5 měsíční trpí zase na prdíky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ccudlik
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 18.02.17 14:26
5 měsíční trpí zase na prdíky?

Holky je normalni ze 5m mimi kaka zase 6× denne kdyz predtim (cca 3 týdny zpět) to bylo 1× denně… A zase začal trpět vecer na prdiky??? respektive večer okolo 20 hod začíná prdět šíleně, kroutí se, řve u prsa.. pak ho zavinu, uhoupu a v noci se na první kojení probudí a zase u toho šíleně prdí a kroutí se…
trpěl na koliky 1,5 po porodu, pak se to vytratilo…
co s tím? má někdo zkušenost? DĚKUJI

Reakce:

fia80
Závislačka 2974 příspěvků 18.02.17 14:40

Nerostou mu zuby? Nasadila bych mu probiotika.

Modesta
Ukecaná baba ;) 1888 příspěvků 18.02.17 14:42

Hele u nás to bylo růstovým spurtem - zhruba v tom samém období. Už nevím, jak dlouho to bylo, ale zase to přešlo. Prostě víc jedl, víc prděl…

jessikka
Extra třída :D 10779 příspěvků 18.02.17 15:32

Moje dcera nejvíc na prdy trpěla kolem roku, takže klidně to možné je.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >