50ti denni cyklus - plodne dny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  26.12.03 21:00

Ahoj vsem,

s manzelem se zaciname snazit o miminko, ale spise patrime k mene aktivnim parum, tak se snazime drzet plodnych dnu. To je ale muj velky problem. Od te doby co jsem vy:,–(ila prasky, mam prumerne 50ti denni cyklus, tak vubec netusim, kdy mam plodne dny. Bohuzel nemam tolik penez, abych kupovala hodne ovulacnich testu a bazalni teplota mi take nejak neudava plodne dny. Jeste pri antikoncepci jsem mela asi 3× do mesice teplotu kolem 37 jinak kolem 36,8. Skakalo mi to hodne. Vzdy jsem si ji merila rano. Jiz jsem to vzdala x:)

Jeste se snazim odhadnout plodne dny dle vytoku a pichani v brisku( rika se, kdyz se uvolni vajicko, ze dojde trochu k zapichani na strane briska).

Budu vdecna za kazdou odpoved, z vlastni zkusenosti i bez ni.

Preji vsem hodne stesti

Lucka :-P

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  26.12.03 21:46

Ahoj Lucko,

je jedno jestli máš 28denní cyklus nebo 50denní, ale platí to pouze pokud je yklus pravidelný +-2dny. K ovulaci potom dochází 15-13 dnů před začátkem další menstruace. U tebe by to potom znamenalo asi 35-37 den cyklu. Zkus to a uvišíš jestli uspějete. Ahojky Radka

Anonymni  27.12.03 17:07

Ahoj Radko,

dekuju ti za informace. Cyklus mi beha tak mezi 42-52 dnem, tak to budu mit trochu tezsi, ale alespon nyni vim, ze nema cenu, ( i kdyz jsem slysela, ze plodne dny mohou byt 3× do mesice), zkouset ovulacni testy prvnich 20 dnu.

Dekuji moc

Lucka :-P

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Emily Ratajkowski: Všichni myslí, že nejím, přitom se neustále cpu

Modelka Emily Ratajkowski (26) má dokonalé tělo bez jediného faldíku. V... číst dále >

Moje rozmarné léto: Hlasujte, posílejte a soutěžte o ceny za tisíce

Moje rozmarné léto je téma fotosoutěže, kam můžete celé prázdniny posílat své... číst dále >

Reklama