5měsíční miminko se kouká do prázdna

Anonymní
29.10.20 22:10

5 měsíční miminko se kouká "do blba"

Zdravím všechny,

mam 5mesicni holcicku a posledni dobou jsem si vsimla, ze se obcas jakob zahledi, zakouka „do blba“. Trva to par vterin. Je to nekdy 1× denne, nekdy víckrát… Obcas jsem si vsimla, ze i zamrkava jednim ocickem. Ale jen obcas.

Poslední dobou se behem dne budi ze spanku s revem a nejde jen tak utisit. A noci miva docela neklidné. Spinka treba 3 hodky hlubokym spankem, ale pak se různe vrti, hazi sebou, nekdy se vzbudi…

Moje otazka - samozřejmě se zeptam doktorky, ale po hledani na internetu jsem akorát vydesena, ze se jedna o epilepsii. Myslite, ze i pres to všechno to treba nakonec i mohou byt normalni jevy u miminka? Nesetkal jste se s timto nekdo a nejednalo se o epilepsii?

Moc dekuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1593
29.10.20 22:21

Dcerka to měla taky a je v pořádku. Může se tak dít při vykonávání potřeby ;) Ale konzultuj určitě s pediatrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
825
31.10.20 08:27

Když se mimčo na pár vteřin zarazí v činnosti a kouká do blba, tak většinou čurá. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5421
31.10.20 08:29

Jak psaly holky může prdět čůrat kadit :P zkontroluj to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5421
31.10.20 08:31

A co se révu týče holt už má zážitky a ty zpracovává ve spánku a může se z toho budit a brečet něčeho se lekne.bude toho čím dál víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama