5měsíční hodně opruzená

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
a.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 19.10.14 19:56
5. měsíční hodně opruzená

Ahoj maminky, prosím o radu, dcerka (5.měsíců) je poslední tři dny hodně opruzená a ne a ne se toho zbavit.. větráme, myjeme jen vodou, mažu sudocremem nebo imazolem a změna žádná. Plenky atd vše stejné.. nevíte čim by to mohlo být? A popřípadě co s tím? V uterý jdeme k dr, tak jí to samozřejmě řeknu, ale i tak jí chci ulevit, takže nějaká rada?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Run
Generální žvanilka 20654 příspěvků 19.10.14 19:58

Pytiol zabere hned. Sice v lékarně straší, že pro mimina ne, ale naše generace ho měla na zadku denně a nic lepšího neznám. Většinou zabere jedno namazání.

Janik101
Neúnavná pisatelka 16746 příspěvků 19.10.14 19:59

Mně doktorka doporučila genciánu, nechat zaschnout a přetřít imazolem. Natřít max. 3 (genciána se nesmí užívat dlouhodobě je karcinogenní). Zabralo to hned po prvním namazání. :palec:

a.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 19.10.14 20:00
@Sibyla0 píše:
Pytiol zabere hned. Sice v lékarně straší, že pro mimina ne, ale naše generace ho měla na zadku denně a nic lepšího neznám. Většinou zabere jedno namazání.

Tak ten sem nezkusila, ale díky za tip :-)

doumi
Kelišová 5011 příspěvků 19.10.14 20:01

Malý byl nedávno taky šíleně opruzený a nemohli jsme se toho zbavit. Pomohla až doktorka - napsala nám mastičky Canesten a Bactroban a střídali jsme je. Za tři dny bylo po všem..

pansrnka
Nováček 4 příspěvky 19.10.14 20:01
Dotaz

Zdravím holky, mám 9 měsíčního syna a na zádech jsme mu se ženou objevili pupínek, nevíte, co by to mohlo být?

Run
Generální žvanilka 20654 příspěvků 19.10.14 20:02

Jo a teď nevím, jestli to není Pityol :mrgreen:

zuzipol
Povídálka 30 příspěvků 19.10.14 20:02

Souhlasím, Pytiol je super, nám zabral hned a navíc je za pár korun :)

a.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 19.10.14 20:04
@pansrnka píše:
Zdravím holky, mám 9 měsíčního syna a na zádech jsme mu se ženou objevili pupínek, nevíte, co by to mohlo být?

Malá měla něco podobnýho asi před 14 ti dny, měla jeden na ruce, pod kolenem a na nártu, podle doktorky to byla reakce na štípnutí hmyzem, takže doporučila fenistil a za chvilku se to ztratilo :-)

Claire7
Závislačka 2591 příspěvků 19.10.14 20:04

Ja jsem v tomto smeru moc spokojena s Bepanthenem.

a.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 19.10.14 20:05

Holky děkuju, zítra pro něj zaběhnu, jinak už nevim :-( má to fakt hodně, úplně rudý a i takový pupínky jakoby…

Katy 7
Kelišová 5377 příspěvků 19.10.14 20:06

@a.n.o.n.y.m.n.í 2 Doporučuju malé opatrně vyfénovat prdelku a pak namazat weledou. To vždy u mých dětí zabralo.

Gabrielka91
Kecalka 280 příspěvků 19.10.14 20:06

Nám taky pomohl až bepanthen..

pansrnka
Nováček 4 příspěvky 19.10.14 20:08
@a.n.o.n.y.m.n.í 2 píše:
Malá měla něco podobnýho asi před 14 ti dny, měla jeden na ruce, pod kolenem a na nártu, podle doktorky to byla reakce na štípnutí hmyzem, takže doporučila fenistil a za chvilku se to ztratilo :-)

Tak díky moc, já koupím fenistil a uvidíme ;). Jinak se omlouvám, že jsem to přidal sem, pod jiné téma, ale nemohu 12h zakládat nové témata.

a.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 19.10.14 20:09
@pansrnka píše:
Tak díky moc, já koupím fenistil a uvidíme ;). Jinak se omlouvám, že jsem to přidal sem, pod jiné téma, ale nemohu 12h zakládat nové témata.

A zeptám se je ten pupínek tvrdý na dotek a tak trochu lesklej? :-)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >