hned letet nakojit. Nejak asi prospívá, i kdyz na posledni kontrole rekl doktor, ze přibral málo. Jako přibral, ale ne tolik, kolik by si představoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9344
6.1.21 01:49

To zase prejde a bude zas neco jineho.
V peti mesicich je nakojeny raz dva, staci mu chvilka. Tobe prijde, ze si jen cucnul, ale oni uz se napijou fakt rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.1.21 20:01

Hlasim se do klubu, mam teda starsiho, skoro 7 mesicu, ale dela to uz skoro mesic, takze mesic spim tak po 1-2 hodinach, vyjimecne 3! 8o
Jeste se ve spani furt vrti, nekdy se vzbudi jen abych ho pohladila a vzala za rucicku… :dance:

Uz jsem jak zombie, ted k tomu pridal natlasknout se rychle vecerni polivky, pak v posteli rychle mlika a pak jen tak jecet a blinkat, tak se ho tu ted bojim nechavat samotneho, protoze blindi ve spani, z nicehonic a uplne potichoucku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
6.1.21 20:33

@JezinkaBezinka
Malej hodne blinkal od miminka, ma v postylce takovy ten klin. Taky si pripadam jak zombie 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.1.21 21:37

@NoName88 My meli donedavna zvedlou celou postylku, ale mame ji na urovni nasi postele k nam prirazenou, bez bocnice, a jak se uz dost vrti, zacal zapadavat hlavou za tu malou vyvyseninku…tak se to zrusilo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
13.1.21 20:23

Mně říkali, že asi od čtyř tak dva měsíce mají nějaký zrychlený růst, tak v noci vstávají dřív, ale pak se to uklidní. Nám to začalo ve čtyřech, teď je nám 9 a spíme v kuse maximálně 2 hodiny, jsem už ko, takže pokud máte někdo řadu, budu taky ráda :) asi máš pozorovatele jako my :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat