5 Měsíců a kňourá.. Důvod?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
3.1.22 17:14

5 Měsíců a kňourá.. Důvod?

Ahojte :mavam:
Vždy mi stačí co tu najdu v diskuzích, ale na tohle se musím zeptat.
Zítra nám je 5 měsíců, a začal nám děsně kňourat.. Popsala bych to asi tak, že leží a jakoby je to něco mezi pokaslavanim, tlačením a vztekaním se :lol: :lol: je to takový to tlačení ooo a aaa a podobně :D :D nevím jak to popsat
Dva dny předtím si absolutně rozhodil spaní večer a pak toto.. Je klidný jen na ruce, ale musí se chodit.. Dělá to nakrmenej (i během krmení se vztekne a přitom s chutí baští), vyspalej, v kočárku no prostě pořád :zed: :zed:
Teplotu nemá, dásně yse mi zdají taky OK.. Tak nevím má někdo zkušenost co je toto??
Děkuji moc za vaše zkušenosti :* a omlouvám se že je to tak obsáhlé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2296
3.1.22 17:16

Jaký je důvod?? Důvod je ten, že je to mimino a ty dělají různé zvuky ne každý musí nutně něco znamenat :nevim: Ale jelikož VÁM je zítra 5. měsíců tak chápu, že jsi ztoho vykulená :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5209
3.1.22 17:23

Tak, ono má mimino i jiné potřeby, než být nakrmené a přebalené. Chce kontakt, teplo, bezpečí, v pěti měsících už se chce i bavit a necítit nudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13120
3.1.22 17:37

@M0nyS Je to mimino, neumí mluvit, tak vydává zvuky. Na tom není nic divného :nevim: Nepiš prosím, že vám bude pět měsíců, to je fakt strašný, pět měsíců bude mimču, ne tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
3.1.22 17:38

@PeBa12 :D přesně z každé odchylky, mě spíš bylo divné, že z hodiny na hodinu to bylo jak když mi ho někdo vyměnil :D :D a tak chápu asi jen nějaka jeho vývojová fáze :hug:

@SlečnaDahlia rada nad zlato :think: ale děkuji :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
692
3.1.22 17:41

Kňourá, protože je to mimino. Jinak komunikovat neumí.
Začíná být zvědavý na podněty zvenčí, proto se chce nosit. Hoď se do klidu, je to úplně normální vývojová fáze :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5209
3.1.22 20:49
@M0nyS píše:
@PeBa12 :D přesně z každé odchylky, mě spíš bylo divné, že z hodiny na hodinu to bylo jak když mi ho někdo vyměnil :D :D a tak chápu asi jen nějaka jeho vývojová fáze :hug:@SlečnaDahlia rada nad zlato :think: ale děkuji :potlesk:

No tak jako sorry, že odpovídám, když se ptáš. Myslela jsem to vážně. Ptáš se tak, jako bys netušila, že pětiměsíční mimino vokalizuje a chce něco říct nebo se mu něco nelíbí, i když je zrovna nakrmené a nic ho nebolí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1932
3.1.22 21:35

Třeba mu je prostě nepohodlně no. To ani nemusí mít hlubší důvod. Pokud jsou jeho životní potřeby naplněny a zdá se vám, že nemá důvod kňourat, tak ho nechte no. Nebo vám to tak vadí, že si něco vyluzuje? Nejspíš přestane stejně rychle, jako začal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat