5,5měsíční miminko v dětském bazénku

2.6.17 12:10

5,5 mesicni miminko v detskem bazenku

Ahoj. Koupila jsem detem detsky bazenek maly kulaty a chci se zeptat v kolikati stupnich venku je vhodne s detmi jit do toho bazenku? A kolik stupnu by voda mela byt? Nebo jeste neni pocasi na bazenek? Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14398
2.6.17 12:18

Ja malýho dávala do bazénku v podobném věku, ale vždy jen rychle osvěžit, počasí na to ted je (aspon u nás je na padnutí),a teplota vody to si netroufnu odhadnout, teplá moc neosvěží, ale aby zas mimčo nezačlo ječet jen co se dotkne vody, určitě bych nechala nějakou dobu orazit na slunci. Zkoušela jsem brát i do bazénu na zahradě, ale tam má voda max 20 stupnů ato byl teda řev…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3930
2.6.17 12:18

5.5m by nemelo byt vubec na slunicku, takze do bazenku bych ho dala tehdy, kdyz by bylo ve stinu kolem 27-30 stupnu, a to jen z duvodu, aby se mimco ochladilo a ne na dlouho - stejne z toho jeste nebude nic mit.
Predtim samozrejme nechat vodu ohrat na slunicku nebo idealne prihrat jeste teplou vodou z kohoutku.
Loni jsem take takhle chodila s petimesicnim k vode s bazenkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1901
2.6.17 12:36

Já dávám bazének na balkón, takže tam nesvítí. A vodu dávám teplou stejně jako když koupu ve vaně, možná spíš trochu teplejší, aby hned nevystydla. Před rokem se v něm syn cachtal i hodinu. Ale on vydrží i ve vaně klidně půl hodiny a musím ho přemlouvat, aby vylezl :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47778
2.6.17 12:36

Nevidim problem, kdyz ma dite vodu rado, neboji se.
Nejmladsi je dubnovy a jeste to leto jsem mu napoustela do bazenku trochu vody, ale ja mam deti, ktere miluji vodu.
Mival tam penove lehatko. Vody trosku, aby si mohl kopat, cakat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.17 12:41

@Kriss Tina @Limi123 @Terezxx @Kelsey dik holky. Bazenek samozrejme bude ve stinu, vcera jsem koupila i slunecnik. Mame i vetsi bazen, ale tam nalevame savo na bazeny, tak bych asi mela strach z nejake vyrazky. Ale minuly rok u nas byl jeden klucik v bazenu, mel 7 mesicu uz sedel, tak byk v takovem tom sedacim kruhu a to tam to savo bylo a nic nemel :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6952
2.6.17 12:48

@Včelička992 do sava opravdu nee, dala bych mu čistou vodu a pěnové lehátko, aby se na malou chvíli osvěžil, voda záleží v jaký nebude ječet, kolem 30 stupnů asi, jen trosku vody, aby se mohl cachtat, pokud slunečník, tak je to v pohodě, tam stín, ale dala bych aby bylo tak 26 a víc stupňů,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47778
2.6.17 12:49

Ten maly bazenek nebo i vanka, trosku ciste vody a bude fajn. Do velkeho az pozdeji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.17 12:50

@tumpach no do sava urcite nee. To ani do toho maleho bazenku davat nemusim kdyz se to pak hned vylije vecer. Akorat mi jeste nesedi tak trosku nevim jestli to ma smysl. Ale chtela bych pro ne neco noveho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6952
2.6.17 12:56

@Včelička992 no těžko říct uvidíš, taak můžeš si ho položit na to lehátko a uvidíš, i když vyrážka, ale přemýšlím, že když se dělají s miminky v bazenu ta,,plavání", tak je tam chlor, a taky se jim většinou nic nestane, pokud nejsou alergičtí :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.17 12:59

@tumpach no prave, ale to asi necham na pozdeji az budou sedet, ale uz jsem nasla obrazek jak miminko lezi v bazenku na lehatku, tak to zkusim taky takhle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47778
2.6.17 13:04

Sedet nemusi, ve vane taky lezi na zadech nebo pase koniky a chyta hracky, ne? To same muze v bazenku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.17 13:06

@Kelsey jojo, s hrackama si hraji. Zitr ma byt 28 stupnu, tak to zkusim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
2.6.17 13:26

@Včelička992
No… pětiměsíční bych cachtala v bazénku opravdu jen v případě nutnosti, takové miminko to ještě nepotřebuje. :nevim: Když jsou vedra k padnutí, tak takové mimčo by do nich ani nemělo přijít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6171
2.6.17 13:32

Já cca v půl roce koupala ve velkém bazenu na zahradě. Voda kolem 27°C. Byla v tom kruhu do kterého jakoby sedne. Na hlavě klobouk, neboť bazén byl na sluníčku. Dítě naprosto nadšený a vydržela tam cca kolem ty půl hodky, pak šla ven a za chvíli zase, ale he to vodní živel takže ji nedělají problém ani chladnější řeky. Zkus to a uvidíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama