5týdenní miminko si nedělá režim

49
15.7.13 09:09

5 týdenní miminko si nedělá režim

Ahoj, mám 5 týdenního chlapečka, který si začal dělat režim, v noci spal cca 5 hodin, pak jsme měli 4 dny problémy s prdíkama a v noci nespal, přešli jsme z Nutrilonu na Sunar a prdíky už nemáme, ale k režimu se nevrátil, nejdříve se budil po 3 hodinách a teď se mi začíná budit po 2 hodinách. Nemůžu do něj dostat větší dávku Sunaru aby vydržel dýl spát, vždy vypije max 100 ml a pak se mi brzy budí na další krmení, za den krmím 9 krát to mi příjde dost. Tak nevím, jestli je to kvuli tomu přechodu na sunar (má ho týden), tudíš jestli mám vydržet a sám si to zase srovná, nebo mu mám já jídlo prodlužovat a když se mi ozve třeba po těch 2 hodinách tak jestli mám počkat ještě třeba další hodinu a pak ho teprve nakrmit aby vypil víc? Taky když ho krmím častěji tak se po určitým množství začne vztekat, ale dnes vydržel bez jídla 4 hodiny a snědl krásně celou dávku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1795
15.7.13 09:11

@khodinkova neresila bych to. spis se priprav na to, ze se ti rezim jeste nekolikrat bude menit;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
15.7.13 09:15

Taky bych to zatim neresila. krmeni 9× denne je celkem normalni v tom veku.
nech to utrepat, az si budes jista, ze ma to spravne mliko a je celkove v pohode a vic si na sebe zvyknete, tak zacni resit nejaky rezim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
15.7.13 09:16

Náš si udělá nějaký režim a hned, co si zvykneme, ho změní :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25959
15.7.13 09:17

5 týdenního bych krmila tak jak si řekne on a ne jak se chce tobě. Režim se vám bude měnit pořád. Kolem tohohle věku bývají i růstové spurty, kdy chce dítě jíst častěji. Holt asi budeš muset vydržet, přece ho nenecháš řvát hlady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4020
15.7.13 09:18

Vzdyt je malinkej…ten rezim si muze jeste nekolikrat upravit…rozhodne bych do nej necpala mliko horem dolem 8o obzvlast UM…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4020
15.7.13 09:18
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
15.7.13 09:21

A kolik bys mu chtěla dát za jedno krmení? Půl litr? :D Malej mi tu stovku pil tak do dvou měsíců, víc ani prd, pak pil 120… no teď má 8 měsíců a pije max 200, ale spíš kolem těch 160. Jinak režim si mění co 3 týdny… poradím ti jedno: zvykej si, bude hůř :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
15.7.13 09:30

Tak děkuju všem za odpovědi :) samozřejmě ho hlady řvát nenechám, ale můžu mu dát třeba čaj a pak ho dokrmit. Když to beru podle toho, co je napsáno na krabici od sunaru, tak by měl baštit 5-6 krát denně, tak je jasný, že by měl najednou zbaštit větší dávku, ale je mi jasný, že každý dítě jí jinak a krmení si zapisuju, takže za ten den mu to dá tu denní dávku co by měl mít na svoje kg, je to moje první mimčo, tak jsem se chtěla poradit jestli je to normální, že jeden týden jí tak a druhý zase jinak, tak děkuji za ujištění že to děti tak mají a že se to bude stále měnit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24616
15.7.13 09:34

Na režim je ještě malý, stejně tak jako abys ho krmila podle toho co píšou. Každé dítko je jiné. On bude jíst tak jak chce a kolik chce, ne tak jak chceš ty. Stejně se spánkem…přijde třeba růst zoubků a bude ti spát méně a budit se po hodině.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
15.7.13 09:44

@khodinkova
na udaje na krabicich se vyprdni rovnou, maly byl vzdycky nekde uplne jinde. pil casteji a min a to same vsechny deti v okoli. prece nemuze v 5tydnech jist miminko 5× denne, to mi prujde uplne mimo…
pracek byl na UM od tech 5 tydnu a pil co 3 hod, vetsinou 7× denne. vetsinou 60-80ml. doted ji 6× denne a to ma 10mesicu.

ja bych ho v tomhle veku cajem moc nezaplacavala, pokud nejsou vedra (pak na zizen). dudlik nepomuze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
15.7.13 09:50

Dudlík vůbec nechce. Údaje na krabici beru orientačně, spíš jsem nevěděla proč mi jednou spí 5 hodin a pak najednou jen 2, tak jsem ráda, že jsem se dozvěděla, že je to normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2583
15.7.13 09:54

Ahojky, jak pisou holky, na rezim je malinky. My jsme od druheho mesice take na UM a koukala jsem do zapisku, ze v peti tydnech maly papal cca 8× denne take 100ml. Ale kazdy den to bylo jinak. Jednou papal 6×, druhy den na to 10×, ale ne vic jak tech 100ml. Rezim Ti bude menit kazdou chvili. U nas to vzdycky vydrzelo tak tyden. Az ted v osmi mesicich je jako hodinky.
Jinak udaje na vyzivach jsou trochu zcestne, zda se mi. Takove obr davky by maly do sebe ze zecatku nenarval. A to je jedlik. Nechej to zcela na miminku. Casem se to srovna. Ted se jesze nejakou dobu moc nevyspis. Ale neboj, nas maly uz asi 4 mesice v noci papa jen jednou, a to kolem pate, takze pohodicka ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7932
15.7.13 10:11
@dani24687 píše:
Náš si udělá nějaký režim a hned, co si zvykneme, ho změní :twisted:

přesně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4725
15.7.13 10:23

Některé děti režim mají dřív, některé o dost později a tak či onak platí, že se to hodně mění a nejvíc v okamžiku, kdy se na to začneš spoléhat. První půlrok se miminko strašně mění, vyvíjí a každý měsíc má trochu jiné potřeby, návyky, problémy.. Nech to na něm, můžeš to zkusit trochu korigovat, krmení po 2 hodinách je celkem často, ale nic nelámej přes koleno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama