5+1tt, velké břicho, nafouklá jako balonek!?

Anonymní
13.11.18 23:18

5+1tt, velké břicho, nafouklá jako balonek!?

Ahoj všem maminkám a nastávajícím, mám takový dotaz. Jsem podruhé těhotná, úplně zkraje, 5+1, ale břicho mám už přibližně jako ve čtvrtém měsíci… Kromě toho si přijdu strašně nafouklá, doslova jako balonek. Toto jsem u prvního neměla. Neví někdo, co to je? Přejde to? :( Moc děkuji!! :*

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
13.11.18 23:20

Ještě chci dodat, že jsem jinak štíhlá, ne žádný mamut :lol: Jen ten pupek. :potlesk: Vážně si připadám, jako bych měla zácpu (což nemám, na velkou chodím pravidelně) a byla prostě nafouklá. První dítko jsem donosila a nikdy jsem takovýto pocit nafouknutí neměla, proto nechápu co se děje. :D

• Nahlásit
  • Citovat
3154
13.11.18 23:24

Vedlejší účinek vyšší hladiny progesteronu, plynatost. Navíc jakmile už jednou břicho projde procesem zvětšování, tak pokud nemáš nějak extrémně nabušené břišáky, tak ty svaly už nejsou tak pevné. Můžeš mít i rozestup a nevědět o tom.
Podle mě zcela normální a pokud se bude toto těhotenství lišit jen velikostí pupku, tak si můžeš gratulovat, mně třeba taky u staršího nebylo blbě a u mladšího mě to budilo i v noci ze spaní, že se mi chtělo blít :roll: Každé těhotenství je jiné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
920
13.11.18 23:26

Ahoj, ja to mela stejne, pupek od zacatku (a to cekam prvni) a co jsem cetla tak to mivaji holky docela casto, jak jsem to rekla doktorovi, tak pry to byva (deloha reaguje) a bude jen hur :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
561
13.11.18 23:27
@Anonymní píše:
Ahoj všem maminkám a nastávajícím, mám takový dotaz. Jsem podruhé těhotná, úplně zkraje, 5+1, ale břicho mám už přibližně jako ve čtvrtém měsíci… Kromě toho si přijdu strašně nafouklá, doslova jako balonek. Toto jsem u prvního neměla. Neví někdo, co to je? Přejde to? :( Moc děkuji!! :*

Já byla první týdny těhotenství tak strašně nafouklá, že to jsem nikdy předtím nezažila, nebyl den bez espumisanu. Přešlo to po pár týdnech, přesně nevím… Asi tak první trimestr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2830
14.11.18 08:12

Taky jsem to tak mela u prvniho tehotenstvi. Myslim, ze to pak trochu splasklo, ale vubec uz nevim, kdy zhruba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2403
14.11.18 09:35

Ja byla nafoukla od zacatku, vsdili mi i upnuty leginy, jeany do +-9tt pak to splasklo a az ted mam zase trochu bricho 17+4 a porad je to spicek. Bricho neni tvrdy, spis jako po kachne a 6knedlicich :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama