5+1tt, velké břicho, nafouklá jako balonek!?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 23:18
5+1tt, velké břicho, nafouklá jako balonek!?

Ahoj všem maminkám a nastávajícím, mám takový dotaz. Jsem podruhé těhotná, úplně zkraje, 5+1, ale břicho mám už přibližně jako ve čtvrtém měsíci… Kromě toho si přijdu strašně nafouklá, doslova jako balonek. Toto jsem u prvního neměla. Neví někdo, co to je? Přejde to? :( Moc děkuji!! :*

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 23:20

Ještě chci dodat, že jsem jinak štíhlá, ne žádný mamut :lol: Jen ten pupek. :potlesk: Vážně si připadám, jako bych měla zácpu (což nemám, na velkou chodím pravidelně) a byla prostě nafouklá. První dítko jsem donosila a nikdy jsem takovýto pocit nafouknutí neměla, proto nechápu co se děje. :D

Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 13.11.18 23:24

Vedlejší účinek vyšší hladiny progesteronu, plynatost. Navíc jakmile už jednou břicho projde procesem zvětšování, tak pokud nemáš nějak extrémně nabušené břišáky, tak ty svaly už nejsou tak pevné. Můžeš mít i rozestup a nevědět o tom.
Podle mě zcela normální a pokud se bude toto těhotenství lišit jen velikostí pupku, tak si můžeš gratulovat, mně třeba taky u staršího nebylo blbě a u mladšího mě to budilo i v noci ze spaní, že se mi chtělo blít :roll: Každé těhotenství je jiné.

Yopii
Kecalka 321 příspěvků 13.11.18 23:26

Ahoj, ja to mela stejne, pupek od zacatku (a to cekam prvni) a co jsem cetla tak to mivaji holky docela casto, jak jsem to rekla doktorovi, tak pry to byva (deloha reaguje) a bude jen hur :lol:

Prtulak
Kecalka 323 příspěvků 13.11.18 23:27
@Anonymní píše:
Ahoj všem maminkám a nastávajícím, mám takový dotaz. Jsem podruhé těhotná, úplně zkraje, 5+1, ale břicho mám už přibližně jako ve čtvrtém měsíci… Kromě toho si přijdu strašně nafouklá, doslova jako balonek. Toto jsem u prvního neměla. Neví někdo, co to je? Přejde to? :( Moc děkuji!! :*

Já byla první týdny těhotenství tak strašně nafouklá, že to jsem nikdy předtím nezažila, nebyl den bez espumisanu. Přešlo to po pár týdnech, přesně nevím… Asi tak první trimestr.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 14.11.18 08:12

Taky jsem to tak mela u prvniho tehotenstvi. Myslim, ze to pak trochu splasklo, ale vubec uz nevim, kdy zhruba.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 14.11.18 09:35

Ja byla nafoukla od zacatku, vsdili mi i upnuty leginy, jeany do +-9tt pak to splasklo a az ted mam zase trochu bricho 17+4 a porad je to spicek. Bricho neni tvrdy, spis jako po kachne a 6knedlicich :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >