5+5 dva gestační váčky a žádní srdeční akce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
21
4.7.22 11:37

5+5 dva gestační váčky a žádní srdeční akce

Přeji hezký prázdninový den :kytka:
Dnes jsem byla u gynekoložky kvůli bolestem v podbříšku a doktorka mi řekla, že v děloze jsou dva váčky (jeden 17 mm s naznačeným fetálním polem) a druhý menší bez fet. pole). Srdeční akci neviděla, spíš počínající hematom a objednala mě na revizi. Jsem z toho moc smutná, protože mi řekla, že v 5+5 by už měla být vidět ASP. Dlouho jsme na toto těhotenství čekali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
361
4.7.22 11:43

Ahoj…já tomu teda nerozumím…ale já byla v 7+2 na kontrole a taky bez srdeční akce…ale za 14 dní už tam byla…a bylo to jen mladší těhotenství než podle menstruace…ale nevím co ona tam viděla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12205
4.7.22 11:47
@Tomsol píše:
Dnes jsem byla u gynekoložky kvůli bolestem v podbříšku a doktorka mi řekla, že v děloze jsou dva váčky (jeden 17 mm s naznačeným fetálním polem) a druhý menší bez fet. pole). Srdeční akci neviděla, spíš počínající hematom a objednala mě na revizi. Jsem z toho moc smutná, protože mi řekla, že v 5+5 by už měla být vidět ASP. Dlouho jsme na toto těhotenství čekali.

Na revizi bych v tuto chvíli rozhodně nešla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
4.7.22 11:52
@Tomsol píše:

Proboha… Já byla u svého mudra v 6tt a byl vidět jen váček, nebyl vidět ani plůdek. Pak jsem byla v 8tt a už byl plůdek i s „oběhem“… Srdeční akce je později, v tom 8tt tam ten „oběh“ už být vidět má. Rozhodně bych na revizi nešla a nacupitala honem rychle k jinému doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25394
4.7.22 11:58

Rozhodně nechodit na revizi, ještě je spousta času.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8632
4.7.22 12:02

Mně to teda taky přijde dost brzo. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37336
4.7.22 12:04

V jiné diskuzi zakladatelka psala, že by chtěla chemický potrat a dr. jí řekla, že je na pilulku brzy, že to často příroda vyřeší sama.
Taky si myslím, že revize teď ne. Pokud se nerozvíjí sepse, minimálně pár dní to počká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2539
4.7.22 12:07

Nikam bych nešla a počkala alespoň do 6+5 možná 7tt. Pokud by se mělo něco stát, ta to příroda zařídí sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
4.7.22 12:09

Já jsem hodně hlídaná, minulý týden měly váčky 9,9 mm a ten menší 6,9. Teď o týden později mají 17 mm a 13 mm, bohužel bez srdeční akce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
4.7.22 12:19

Nechoďte!!! Srdíčko může být vidět klidně až v 8tt. Je hloupost, co Vám řekla. V 5tt určitě není pravidlo vidět srdeční akci. U nás byla 6+0.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5511
4.7.22 12:20

@Tomsol prosím změn doktora hned, běž k jinému na konzultaci protože váčky rostou ale srdeční akce v 5+5tt je vážně hodně brzy, revize nejspíš bude zbytečná, počkej klidně 3tydny, potom to bude jasné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12018
4.7.22 12:33

Přijde mi, že je na revizi brzy. To druhé se nevyvíjí určitě, ale to první mi přijde ještě v normě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5064
4.7.22 12:42

S revizí bych ještě počkala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
4.7.22 13:23

Mám jít na revizi v pátek, zkusím je poprosit, aby počkali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2920
4.7.22 13:28

Já měla poprvé srdeční akci v 6+2, žádná revize proboha, ani omylem, na tu je vždycky času dost. Stačí, kdyý bude těhotenství o týden mladší, který doktor by hnal na revizi v 5+5? Vůbec. Nikde není napsáno, že z toho bude prosperující těhotenství, ale zrovna tak, že nebude. Normální by bylo počkat, zavolat si ě za týden na další kontrolu, to už by se vidělo. Nad revizí zatím minimálně týden ani neuvažuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat