500 Kč na 15 dní, jak zvládnout? :(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 14:32
500 Kč na 15 dní, jak zvládnout? :(

Ahoj holky. Poradíte mi? Rozešla jsem se s partnerem, tento měsíc mi zbylo 500 kč na 15 dní. Poradíte co vařit atd abych nějak vyšla? Jsem doma já, malá skoro 4 roky a fenečka. Mám hypotéku a se vším všudy platím skoro 10 tisíc za byt + výdaje za školku, za kroužek, atd však to znáte. :,( Nechci si půjčovat. Snad se z toho zase vyhrabu, do práce chodím. Nějake zásoby máme jako těstoviny, rýže, olej, maso. No ale není toho moc, hlavně ať má malá a fenka co papat, já se uskromním. Poradíte nějaké recepty? :) Děkuji moc :hug: Omlouvám se za anonym. :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:
Ravedd
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 21.06.19 14:36
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Poradíte mi? Rozešla jsem se s partnerem, tento měsíc mi zbylo 500 kč na 15 dní. Poradíte co vařit atd abych nějak vyšla? Jsem doma já, malá skoro 4 roky a fenečka. Mám hypotéku a se vším všudy platím skoro 10 tisíc za byt + výdaje za školku, za kroužek, atd však to znáte. :,( Nechci si půjčovat. Snad se z toho zase vyhrabu, do práce chodím. Nějake zásoby máme jako těstoviny, rýže, olej, maso. No ale není toho moc, hlavně ať má malá a fenka co papat, já se uskromním. Poradíte nějaké recepty? :) Děkuji moc :hug: Omlouvám se za anonym. :)

To je hrozně málo, omáčky jsou na víc dní ale i tak je to málo :? Co zkusit nějakou hmotnou nouzi? :( z masa bych udělala omáčky záleží kolik ho máš ale z kousku masa se dá udělat omáčka na 2-3 dny a k tomu třeba ryze6 :nevim:

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15419 příspěvků 21.06.19 14:37

Kroužek je nutný? hodně tu holky radí kuřecí skelety na polívku možná by z toho šlo rizoto, některý markety večer prodávají zeleninu za pár korun

carola
Echt Kelišová 7559 příspěvků 21.06.19 14:39
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Poradíte mi? Rozešla jsem se s partnerem, tento měsíc mi zbylo 500 kč na 15 dní. Poradíte co vařit atd abych nějak vyšla? Jsem doma já, malá skoro 4 roky a fenečka. Mám hypotéku a se vším všudy platím skoro 10 tisíc za byt + výdaje za školku, za kroužek, atd však to znáte. :,( Nechci si půjčovat. Snad se z toho zase vyhrabu, do práce chodím. Nějake zásoby máme jako těstoviny, rýže, olej, maso. No ale není toho moc, hlavně ať má malá a fenka co papat, já se uskromním. Poradíte nějaké recepty? :) Děkuji moc :hug: Omlouvám se za anonym. :)

Moje děti mají rády buřtguláš. Moje sestřenice dělá špagety s měkkým salámem orestovaným na cibulce a protlakem a je to prý dobré. Špagety aglio olio také za pár korun.

Kokolina29
Kecalka 175 příspěvků 21.06.19 14:39

Generální úklid bytu, co se dá prodat nafotil a poslat dal, Pronajmout místnost. Chodit hodně na návštěvy příbuzných.

small.happy.wife
Ukecaná baba ;) 1318 příspěvků 21.06.19 14:39

A partner plati neco na malou? Doufam, ze ano, kdy to dostanes? Jinak, nemohla by tento mesic pomoct rodina pripadne? Fenku krmis granulema?
A co bych varila pro sebe, treba rizoto na vic dni, nebo bych koupila kosti, daji se za par korun sehnat a uvarila bych polevku pro sebe i pro malou, testoviny s masem a omackou. Koupila bych treba cele kure, naporcovala ho a z toho se da vycarovat taky hodne jidla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 14:41

No na HN to nemám nárok, kvůli stanoveným alimentům, které mi ale tento měsíc partner nedal, tahám to z něj ale marné.. jsou to 2 tisíce, tak to chybí no..Děkuji za radu zkusím a nějaký tip na omáčku?

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15419 příspěvků 21.06.19 14:43
@Anonymní píše:
No na HN to nemám nárok, kvůli stanoveným alimentům, které mi ale tento měsíc partner nedal, tahám to z něj ale marné.. jsou to 2 tisíce, tak to chybí no..Děkuji za radu zkusím a nějaký tip na omáčku?
?

holka má oběd ve školce?

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1388 příspěvků 21.06.19 14:44

Polivky… cockova, vyvyar že skeletu(plus jedna mrkev, půl kedlubny, půl cibule..
rohlík či chleba máslem a kedlubnou, pazitkou
z tvarohu dělaný domácí pribinacek..palačinky… těstoviny s trochou toceneho salámu, zeli(dá se koupit taky pulka) a cibule orestujeme a přidáme pak uvařené těstoviny…krupice…ted roste všude ovoce tak třeba bublanina s tresnema.. jahodma.. některé marketx např. Kaufland mívají ve středu slevnene maso, houby, zeleninu atd před novou akci nebo věci těsně před expiraci.

Příspěvek upraven 21.06.19 v 14:47

small.happy.wife
Ukecaná baba ;) 1318 příspěvků 21.06.19 14:44
@Anonymní píše:

Tak prvne bych teda zatlacila na ex partnera s tim, ze proste potrebujes na jidlo pro malou.

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 21.06.19 14:44

A upec. Jestli mas treba kde natrhat tresne, upec bublaninu. To je snidane, svaca… mouka, cukr, 4 vejce, olej a prasek do peciva..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 14:45

@small.happy.wife S tím kuřetem je to skvělý nápad, moc děkuji. Ano krmím granulkama, těch máme dost i konzervy.

chaela
Ukecaná baba ;) 2360 příspěvků 2 inzeráty 21.06.19 14:45

Kup si kus kus. Stojí pár korun a nabyde opravdu hodně. Posledně jsem dala půl většího hrnku a byla toho plná velká mísa. Nacpat do toho můžeš jakékoliv zbytky, co doma najdeš. Pak klasika z masa vývar a pak ho obrat třeba do rizota nebo toho kus kusu. Mražené zelenina je taky levná a dá se s ní pěkně kouzlit.

Russet
Neúnavná pisatelka 17156 příspěvků 21.06.19 14:45
@Anonymní píše:

Dělám z mletého masa, protlaku a dochutím oregánem. Masa v omáčce může být jen trochu, doplň zeleninou - paprika, cuketa, rajčata. Zasytí luštěniny. Třeba taková hrachovka je mňamka za pár kaček. Zkus někoho, kdo má přebytky ze zahrádky.

A pes snad má granule, ne?

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 21.06.19 14:46

Na paprice, na cesneku, na kminu…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek
Reklama