54 dní zpoždění - není to moc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nehtarka28
Nováček 5 příspěvků 07.12.18 16:52
54 dní zpoždění - není to moc?

Dobrý den děvčata, mám dotaz..

Menzes mi začíná špiněním a bolestmi. Naposledy jsem měla menzes v říjnu.. cca 54 dní zpět.

17.listopadu(so­bota) jsem začala špinit, večer tuleni, a druhý den bolesti. ( Zpoždění cca 2 týdny) V pondělí nic. MS se nerozjela. Pockano 14 dní na test. Test negativní. 2. Prosince měla začít další MS, a taky nic. Koupen další test a zase negativní. :-( a dnes 7.12. trochu špinění, ale jiné - tmavší, hustší. Bolesti žádné. K doktorce jdu 14.12. může to být tehu nebo se mám obávat jiných problémů? Moc díky za reakce.

Reakce:
Lekninka91
Extra třída :D 10467 příspěvků 07.12.18 17:00

nech se překvapit

lachtanice86
Kelišová 6928 příspěvků 07.12.18 17:04

@Nehtarka28 v těhotenství bych nedoufala

jitka 11
Neúnavná pisatelka 19044 příspěvků 07.12.18 17:06

Pokud máš i bolesti, nečekala bych týden, a k dr došla hned.
Může to být zamlklé těhotenství, zánět, cokoli jiného.
Já bych tedy šla hned.

Nehtarka28
Nováček 5 příspěvků 07.12.18 17:07
@lachtanice86 píše:
@Nehtarka28 v těhotenství bych nedoufala

A co to tedy může být?

Nehtarka28
Nováček 5 příspěvků 07.12.18 17:07
@jitka 11 píše:
Pokud máš i bolesti, nečekala bych týden, a k dr došla hned.
Může to být zamlklé těhotenství, zánět, cokoli jiného.
Já bych tedy šla hned.

Bolesti žádné… A Dr mám od sebe cca 100km.

jitka 11
Neúnavná pisatelka 19044 příspěvků 07.12.18 17:12
@Nehtarka28 píše:
Bolesti žádné… A Dr mám od sebe cca 100km.

Tak do nemocnice jako samoplátce.
Je riziko čekat týden. To se může stát cokoli a potom si budeš drbat hlavu, že jsi nešla dříve.

karkarka
Závislačka 3061 příspěvků 07.12.18 17:29

Tak s těhotenstvím bych nepocitala.spis bych se bala cysty nebo nejaka hormonalni nerovnovaha.

Nehtarka28
Nováček 5 příspěvků 07.12.18 17:40
@jitka 11 píše:
Tak do nemocnice jako samoplátce.
Je riziko čekat týden. To se může stát cokoli a potom si budeš drbat hlavu, že jsi nešla dříve.

Jsem v ČR. Nemusím jít jako samoplatce. Jen bydlím 100 km od své doktorky. A je mi blbé řešit něco s novou doktorkou, která o mě neví vůbec nic - doted jsem neměla žádný jiný problém ( co jsem se přestěhovala) A jedu tam toho 14. Dřív se tam nedostanu. Mám syna na antibiotikach a nemůžu s ním cestovat. A jelikož ne nic nebolí, myslím že to ten týden nezmění…

jitka 11
Neúnavná pisatelka 19044 příspěvků 07.12.18 18:05
@Nehtarka28 píše:
Jsem v ČR. Nemusím jít jako samoplatce. Jen bydlím 100 km od své doktorky. A je mi blbé řešit něco s novou doktorkou, která o mě neví vůbec nic - doted jsem neměla žádný jiný problém ( co jsem se přestěhovala) A jedu tam toho 14. Dřív se tam nedostanu. Mám syna na antibiotikach a nemůžu s ním cestovat. A jelikož ne nic nebolí, myslím že to ten týden nezmění…

To si opravdu můžeš jen myslet. Nechci strašit, ale do vnitřku nevidíš. A když už to bude bolet, může být pozdě.
Neriskovala bych svůj život, při lehčím případě neplodnost.
Ale je to na Tobě.

chs.jasmin
Echt Kelišová 8167 příspěvků 07.12.18 18:09

@Nehtarka28

Ahoj,

Takové výkyvy mužou mít hodně duvodu. At už oplodnění a plod se neudržel a odešel (což by mohla být i tmavší, hrudkovitá krev a nemusí to být dlouhodobé), muže to být cysta, muže to výt i něco horšího, muže to být anovulační období. :nevim:

Pokud ještě nemáš věk na menopauzu, nejsi anorektická, nezkoušíš na sobě drastickou keto dietu - tak bych asi šla pro jistotu do nemocnice. Nechala si udělat UZ, aby bylo jasno.
Těhotenský test ukáze kolikrát ještě před meškáním, zda jsi nebo nejsi těhotná a po 54dnech zpoždění by byl už jasný :think:

Obecne je takové nepsané pravidlo, že jasná krev nemusí značit nic špatného, tmavá, nahnědlá je špatně :nevim:

Nehtarka28
Nováček 5 příspěvků 08.12.18 11:12

Tak děvčata, děkuji za reakce. MS se dnes uracila dostavit. K doktorce půjdu až po MS.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >