5 měsíční trpí zase na prdíky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ccudlik
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 18.02.17 14:26
5 měsíční trpí zase na prdíky?

Holky je normalni ze 5m mimi kaka zase 6× denne kdyz predtim (cca 3 týdny zpět) to bylo 1× denně… A zase začal trpět vecer na prdiky??? respektive večer okolo 20 hod začíná prdět šíleně, kroutí se, řve u prsa.. pak ho zavinu, uhoupu a v noci se na první kojení probudí a zase u toho šíleně prdí a kroutí se…
trpěl na koliky 1,5 po porodu, pak se to vytratilo…
co s tím? má někdo zkušenost? DĚKUJI

Reakce:
fia80
Závislačka 3014 příspěvků 18.02.17 14:40

Nerostou mu zuby? Nasadila bych mu probiotika.

Modesta
Ukecaná baba ;) 2033 příspěvků 18.02.17 14:42

Hele u nás to bylo růstovým spurtem - zhruba v tom samém období. Už nevím, jak dlouho to bylo, ale zase to přešlo. Prostě víc jedl, víc prděl…

jessikka
Extra třída :D 10855 příspěvků 18.02.17 15:32

Moje dcera nejvíc na prdy trpěla kolem roku, takže klidně to možné je.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Svědkyně upálení: Myslela jsem, že je to fake nnebo protest proti Babišovi

Společností doslova otřásl čin neznámého muže, který se v pátek odpoledne... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >