5 týdnů do porodu, jak se těšíte?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 24.08.18 06:59
5 týdnu do porodu, jak se tesite?

Ahoj holky, mám 5 týdnu do termínu porodu a přijde mi, že najednou se to vleče a jsem čím dál víc nedočkava :mrgreen: Hlavně i to, že nevíme pohlaví posiluje mojí nedočkavost. Jak se cítíte vy? Máte už nějaké poslíčky? Cítíte, že by mohl přijít porod dřív? Chci si jen popovídat a zkrátit tu chvíli na čekání :)

Přečtěte si článek: Jak probíhá 35. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

maminka_03
Kecalka 324 příspěvků 24.08.18 07:17

Jojo takze jeste 5tt a bude konec.konecne se poradne vyspim i na brise…jen uz pomalu ty den si rikam kdy to nastane..alekdyz je co delat tak to utika.jeste nas cekamatrika

Sue2008
Stálice 85 příspěvků 24.08.18 07:28

Ja mam jeste 6 tydnu. Dnes jsem pul noci nespala, protoze me hrozne palila zaha. Krome toho jsem prvni asi tyden prenasela, tak mi zatim porod prijde v nedohlednu… :mavam:

maminka_03
Kecalka 324 příspěvků 24.08.18 07:35

Ja prvniho rodila 34+5tt.tak snad mala se jeste nacanca a vydrzi tam

Sue2008
Stálice 85 příspěvků 24.08.18 07:46
@maminka03 píše:
Ja prvniho rodila 34+5tt.tak snad mala se jeste nacanca a vydrzi tam

hehe to by byl u nas sok, asi hlavne pro manzela. :mrgreen: :mrgreen: Ale uz asi budu muset pomalu zacit prat a zehlit. :think:

alialiali
Kecalka 195 příspěvků 24.08.18 07:53
@maminka03 píše:
Jojo takze jeste 5tt a bude konec.konecne se poradne vyspim i na brise…jen uz pomalu ty den si rikam kdy to nastane..alekdyz je co delat tak to utika.jeste nas cekamatrika

Užívejte si to volno (pokud je to 1.dite) ještě na to budete vzpomínat, pak se pořádně nevyspite nijak ;).ja taky furt čekala a skoro nic nedelela a pak už jsem to nikdy nedohnala, (např.uklidit skříňky, dokumenty atd) … koníčky knížky…no prostě pak už je vše o diteti.pro mě to byl strašný šok kór když dítě brečí odpo třeba 4 hodiny v kuse kvůli bolestem bříška …

maminka_03
Kecalka 324 příspěvků 24.08.18 07:56

@alialiali toto bude me druhe.u prvniho neznam zeby probrecel noci zeho boli brisko nebo tak…to bylo milionove mimco…uvidime jaka bude mala

maminka_03
Kecalka 324 příspěvků 24.08.18 07:57

@Sue2008 ja uz vyprany veci mam.uz i vyehleny.jen mi chybi nacancat postylka a je to.nechci to nechat nahode

Sue2008
Stálice 85 příspěvků 24.08.18 08:05

@maminka03 z postylky si zatim dela prvorozena prulizku. Nevim, jak ji to odnaucim, az bude mimco doma. Trochu me dve deti desi (starsi ma 2r a 3 mesice), ale stejne se uz strasne tesim :hug:

alialiali
Kecalka 195 příspěvků 24.08.18 08:19

Také čekám 2.dite.1.mu bude v době porodu čerstvé 2 roky tak taky trnu jak to zvládnu..je to teda ještě 3,5 měsíce do porodu.

Lea L
Kecalka 325 příspěvků 24.08.18 08:41

Tak ja mam jeste 5 nebo 6 tydnu.. ale musim rict, ze uz mi to prijde vazne dlouhe. Prijdu si uz uplne neschopna, pomala.. nemuzu v noci spat, se zachodem mam trable.. uz aby byla mala na svete. Uz se na ni tesime a navic uz tohle vyckavaci obdobi skonci.. necitim se moc extra, tak uz ani ta psychika neni nic moc..

P4ja
Kelišová 6359 příspěvků 24.08.18 08:43

Užívej a projdi a nachystej, co můžeš. A stejně tak se domluv i s chlapem, aby nachystal, co je potřeba už dřív. Já měla věci pro miminko nachystané, ale ještě naplánované resty, co dodělat naplánované návštěvy a těch 5 týdnů před porodem jsem tak akorát jela rodit :D

maminka_03
Kecalka 324 příspěvků 24.08.18 09:35

@Sue2008 tak muj syn uz jestarsi.ma6lrt­.takze se niceho nebojim

maminka_03
Kecalka 324 příspěvků 24.08.18 09:36

@P4ja tak ja mam vse.navstevy neresim…do porodnice pak at si prijde kdo chce.ale doma nchci mesic nikoho videt

P4ja
Kelišová 6359 příspěvků 24.08.18 09:57

@maminka03 Já myslela před porodem, abych si ještě užila kamarádů.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >