5měsíční mimi v polohovatelném sporťáku

2.7.15 09:17

5 mesicni mimi v polohovatelnem sportaku

Holky potrebuju poradit, mám 5 mesicni holcicku a v hluboke korbicce je uz nervozni, porad se pretaci a rve. Kdyz ale ma vyhled tak je klid a usmiva se. Mam polohovatelnej sportak takze bych potrebovala vedet, zda ji muzu dat do lehu ve sportaku, nebo je nutne porad vozit v korbe. Na brichu nechce lezet v kocarku, jen doma. Samo ze vim, ze ji nesmim dat do sedu, sic se uz snazi, zveda hlavu a ruce.Diky za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
2.7.15 09:21
@Ella1008 píše:
Holky potrebuju poradit, mám 5 mesicni holcicku a v hluboke korbicce je uz nervozni, porad se pretaci a rve. Kdyz ale ma vyhled tak je klid a usmiva se. Mam polohovatelnej sportak takze bych potrebovala vedet, zda ji muzu dat do lehu ve sportaku, nebo je nutne porad vozit v korbe. Na brichu nechce lezet v kocarku, jen doma. Samo ze vim, ze ji nesmim dat do sedu, sic se uz snazi, zveda hlavu a ruce.Diky za radu.

v tehle době uz jsem mela malého davno ve sportaku kde lezel ale i občas jsem ho posadila na chvili a jak se mu to libilo :kytka: klidne ho prendej z korbicky do sportaku :kytka:

• Citovat
  • Upravit
2.7.15 09:30

V 5 mesicich syn do sportaku sel, pokud ho tam vylozene neposadis (predpokladam ze nesedí) tak nevidím problém. Už to zas takový mimi není, když si vzpomenu že v té době syn jezdil skoro ve stoje :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.7.15 09:39

Tak to je paráááda, takže moc děkuji. Malá ještě nesedí, ale už se dost snaží. Díky ještě jednou :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.7.15 09:48
@marmelada78 píše:
V 5 mesicich syn do sportaku sel, pokud ho tam vylozene neposadis (predpokladam ze nesedí) tak nevidím problém. Už to zas takový mimi není, když si vzpomenu že v té době syn jezdil skoro ve stoje :roll:

Mě malá taky už byla ve sportáku a každý mi povídal že jí zničim záda a nohy apod. a nic jí není. Prostě v tom nevidim žádný problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anro
2.7.15 09:49

Dcera byla ve sporťáku od 6m, seděla bez opory, ale ještě se neposadila sama.Taky jsem ji dávala do lehu. Mimochodem, jakým způsobem se ti snaží posadit se? Sednout si má přes šikmý sed, ze čtyř na kolenách, ne z lehu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
1439
2.7.15 09:55

@Ella1008 Nešlo by ji nechat na břiše, aby koukala? Máš ve sporťáku nebo v korbě odendávací kus střechy a místo toho jen síťku? Takhle mi jezdila malá, dokud si sama nesedla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1439
2.7.15 09:56
@Anro píše:
Dcera byla ve sporťáku od 6m, seděla bez opory, ale ještě se neposadila sama.Taky jsem ji dávala do lehu. Mimochodem, jakým způsobem se ti snaží posadit se? Sednout si má přes šikmý sed, ze čtyř na kolenách, ne z lehu ;)

Taky mi tohle vytanulo na mysli..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.7.15 10:05
@JayLee píše:
v tehle době uz jsem mela malého davno ve sportaku kde lezel ale i občas jsem ho posadila na chvili a jak se mu to libilo :kytka: klidne ho prendej z korbicky do sportaku :kytka:

Dělala bych to taky tak. Není to ideální, když se přitáhne do sedu, ale když tak bude pár minut dopoledne a pár odpoledne, tak ho to nezabije. Moje dcera byla ve sporťáku od 5m, ale ještě měsíc jen ležela (ono ve fusaku když je mínus pět toho moc nenadělá :D ). Pokud by mohlo dítě ležet připoutané na břiše a trochu koukat, byla by to taky možnost (ale třeba moje dcera to nesnesla).

@Ella1008 Vem do hrsti zdraveý rozum a z doporučení (do sedu až sedne sám!) se nepoto. Pár minut přitažení je pro něj menší škoda, než stres z toho, že se mu zakazuje (kdyby ječel a šílel).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
2.7.15 10:22

No ještě bych zkusila potrénovat to pasení v kočárku, jestli třeba jí tam něco nepřekáží ve výhledu a nešlo by to něják spravit? u nás to teď mělo úspěch, páč nemáme korbu, ale s vloženou taškou, tak když se vyndá taška a odepne se část stříšky tak tam má jen moskytieru a krásně vidí před sebe… ale problém je u nás, že ten kočárek je těžkej a hrozně táhne na jednu stranu, tak to je tak na místě na zahradě, nebo balkon, jet s ním dýl je o zápěstí, takže už nás byla ve sporťáku v lehu od cca 4,5 měsíců, na jídlo, nebo chvilku po jídle to měla přizvednutý, teď trochu dýl, jak občas vydrží… ale trochu mě mrzí, že jsme se spolíhali na ten s vloženou taškou do začátku, typ je výbornej, jen tenhle konkrétní kus je napytel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
2.7.15 10:49

Já jsem dala malou do sportáku v 6.měsících…taky už se jí nelíbilo ležet. Sama se taky ještě neposadí, ale zkouší to přes bok se posadit. Mám ji ve sportáku v polosedu, připoutanou. Taky jsem si vyslechla jak jí ničím záda a že to nesmím atd. nejlepší rady jsou od tchyně:-) no doktorka mi řekla že v tom nevidí problém když je v polosedu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.7.15 11:07

Já mám malého ve sporťáku od třetího měsíce. Má to polohované na ležení, případně zvýšený leh. Pokud jí tam neposadíš, tak je úplně jedno jestli je v hluboké korbě nebo ve sporťáku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
2.7.15 11:35

@Ella1008 pokud je polohovatelný, dej ji do sporťáku.. taky jsem tam dala dítě dřív, než sedělo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anro
2.7.15 13:29
@lemanka píše:
Taky mi tohle vytanulo na mysli..

Jj, a nejlepší byla tchyně, když řekla, že její dcera se posadila ve 4m.Bylo mi to divné, ale ona právě myslela přitáhnutí do sedu z lehu.No pomyslela jsem si svoje.

• Nahlásit
  • Citovat
1439
2.7.15 15:12
@rousinka píše:
Já jsem dala malou do sportáku v 6.měsících…taky už se jí nelíbilo ležet. Sama se taky ještě neposadí, ale zkouší to přes bok se posadit. Mám ji ve sportáku v polosedu, připoutanou. Taky jsem si vyslechla jak jí ničím záda a že to nesmím atd. nejlepší rady jsou od tchyně:-) no doktorka mi řekla že v tom nevidí problém když je v polosedu.

Zvláštní doktorka, já bych dala za pravdu tchýni :think:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama