5 pozitivních těhu testů, z krve není zjištěno těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12
5.11.21 09:31

5 pozitivních těhu testů, z krve není zjištěno těhotenství

**Ahoj dělala jsem si 5 těhu testů a všechny vyšly pozitivní samozřejmě s rozestupem, čárky sílily. Volala jsem u nás na gyndu a tam mi řekli ať přijdu 15.11. z důvodu aby šlo na ultrazvuku něco vidět. Tady začíná problém další den jsem volala znovu na gyndu že špiním, řekli mi ať přijdu další den odpoledne v půl 2. že to by se nemělo stávat, večer jsem docela hrozný bolesti jako při ms tak jsem jela na pohotovost, měla jsem strach jestli není něco s mimčem protože se dostavilo mírné krvácení, tam mi vzali krev a vyšetřili a řekli ať jedu domu a jdu zítra na tu kontrolu jak jsem měla jít že výsledky mi řeknou tam. Běžela jsem tedy druhý den na gyndu a tam mi řekli že v krvi se nenašlo HCG a mám ms, nashledanou. Já si doma udělala znovu test protože jsem byla fakt zmatená a opět pozitivní. Co se to sakra děje?
Nikdy jsem zpoždění neměla a ty těhu příznaky taky ne, buď to mám jen vsugerované nebo nevím jsem opravdu zmatená. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4276
5.11.21 09:34

S mimčem, to me pobavilo.
Krev je jistota, nevim co řešíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2187
5.11.21 09:37

Test je opravdu jasně pozitivní? Mohli prohodit výsledky :nevim: a vůbec nenašlo? Nebyla tam nějaká pidihodnota?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
5.11.21 09:37

@Kaileee Děkuji za okamžité útočení :potlesk: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26252
5.11.21 09:38

Nemas treba nějakou cystu? Ta může způsobit pozitivní test. Pokud je krev nula, tak těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
5.11.21 09:39

@Kamkam Bohužel jsem testy ze vzteku vyhodila jinak bych vyfotila, 2 poslední byli jasně pozitivní. Jen mi řekli nejste těhotná máte menstruaci nashledanou takže nevím vůbec právě. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
5.11.21 09:41

@Kriss Tina Nemám, alespoň o ní nevím. Nevím jestli testy byly nula protože mi řekli jen že těhotná nejsem toť vše, za půl minuty se mnou byli hotový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26252
5.11.21 09:43

@Anii01 tak si zajdi ke sve Dr, když tam zavoláš a popíše situaci, tak tě nevezme dřív? Nebo si zajdi na krev jako samoplatce, uvidíš jake máš hodnoty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
5.11.21 09:45

@Kriss Tina Byla jsem u své právě ale byl tam nějaký doktor místo ní. Jedině si zajít na tu krev jako samoplátce děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
5.11.21 09:49

Tak si snad udělej teď (nebo zítra ráno) další test. Když bude negativní, bohužel, asi cysta Ti způsobila falešné naděje. Pokud pozitivní, znovu na krev a k Dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2471
5.11.21 09:54

@Anii01 hele normálně je to většinou jistý, když to tady ženský začnou hrotit.. Ale u tebe bych si vážně radši zašla sama na tu krev :nevim: poněvadž to je divný.. A ten zastupující doktor je dr. Hovado, sory jako.. Čekala bych aspoň utz, cokoli.. Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
5.11.21 09:55

@Cleria Dělala jsem si včera test, mám v plánu si dělat samozřejmě i dneska. Bylo by divný kdyby pořád vycházely pozitivní ale nic tam nebylo. Kdyby tam cysta byla myslím že by to na utz doktor viděl když jsem byla na pohotovosti ale třeba ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2187
5.11.21 09:57

@Anii01 zašla bych si sama na krev. To by mi nedalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
5.11.21 09:58

@Terrinka93 Děkuji, mě dělal utz doktor na pohotovosti den předtím ale jen vaginální, taky bych čekala aspoň utz když už jsem tam přišla s tím že jsem měla 4 pozitivní testy (5. jsem dělala při příchodu domů) že mi třeba aspoň udělá utz aby se tam kdyžtak našlo něco jiného kdyby náhodou třeba i ta cysta. Zkusím zajít na tu krev sama.

Příspěvek upraven 05.11.21 v 10:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
5.11.21 09:59

@Kamkam Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...