5. týden těhotenství - výše hCG, ultrazvuk, pocity, změny

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
8.1.13 21:04

5 tt, výše hcg, ultrazvuk, pocity, změny..........

Ahoj holky jsem tady úplně nová, hledala jsem místo, kde bych mohla s někým sdílet pocity v začátku těhotentví.
Zajímá mě jak jste na tom v 5 tt, jak vysoké máte hcg, zda doktor už něco viděl na utrazvuku, zda je vám špatně, jestli jíte hodně nebo málo, prostě to co v této chvíli prožíváte.
Ja začnu u sebe jsem v 5tt na ultrazvuku ještě nic vidět není a hcg mám 189 v den vynechání mentruace. Jsem objednana za tyden na kontrolu a doufám, že hcg stoupne a že bude na ult už něco vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
978
8.1.13 21:16

@Natálka28× Tak já těhotná sice už nejsem :( ale v 5tt to bylo takto..hcg nevím jak jsem měla vysoké :nevim: na UZ nic vidět ještě nebylo, jen gestační váček..jedla jsem dost..špatně mi bylo taky, hlava se mi motala..:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3478
8.1.13 21:24

Ahoj, ja uz taky bohuzel nejsem, ale u me nebylo nic videt ani v 5tt a 5dnu, jen vacek a zl. vacek,,za tri dny uz bilo srdicko, ale prcek byl o tyden mensi a zkoncilo to spatne v 11tt, jinak mi nic nebylo…preju ti moc stesti :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
8.1.13 22:52

Ahojky,
Já taky byla minulý pátek na prvním UTZ, podle poslední ms jsem byla v 5 tt. Vidět nebylo nic, podle doktorky pouze náznak těhotenství :nevim:. Krev mi nebrala, na další kontrolu jdu teď v pátek, tak už jsem jak na trní…
Ranní nevolnosti prozatím žádné, jen citlivější bradavky :roll:
Jo a začala jsem brát Femibion, tak doufám, že bude všechno ok.
:mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.13 07:44

Dobré ráno, tak jsem se těšila jaké najdu odpovědi a nakonec skoro všechny příběhy dopadly špatně :-( to mě mrzí holky.

@luccretia budu ti moc v pátek držet palce, to ja si ještě musím počkat, budu se těšit, že dáš vědět jak jsi dopadla. Zkoušela sis ted někdy ještě dělat tt? Máš dálnici? Přijde mi zvláštní, že Ti nebrala krev, ale to asi až teď v pátek.
Mě bolí prsa jinak mi je taky dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
478
9.1.13 09:31

Ahoj holky tak já jsem šla k doktorovi moc brzy těhotná podle testu jsem byla, ale na ultrazvuku nebylo nic bohužel vidět. Vzal my krev a HCG odpovídalo těhotenství rané měla jsem 780 pak jsem šla na ultrazvuk za 2 dny něco bylo vidět, ale zase mě bral krev měl strach z mimoděložního to už my HCG pěkně stouplo to byl pátek a domluvili jsme se na pondělí. Když jsem volala pro vísledky tak po domluvě středa a byl krásně vidět. Dostala jsem těh. knížku a na kontrolu jsem šla za 14 dní to jsem byla 7tt+6t a bylo už vidět nádherně srdíčko. teď jsem po screeningu a odpovídáme 13tt+3t. A podle ms jem 12tt+6t. Pokud mohu doporučit nech si vzít krev pro tvůj klid a uvidíš jestli roste HCg ale musíš dva dny po sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1522
9.1.13 11:41

ahojky.ja byla minuly tyden na odberu krve. doktorka rikala ze bych mela byt v patem tydnu. namerili mi tenkrat nejak 3000 hcg a ted jsem byla tento tyden na krev a mam namereno 9000 hcg.pani doktorka chce ale krev jeste dalsi tyden zopakovat a teprve pak vzit na ultrazvuk.tak doufam ze se nic nedeje ze mi zatim porad chce brat jen krev.ale jak mi dneska rikala ten vysledek tak znela celkem dobre v tom telefonu ze je to v poradku.tak snad pristi tyden to zase vyroste. jinak me se celkem mota hlava mam citlive bradavky a pobolivaji me prsa. a jinak obcas je mi spatne od zaludku ale nastesti nezvracim ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
655
9.1.13 12:12

Ahoj, já byla u doktora na UTZ 7+5tt, už miminku krásně bilo srdíčko, tak jsem dostala hned průkazku. Ze začátku jsem měla hodně citlivé prsa, jinak pohoda, až kolem 10tt začaly muka :zed:…zvracení, motání hlavy, zácpa, nechuť k jídlu, únava atd. odeznělo to až v 18tt, ale objevilo se časté močení, pigmentové skvrny, bolesti podbříšku a strie na stehnech, ikdyž jsem ještě nepřibrala ani kilo navíc, jsem prvorodička, takže jsem vůbec nevěděla, co mě čeká za problémy, ale i přesto všechno je to radost CHA CHA :lol: :lol:

Zakladatelce přeji hodně štěstí a radosti, ať má klidné a pohodové těhu a užívá si s miminkem v bříšku :mavam: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.13 13:20

Přijde mi to moje hcg moc nízké a přitom mi doktor říkal, že na začátek těhotenství je to dobré a vy tady píšete v tisících…taks nad bude vše v pořádku. No k doktorovi jdu 15. ledna tak uvidím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
384
9.1.13 13:43

@Natálka28× Ahojky, vůbec se nenech rozrušit hodnotou HCG. Každá jsme jina. Moje zkusenost je takova ze jsem den po vynechani MS mela hodnotu jen pouhych 90! za dva dny to bylo vice a vice a tak se cekalo na UTZ. Kde v 5+5tt paní doktorka viděla,,naznak" plodu a muselo se cekat dal. Co se týče pocitů, člověk když to ví tak se víc pozoruje ale u mě byla velka unava, nevolnosti vubec a to pretrvává doted :) nyní jsem 13.tt… a uplne te chapu ja se stresovala hrozne moc ale porad jsem si promítala doktorky slova : co se má udržet se udrží :)

Hodně štěstí! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.13 15:22

Ahojky já jsem byla naposledy u doktora 3.1. a už tam viděl srdíčko bylo to velký 0.58cm na další kontrolu mám jít až 27.7.Jediný co ještě nevím tak vkolikatým týdnu jsem ale myslím že zhruba tak 5-6týden. Jinak jak se cítím no hlavně ty moje nálady příšerný :? Neustále se doma cpu a když se najím tak během půlhodiny mám zase hlad, špatně mi je jen občas po ránu když piju kafe, pálí mě žáha, každou chvíli na záchodě jinak už si pomalu zvykám :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.13 15:23

Chtěla jsem říct že na další kontrolu jdu 27.1

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.13 15:25

A toho 3.1. mi řekl že jak jsem uněj byla před týdnem tak HCG bylo 3000jednotek tak nevím kolikatý to tak může být týden

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
478
9.1.13 15:27

@Weriseekk23 zadej si do vyhledávače těhotenská kalkulačka nebo v kolikátém týdnu těhotenství jsem. A spočítej si to tam a uvidíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.13 15:31

Skusím to dík :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie