5+0 v děloze pouze gestační Vacek

Anonymní
21.4.21 13:18

5+0 v děloze pouze gestacni Vacek

Ahoj holky, nebyl někdo v pátém týdnu těhotenství na Ultrazvuku? Vím, že je to brzy ale chtěla jsem vyloučit mimodelozni těhotenství, které jsem před 2 roky prodělala..
V děloze byl pouze gestacni Vacek 4,5mm.. Myslíte že je to běžné? Kontrolu mám za týden..

Děkuji za jakékoliv zkušenosti ❤️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
558
21.4.21 13:21

Běžné. Nevím, proč ses nezeptala doktora, ale nic jiného tam v tomhle týdnu fakt neuvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
604
21.4.21 13:31

U mě byl váček vidět dokonce i v 6. Týdnu. Takže ano, je to normální, proto se nemá chodit takhle brzo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 13:41

@Banane18
Moc děkuji, já bych tam takhle brzy nešla ale trošku jsem nepatrně hnědě zaspinila a začalo mě bolet břicho jako na MS, tak jsem se zalekla, že by to mohlo být opět mimodelozni.. Což mi doktor vyvrátil ultrazvukem a z toho nadšení jsem se zapomněla zeptat zda je to v tomto týdnu těhotenství normální jen prázdný gestacni Vacek :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
25489
21.4.21 14:12
@Anonymní píše:
@Banane18
Moc děkuji, já bych tam takhle brzy nešla ale trošku jsem nepatrně hnědě zaspinila a začalo mě bolet břicho jako na MS, tak jsem se zalekla, že by to mohlo být opět mimodelozni.. Což mi doktor vyvrátil ultrazvukem a z toho nadšení jsem se zapomněla zeptat zda je to v tomto týdnu těhotenství normální jen prázdný gestacni Vacek :roll:

Při horším utz je i normální, když tam v 5+0 nevidí nic konkrétního. U lepších je vidět flek, dutinka. Nic jiného v tomto stadiu nelze očekávat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8345
21.4.21 14:16

V 5 tydnu ani nic lepšího vidět nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1551
21.4.21 14:46

Byla jsem na ultrazvuku 5+1 a v děloze byla vidět jen cca 2mm bublinka. Pak jsem byla znova 5+4 a to už byl vidět gestační váček cca 8mm a uvnitř žloutkový váček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat