5+4. týden těhotenství - UTZ

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terka06
Povídálka 21 příspěvků 12.03.18 20:23
5+4tt tehotenstvi, utz

Ahoj holky,
Chci se s vámi poradit. Zitra budu podle ms 5+5tt. Bolí me prsa, občas pichne v břichu a občas boli jako kdybych měla ms.
Vytok mam bílý/průhledný.
Zitra jdu ke gynekolozce, myslite že už pujde neco vidět? Jestli je plod v deloze nebo tak neco? Co jste viděly vy?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ugluk
Hvězda diskuse 41827 příspěvků 12.03.18 20:27

Při troše štěstí černej flek.

Alenkaa.96
Kecalka 127 příspěvků 12.03.18 20:31

Tohle jsem mela v 6+5, aji se srdíčkem. Pochybuju ze o tyden dřív jde neco videt :nevim:

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 12.03.18 20:36

Já měla, ještě bez srdíčka, bylo to jako taková prázdná bublina :mrgreen:

Natálie27
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 12.03.18 20:37

Přesně tak byla sem tam prvně ve 4tt a černá prázdná dutinka v děloze :)

Marketticka346
Kecalka 219 příspěvků 12.03.18 20:39

Ja byla presne v7tt a jeste taky nic moc neslo videt :(

Peruz
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 12.03.18 20:42

Ahoj byla jsem minulý týden 5+5 a byl vidět gestacni vacek a náznak žloutkoveho. Byl docela velký. :) tak držím palce :palec:

neria55
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 12.03.18 20:46
@Terka06 píše:
Ahoj holky,
Chci se s vámi poradit. Zitra budu podle ms 5+5tt. Bolí me prsa, občas pichne v břichu a občas boli jako kdybych měla ms.
Vytok mam bílý/průhledný.
Zitra jdu ke gynekolozce, myslite že už pujde neco vidět? Jestli je plod v deloze nebo tak neco? Co jste viděly vy?

Na uzv bude pouze gestační váček, jinak nic. Na něco víc je moc brzy.

anonymni_prezdivka
Kecalka 345 příspěvků 12.03.18 20:47

@Terka06 záleží na kvalitě utz. Já jsem byla u dr přesně 5+4 a srdíčko vidět nebylo - ale říkal, ze by mělo. Takže podezření na zamlkle nebo mimodelozni. Ale zjevně se jen schovávalo :-D v dalším týdnu (6+3 myslím) uz byl velký pokrok a krásná srdeční akce :) a ani to nebylo mladší, naopak podle všech utz vychází o dva dny starší. Prostě se jen schovávalo :) u druhého screeningu například mělo miminko oblicej zaboreny do placenty a odmítalo se notnou chvíli nechat prohlédnout :)))
Záleží asi na více okolnostech, ale teoreticky by měla být vidět srdeční akce. A rozhodně zloutkovy a gestacni vacek.

Terka06
Povídálka 21 příspěvků 12.03.18 20:52

@MalinkaMil @Natálie27 @Peruz
A s těmi občasnými bolestmi jste to meli take stejne? :D jak jsem ba ze začátku trošku nestastna z toho těhotenství, tak teď se začínám sakra bát. Je mi 20let a je to poprvé tak jsem nervózní. :oops:

ugluk
Hvězda diskuse 41827 příspěvků 12.03.18 20:54

Jinak takhle - naposledy jsem byla na utz v 6plus0. Prokázaném, oplodnění známo pomalu na hodiny přesně. A velmi zkušený dr. s velmi dobrým utz říkal, že mu ke spokojenosti stačí 15mm černej flek v děloze.
Když jsem byla s dcerou 5plus4 (opět známo velmi přesně), byl v děloze černej flíček tabulkově odpovídající 4plus6 (v něm vůbec nic) a bylo to zcela normální prosperující těhotenství.
Podstatné je, že to datum bylo jisté, není výjimkou, že ženská otěhotní třeba o týden později než dle tabulek a pak tam nemusí být vidět ještě vůbec nic.

mamina2017
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 12.03.18 20:59

Pobolívání v podbřišku je normální a ještě bude. roztahuje se děloha, aby měl prcek prostor. Přítel říkával, že naš malej není skromnej, že mu nestačí garsonka, ale rovnou potřebuje 3+1 :) :) Jinak srdíčko je většinou vidět od 6.týdne.

epsice
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 2 inzeráty 12.03.18 21:04

Neberte to spatne ale za chvilku se na gyndu bude chodit jeste pred oplodnenim 8o 8o. Je to strasne brzo.

poopie
Závislačka 2864 příspěvků 12.03.18 21:05

Záleží kolik jsi doopravdy, já věděla přesně ovulaci, ve 4+3 byla na utz tečka v děloze, o 8 dní později v 5+4 srdeční pulsace. ;) v 6tt už bývá :srdce: Ale pokud jsi měla ovulaci trochu později než je tabulkove a podle, které počíta kalkulačka dle MS, tak tam může být také jen tečka.

Natálie27
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 12.03.18 21:10

@Terka06 je to normální měla sem to taky dost dlouho :) i v pokročilém tehu a taky je mi 20let a je to mé první těhotenství :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama