5. tt na ultrazvuku nic

Anonymní
2.12.19 20:16

5 tt na ultrazvuku nic

Ahoj, chtela jsem se zeptat, dělala jsem si tt a byl pozitivní mám zpoždění 8 den. Dnes jsem byla na gynekologii a na utz nebylo nic vidět, tak mi vzali krev. Měla bych být cca v 5 týdnu. Myslíte že je ještě brzo na utz? A popřípadě v kolikatem týdnu to je vidět? ????????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6408
2.12.19 20:18

Ano je brzo. Vždy jsem byla tak 3 týdny po vynechani. V 6 týdnu už bývá něco trochu vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
2.12.19 20:19

Jo, je to brzo. Já jsem byla na první kontrole někdy v 6+1 a ještě mě mezi dveřmi upozornil, že se nemám moc těšit, že možná nebude nic vidět. Nakonec vidět bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 20:28

Aha dobře já se tak zalekla že teda asi nic ale když píšete že to je normální tak snad ještě ta naděje je 😊 jsem objednana na příští týden tak snad uz tam něco vidět bude.

• Citovat
  • Nahlásit
15227
2.12.19 20:38

Zbytečně si šla brzy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
961
2.12.19 20:40

Na internetu je milion diskuzi o tom, kdy jit po pozitivním testu na gyndu…tohle je opravdu velmi brzy akorat ted budes nervozni, jestli to ude v pořádku nebo ne…kazdopadne drzim pěsti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.19 21:31

Máte pravdu šla jsem zbytečne brzo. Tak uvidím příští týden třeba už to vidět bude. ???? Ale děkuju za vase reakce. ????

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat