5.5.- 12.5.2014 uzavřená porodnice na Bulovce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
70
1.5.14 17:37

5.5.- 12.5.2014 uzavřená porodnice na Bulovce

Ahoj maminky, potřebovala bych poradit. Mám termín porodu 23.5. tohoto roku, ale mám již dvě děti, které přišli na svět o hodně dříve. Zjistila jsem, že v období 5.5 do 12.5. je porodnice uzavřená a bylo mi řečeno od sestry, že když to na mě příjde, tak si mám zavolat sanitku a oni už mě někam odvezou. Tak že ted trnu hrůzou, že budu jezdit po Praze, než mi najdou postel a co si budem povídat, známe to, jak to je s naším zdravotnictvím. Ted vážně nevím co mám dělat.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16302
1.5.14 17:42

No tak az to na tebe prijde tak sedni k telefonu a volej si po praze sama. Ja takhle s druhym byla registrovana v podoli, tam bylo plno. Tak jsem si volala motol a nakonec rodila na bulovce. A nebo zvaz treba nejakou mimoprazskou porodnici. Neboj, ono to nejak dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11340
1.5.14 17:54

@nuffin poradím ti… jestli ti nevadí jet do Neratovic, tak tam tě vezmou vždycky a jsou tam docela v pohodě. Teď tam rodí docela hodně kamarádek. Tak se jedině domluvit někde jinde. Jako co jinýho můžeš dělat? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31689
1.5.14 18:00

Ono těžko říct jestli budeš rodit zase dřív..nechala bych to osudu. když si zavoláš sanitku, tak ti velmi pravděpodobně někde místo najdou. ono si někde něco domlouvat, kde nejsi registrovaná, když nevíš kdy budeš rodit, nevíš kdy kdo bude mít stop stav..to je asi zbytečný..nestresuj se, v nejhorším porodíš v sanitce, oni mají taky nějaký základní kurz pomoci :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat