5+2 a HCG 178 mimoděložní těhu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Konstance
Nováček 5 příspěvků 09.11.14 19:38
5+2 a HCG 178 mimoděložní těhu?

Ahoj holky, jsem tady nová. Tak předem prominte za dotaz už asi xkrat zde položený. Letos v březnu ZT 8+4. Samozřejmě následovalo snažení dál. Je to týden co se mi začal zjevovat duch na tt.Je pravda že sílil, ale dost pomalu. Je to dva dny, co jsem byla u dr. a ten nic na UL neviděl. Ten den mě poslal ještě na HCG do nemocnice, že bude prý moudřejší. Ale HCG jsem měla 178, zdá se mi to málo. A to mám už asi 5 dní bolesti na levé straně u pupíku. Takové tahání, občas i brutál píchání. Mám docela strach z mimoděložního těhu. Budu ráda za vaše rady a zkušenosti…Děkuji :|

Reakce:
MARKETAB81
Závislačka 3611 příspěvků 09.11.14 19:43

Měla jsem to podobně, na uz stále nic dr neviděl, hcg stoupala, v noci jsem měla šílený křeče b řiše, kdy jsem plašila že je to mimoděložní (po prodělaném samovolném potratu), ráno dr opět nic neviděla a poslala mě do nemocnice, že to bude asi mimoděložní, no řvala jsem jako želva, ale v nemocnici tečku našli a na správném místě, mimi bylo o skoro 14 dní mladší než jak to vycházelo pod MS, proto stále nebylo vidět a v nemocnici měli lepší uz. ted mi tady tečka už víc jak dvoletá lítá. přeju hodně síly a hlavně nestresovat se a at je vše v pořádku Ona ta bolest můlže být"zhnízdování",

midlajs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 19:45

@Konstance a spinis? Spineni doprovazi vetsinou mimodelozni tehotenstvi.

Třešnička1
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 09.11.14 19:49

@Konstance já měla HCG 194, na UTZ nic a asi do týdne přišel samovolný potrat. Bolest, kterou popisuješ může být i cysta.

Bejbyy
Extra třída :D 10248 příspěvků 09.11.14 19:52

Já měla taky nějak tak HCG a bylo to prostě o 14 dní mladší těhu než podle MS a dokonce dvojčata jednovaječný :oops:

Konstance
Nováček 5 příspěvků 09.11.14 20:06

Jen takovou slabou kapku jsem špinila.

Konstance
Nováček 5 příspěvků 09.11.14 20:08
@Třešnička1 píše:
@Konstance já měla HCG 194, na UTZ nic a asi do týdne přišel samovolný potrat. Bolest, kterou popisuješ může být i cysta.

Cystu mi dokonce nasel dr nez jsem ted otehotnela Byla jsem u nej na Ul aby vysledoval moji ovulaci. A ta se mu taky nezdala, jelikoz jsem mela folíky dost male

kerrankin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 20:11

@Konstance Může to být mladší těhotenství, ale i špatně se vyvíjející, to byl můj případ, a taky to může být to mimoděložní :think: Mně tehdy taky píchalo vlevo a byla to cysta, ale to by si snad dr. na ultrazvuku všimla… Co se týče hcg, bez dalšího odběru se bohužel nedá říct vůbec nic.

Konstance
Nováček 5 příspěvků 09.11.14 20:26
@kerrankin píše:
@Konstance Může to být mladší těhotenství, ale i špatně se vyvíjející, to byl můj případ, a taky to může být to mimoděložní :think: Mně tehdy taky píchalo vlevo a byla to cysta, ale to by si snad dr. na ultrazvuku všimla… Co se týče hcg, bez dalšího odběru se bohužel nedá říct vůbec nic.

Já vím, zítra se chystám jít do laborky na HCG. Abych věděla jestli to stoupá. V pátek jdu na další UL ale to čekání je hrozné…jestli je to správně uložené :,(

Konstance
Nováček 5 příspěvků 09.11.14 20:32
@Bejbyy píše:
Já měla taky nějak tak HCG a bylo to prostě o 14 dní mladší těhu než podle MS a dokonce dvojčata jednovaječný :oops:

No já měla trošku dlouhý cyklus tentokrát, ovulka byla 16 DC. Na ul jsem byla 16 DPO a ten samej den bylo i hcg těch 178. Asi to je ještě brzo, ale bojim se těch bolestí, je mi divné že je mam u pupíku :think:

soney
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 09.11.14 20:41

Muze to byt posunuta ovulace - mladsi tehotenstvi… stejne tak cokoliv jineho… behat na UZ a na krev takhle brzy je skoro sebemrskacstvi… stejne s tim nikdo nic neudela, kdyby se delo cokoliv… proste se snazit hodit do pohody a byt tehotna by bylo mozna nejlepsi pro tebe i prcka… :)
drzim palce :kytka:

Uživatel je onlineVrk
Echt Kelišová 8812 příspěvků 09.11.14 20:58

@Konstance zasla bych znova na hcg zda roste vubec a prijde mi fakt moc nizke na 16dpo. Navic na utz jde neco videt az od hodnoty hcg 1000j.

AnnaF
Ukecaná baba ;) 1804 příspěvků 09.11.14 20:58

178, ale v jakych jednotkach to mas? Jinak pokud je to UI/L nebo mUI/mL, tak to neodpovida patemu tydnu, to uz by melo byt vic, ale co je nejdulezitejsi je, jestli se to hcg za 48 hodin zdvojnasobi nebo ne, z jedny hodnoty toho moc nepoznas, zvlast z takhle nizke. Ze siliciho ducha nic nepoznas, v moci hcg kolisa podle toho, jak pijes.

Jinak souhlasim, takhle brzy chodit je sebemrskacstvi, ja jsem u prvniho prisla na hcg poprve s hodnotou 86 (otehotnela jsem az sedmnacty den cyklu, ukazalo se pozdeji) a mela jsem z toho pak nervy, protoze me samozrejme hned hnali na dalsi vysetreni, ze je to divny. S druhym jsem dosla az s hodnotou okolo 8000 a byl klid :).

Preju, at to dobre dopadne.

Hanka79
Neúnavná pisatelka 18259 příspěvků 09.11.14 21:44
@Vrk píše:
@Konstance zasla bych znova na hcg zda roste vubec a prijde mi fakt moc nizke na 16dpo. Navic na utz jde neco videt az od hodnoty hcg 1000j.

Ja byla poprve na krvi nekde 17/18dpo a mela jsem 238, a ted mi tu beha triletej kluk jako buk… ;) kazde to roste jinak…hlavni je, aby to rostlo, drzim pesti @Konstance :hug:

Uživatel je onlineVrk
Echt Kelišová 8812 příspěvků 09.11.14 23:34

@Hanka79 to je fakt, hlavni je aby to rostlo!! @Konstance tak supajda zitra na krev a drzim pesti!! @AnnaF je fakt ze ja mam ovu az treba 23dc, takze i to je zavadejici

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >